Bu Fırsat Kaçtı :(

Tabanca Hediyeli- Akıllı Uzayan Hortum Magic Hose 7.5 M

Fırsat Numarası: 43744

Ürün Bilgileri


Hortum Toplama ve Yer İşgal Etme Derdine Son! 2.5 Metre Magic Hose Akıllı Uzayan Hortum ( Kapalı Hali 2.5 m. - Kullanım Halinde 7.5m / 10m kullanım )

Akıllı Uzayan Hortum - 2 Adet Vidalı Musluk Aparatı ve 7 Fonksiyonlu Tabanca Başlığı Hediye


Stok Durumuna göre mavi veya yeşil renk karışık gönderilir.

7,5- 30 Metre Magic Hose Akıllı Uzayan Hortum Ürün Detayları
Yazın suyla oynamayı sevmeyenimiz yoktur herhalde. Gelir durumu ne olursa olsun arabasını kendi elleriyle yıkamaktan hoşlananlar olacağı gibi, bahçe sulamaktan, balkon yıkamaktan keyif alanların da azımsanamayacak kadar fazla olduğu herkes tarafından bilinmekte. Hortumla sulama işlemlerinde yaşanan en büyük sıkıntı; ya musluk başına tam oturmayıp tazyikli su sonrası arada bir çıkması ya da uzunluğuna bağlı olarak birbirine dolanıp durmasıdır. Magic Hose Akıllı Uzayan Hortum, emsallerinden çok daha farklı bir ürün!
Sıcaklarla birlikte Bahçe Hortumları da saklandığı yerlerinden çıkarıldı ve kullanılmayı bekliyor. Yalnız sizce de küçük bir sorun yok mu? Standart Hortumların tümünde oluşabilecek olumsuz durumlar inanıyoruz ki sizi de endişelendiriyor olmalı.
Neden Magic Hose Uzayabilen Akıllı Hortum sorusunun cevabı da oldukça basit aslında.
Musluğa taktığınızda suyun dolmaya başlamasıyla birlikte, kendi boyutunun tam 3 katına çıkabilen Uzayan Hortum Magic hose, birbirine dolanıp sizi rahatsız eden hortumlardan kurtulmanızı sağlayacak şahane bir üründür.
Sürekli hayıflandığınız Bahçe Hortumunu Musluğa Takamadım vs. gibi sözler artık ağzınızdan çıkmayacak. Bu durum bile kulağa ne kadar da hoş geliyor, öyle değil mi
Bu Uzayan Bahçe Hortum işiniz bitip musluğu kapadığınızda, içindeki suyun boşalması ile yine ilk anki halini alacaktır. Fazla yer kaplamaması da bir diğer artısı. Tabii haklı olarak fiyatını merak ediyor olmalısınız. Bu konuda endişeniz olmasın, çünkü diğer Bahçe Hortum Fiyatları ile mukayese edildiğinde çok daha ekonomik ve avantajlı.
Siz de Bahçe Hortum Çeşitleri arasında bir ilkle tanışma ve sulama işlemlerinizi sorunsuz, keyifli biçimde gerçekleştirme fırsatını kaçırmayın!
Magic Hose Akıllı Uzayan Hortum Ürün Özellikleri
Nano Teknoloji ürünüdür. Hafif ve kullanımı kolaydır. Sadece su dolduğunda kendi uzunluğunun 3 katına ulaşabildiği için fazla yer kaplamaz. Standart Hortumlara göre çok daha esnektir ve dolayısıyla birbirine dolaşma sorunu yaşanmaz. Aracınızı, bahçenizi, balkon veya terasınızı, teknenizi ve daha birçok alanı rahatlıkla sulamanıza yardımcı olacaktır. İşinizi bitirdiğinizde ise sadece musluğu kapatın ve kendi kendine kısalmasını bekleyin. Bu kadar basit bir kullanıma sahip. Kıvrılma, çatlama, dolaşma gibi sıkıntıları yaşamazsınız. Eski hortumlara göre çok daha az yer kaplar. Hafif ve dayanıklı malzemeden imal edilmiştir.
Magic Hose Akıllı Uzayan Hortum Ürün Ölçüleri
Kullanım Öncesi Boyutu: 2.5 Metre - 7.5m
Kullanım Esnasındaki Boyutu: 7.5 Metre - 15m
Magic Hose Akıllı Uzayan Hortum Ürün Paket İçeriği
1 Adet X Hose Akıllı Uzayan Hortum 7 Fonksiyonlu Su Tabancası 2 adet Extra Vidalı Bağlantı Aparatları
Bu sistem ile hem su masrafından hem de zamandan tasarruf edeceksiniz.
Aracınızı yıkarken, yaz aylarında bahçe sulama ve ilaçlama işlerinizde, evinizde erişimi zor, yüksek yerlerin temizliğinde, camlarınızın ya da evinizin dış cephe temizliğinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.
Ayrıca kısa zamanda az miktarda su kullanarak yüksek su faturası derdinde de kurtulmuş olacaksınız.
ÇOK ÖNEMLİ:
Uzayan Hortumların çalışma prensibi tamamen balon gibidir. İç kısımdaki silikon parça, hortumdan geçen su ile genleşir. Eğer hortumunuzu çok fazla basınçlı su ile kullanmayı denerseniz HORTUM PATLAYACAKTIR. Tıpki bir balonun fazla üflendiğindeki patlama olayı gibi. Ayrıca diğer önemli bir konuda uzayan hortumunuzu kullanırken; sıradan plastik hortumlardaki gibi, su açık ve tabanca takılı iken (İçerisinde su uzun süre biriktiğinde) bırakıp başka bir işlem yaptığınızda hortum içi silikon belli genleşmeye ulaşıp yine patlayacaktır.

Yukarıdaki prensipler doğrultusunda kullanım sağlandığında 1000 kullanım garantisi üretici fabrika tarafından verilmektedir.

GERÇEK FİYAT 99.90 TL
İNDİRİM %71
KAZANCINIZ 70.00 TL
29.90 TL
29.90 TL
GERÇEK FİYAT 99.90 TL
İNDİRİM %71
KAZANCINIZ 70.00 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 6 Haziran Cumartesi gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Bu ürün Sole Shopping tarafından gönderilecektir.