Bu Fırsat Kaçtı :(

Taksim Berjer Boutique Hotel Aliss Spa'da Islak Alan Kullanımı Dahil Masaj Seçenekleri

Fırsat Numarası: 29703

Gözlerinizi kapatın ve kendinizi şımartmaya hazır olun! Taksim Berjer Boutique Hotel Aliss Spa’da geçireceğiniz zaman sizi yeniden doğmuş gibi hissettirecek! 

Her gün bir başka sıkıntıya ev sahipliği yapan bedeninize bir güzellik yapın! Masajlarla rahatlayacak, ıslak alan kullanımlarının tümü ile güzel vakit geçirecek, kaliteli bir hizmet alacaksınız. Profesyonel ellerin naif dokunuşları ile iyileşeceksiniz! Yenilenmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı! 

50 Dakikalık Masaj Seçenekleri

Medikal Masaj
İsveç Masajı

Aromaterapi Masajı

Medikal Masaj

Tıbbi masaj olarak da bilinen medikal masaj, mütehassıs kişiler tarafından gerçekleştirilen iyileştirici amaçlı bir masaj çeşididir. Medikal masaj hasar görmüş ve yorgun düşmüş organı eski haline geri döndürmek için uygulanan bir masaj olup, hastanın yaşam kalitesini arttırır ve psikolojik destek sağlar.
Medikal masajın insan sağlığına birçok faydası bulunur. Medikal masaj el, su ve elektrik gibi çeşitli teknikler kullanılarak yapılır ve hasta masajın ardından büyük bir rahatlama yaşar. Medikal masaj, birçok hastalığın tedavisinde uygulanmaktadır. 

İsveç Masajı

İsveç masajı, ABD’deki en popüler masaj türüdür. Zihinsel ve fiziksel sağlığı düzenlemek üzere kasların yüzeydeki katlarına etki eder; elleri, ön kolu ve dirsekleri kullanmayı içerir. Eklemlerin aktif ve pasif hareketleri ise masajın başka bir kısmıdır. İsveç masajının yararları arasında kan dolaşımını artırmak, zihinsel ve fiziksel rahatlama, stres ve kas gerilimini azaltmak ve eklem hareket açıklığını geliştirmek yer alır. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Ters etki yaratabileceği ya da müşterinin dokunulmasını istemediği alanlar dışındaki yerlere bütünsel bir vücut masajı uygulanır. Masajın yapılışını kolaylaştırmak için aromalı ya da kokusuz yağ veya losyonlar kullanılır. Her seans genellikle 30–60 dakika kadardır. Müşterinin tercihlerine göre bir masaj seansında aşağıdaki temel tekniklerin hepsi ya da birçoğu kullanılır.

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilen özel formüle edilmiş yağlar kullanılarak uygulanan masajla hem zihniniz hem de bedeniniz rahatlayacak! İhtiyaca özel kullanılan her yağ, doğal ve tedavi edici özelliğe sahip. Aromaterapi bir çok yönden faydalı. Gergin ve stresli durumlarda huzuru koruyabilmek için destek olur. Dikkati ve hafızayı kuvvetlendirir. Ayrıca yoğun bir iş gününde veya uykusuzluk, jet-lag durumunda konsantrasyonu ve enerji seviyesini destekler.

Kese Köpük Masajı

Ciltteki ölü derileri atarak deriden toksin atılımını kolaylaştırır, arttırır.
Türk hamamı geleneğindeki ilk aşamayı oluşturan 'kese', vücudun yoğun ter atmasının ardından temizlenmek ve arınmak için tatbik edilir. Kese, derinin gözeneklerinde birikmiş olan toksik maddeleri çıkararak tıkanmış gözenekleri açar ve pürüzleri giderir.
Köpük Masajı ise; vücudun doğal sabunlardan üretilen yoğun bir köpükle kaplanması ve bu köpük yardımıyla yapılan eşsiz rahatlatıcı masajdır.

Berjer Boutique Hotel

Berjer Boutique Hotel & Spa, misafirlerini günün yoğun temposundan alarak huzuru ve rahatlığı deneyimleme fırsatı yaratıyor.
Hizmet kalitesi ve alışılmış spa deneyimlerinin ötesinde huzur dolu arınmış bir ruh için en uygun ortamı sağlıyor. İşitsel ve duyusal açıdan dilendirici bir ortamda, aromalı kokular eşliğinde tüm duyularınıza hitap ediyor.
Tarihi eski Roma dönemlerine kadar uzanan spa terapilerini hamam ya da kaplıcalardan ayıran temel özellikler vardır. Bunların başında, özellikle ambiyansın yaratılması ve tam bir rahatlama ortamının sağlanması gelir. Özel karışım yağlar, aromalı mumlar ve ahşabın essiz katkısı, güzel bir spa ortamının olmazsa olmazlarıdır. Berjer Boutique Hotel & Spa, bütün bunların bilinciyle size en uygun terapi masajlarını sunuyor. İstanbul’un merkezinde deneyimli masör ve masözlerimiz ile misafirlerine en iyi hizmeti sunmakta olan Berjer Boutique Hotel & Spa 165 m2 alan içerisinde kurulu olup tüm kaslarınızı gevşetecek bitki özü yağları ile yapılan aroma terapi masajları, en son teknoloji ekipmanların kullanıldığı özel şok havuzumuzda yer alan sırt masajı, ayak masajı, bel masajı, jet stream gibi özelliklere sahiptir.
Türk hamamı, buhar banyosu, masaj odası, ve sauna sayesinde günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı oluyor.

 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 180.00 TL
İNDİRİM %57
KAZANCINIZ 101.00 TL
79.00 TL

Aliss Spa, Berjer Butik Hotel'in Yorumları

 
çok keyifli idi. Ustelik içinde olmamasına ragmen bitki çayı ikram ettiler. Teşekkürler.
 
Cengiz Y.
Masaj harkulade ve çok rahatlatıcı kesinlikle her ay masaj yaptırmaya gidicem.
 
Masaj ve spa hizmetlerinden memnun kaldım.Çalışanları güleryüzlü ve kibardı.Hersey için teşekkür ederim.
 
Masaj ve ıslak alan kullanımı hizmetinden gayet memnun ayrıldık.Teşekkür ediyoruz
 
Güzel bir personel ve temiz bir yer , masaj çok güzel oldu :)
 
mükemmel ,işin ehli olmaları bambaşka.Gayet ilgili ve güleryüzlü personel.
 
Bugüne kadar gitmiş olduğum en başarılı spa ve masaj merkezlerinden biriydi. İşletme yöneticisi Ali Bey'e de ayrıca teşekkür ederim.
79.00 TL
GERÇEK FİYAT 180.00 TL
İNDİRİM %57
KAZANCINIZ 101.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 829 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Temmuz 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Gün boyu ıslak alan kullanımı ve içecekler dahildir.
  • Islak alan kullanımına Sauna, Buhar Odası, Havuz Kullanımı dahildir.
  • 11:00-22:00 arası yararlanabilirler.
MEKANLAR