0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Bu Fırsat Kaçtı :(

1 Mart Spring Vibes Ooze Venue Konser Bileti

Fırsat Numarası: 40499

1 Mart Cuma akşamı Ooze Venue'de baharın titreşimlerini hissetmeye hazırlan!

Muhteşem coverları ve kendine has tarzıyla Deniz Tekin İlk kez İzmir'de sahne alacak olan, sadece sesiyle değil bir dizi elektronik ekipmanı kullanarak yarattığı melodilere kendini hayran bırakan Ekin Beril “Spring Vibes”ta olacak.

Rolla Band, Gözde Okan, Şinasi, Kayhan ve çok daha fazlası seni bekliyor!

İyi eğlenceler dileriz!

Spring Vibes Konserleri

Deniz Tekin
Ekin Beril

Gözde Okan
Rolla Band
Şinasi

Spring Vibe

1 Mart Cuma akşamı Ooze Venue'de baharın titreşimlerini hissetmeye hazır mısın?
Deniz Tekin , Ekin Beril , Gözde Okan, Rolla Band, Sinasi ve Kayhan'ın muhteşem sahne performanslarıyla o gece eğlence Ooze Venue' de olacak!

7 Haziran 1997'de İzmir'de doğan ve müziğe olan ilgisi sekiz yaşındayken piyano ve yan flütle başlayan Deniz Tekin, 16 yaşında kafelerde canlı müzik deneyimini gerçekleştirdi. Çeşitli müzik platformlarında "Daphead" kullanıcı adı ile kendi kayıtlarını paylaşıp bilinen şarkıların Cover'larını yaptı ve kendine has tarzıyla büyük ilgi gördü. 2017 yılında ise ilk stüdyo albümü "Kozakuluçka" yı yayımladı.

Ekin Beril ilk olarak 2014 yazında kendi videolarını yapmaya başladı. Youtube' da kısa akapella ve uzun coverları ile yaptığı müziğin tüm kuruluş aşamasını dinleyici ile buluşturan Ekin Beril, sadece sesiyle değil bir dizi elektronik ekipmanı kullanarak yarattığı melodilerle de kendine hayran bırakarak dünya çapında sanatçıların ilgisini çekti ve kısa sürede tanındı. İzmir'de ilk kez sahne alacak olan Ekin Beril, kendi şarkılarından oluşan, mikslerini Tunç Çakır, mastering'lerini Shaw Haffreld'in yaptığı "Zaman" isimli EP'si ile dinleyici karşısında ve bu muhteşem gece de Ooze Venue' de!

Şinasi, küçük yaşlarından bu yana hip hop ve Rnb müziğin iyi bir takipçisi oldu. İlerleyen yıllarda minimal, house ve techno ezgilerine daha çok ilgi duymaya başladı. Setlerinde etnik tınılara da yer vermeyi seven Şinasi ev partileri ile başlayan DJ'lik kariyerini yaklaşık 5 yıldır profesyonel olarak devam ettiriyor. 2017 yılında müzik prodüksiyon dersleri alarak kendi parçalarını üretme yolunda önemli bir adım atan Şinasi DJ'liğin yanı sıra iyi bir mühendislik kariyerine sahip ve aynı zamanda sıkı bir su sporları tutkunu.

GERÇEK FİYAT 56.00 TL
İNDİRİM %31
KAZANCINIZ 17.00 TL
39.00 TL
39.00 TL
GERÇEK FİYAT 56.00 TL
İNDİRİM %31
KAZANCINIZ 17.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 3 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (40499) vermeyi unutmayınız.
  • Biletinizi konser günü kodunuzu ileterek gişeden alabilirsiniz.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Mart 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Minimum 18 yaş zorunluluğu vardır.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Kapı açılış saati 19:30'dur.