Bu Fırsat Kaçtı :(

Spa Life'yi takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Beykoz Acarkent Spa Life İle Masaj Keyfi! Uzakdoğulu Terapistler Eşliğinde Seçeceğiniz 1 Saatlik Masaj 59 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 10295

Masaj Seçenekleri:

Bali Masajı

Geleneksel Bali Masajı tekniği aromaterapi yağları eşliğinde uzun, esnek ve etkili dokunuşlar ile vücudunuza uygulanır. Dinlendirici ve rahatlatıcı “Geleneksel Bali Masajı” ile Uzakdoğu'nun holistik felsefesini hissedeceksiniz.
Geleneksel Bali masajı, vücudunuzda kan, oksijen ve enerji akışını hızlandırmak için uygulanır ve vucuda derin bir rahatlama getirir. Orta şiddetteki darbelerle ve baskı noktalarıyla orta bir basınç kullanılarak adele tabakalarının altına ulaşılır. Bu masaj enerji merkezlerini dengelemeye ve iç sisteminizin entegresyonunu iyileştirmeye yardımcı olur.

 

Thai Masajı

Tayland'ın geleneksel medikal masajıdır. Kaslarda ve eklemlerde meydana gelen gerginlikleri azaltarak fleksibiliteyi artıran akupressür teknikleri ve germe hareketlerinin birlikte uygulandığı masajdır.

 

İsveç Masajı

Anatomik ve fizyolojik esaslara dayalı olarak, Vena ve Lenfa sistemi istikametinde çeşitli manipulasyonlar uygulayarak genel bir gevşeme sağlamak, dolaşımı hızlandırmak, kaslardaki gerginliği azaltmak amacıyla uygulanan bir masajdır.

 

Anti-stress Masajı

Kasları gevşetici ve rahatlatıcı bir etkisi vardır. Yavaş, ritmik ve yumuşak hareketlerle uygulanan bu masaj; stresten arınma, dinlenme, ağrılı bölgelerin rahatlaması ve uykusuzluk sorununu giderme amacıyla yapılır.

 

Aromaterapi Masajı

Koklama ve deriden alınma yolu ile vücuda alınan esansiyel yağların terapötik etkilerinden faydalanarak çeşitli manipulasyonlarla uygulanan masajdır

 

Medikal Masaj

İstenmeyen ve kronik ağrılardan kurtulmayı sağlar. Bel ve boyun fıtığı, siyatik, kireçlenme, ödem, varis, spazm gibi rahatsızlıklarda çok etkili olduğu bilinmektedir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 111.00 TL
İNDİRİM %47
KAZANCINIZ 52.00 TL
59.00 TL
59.00 TL
GERÇEK FİYAT 111.00 TL
İNDİRİM %47
KAZANCINIZ 52.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 23 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Eylül 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR