Taksim Grand Star Hotel CeSpa'da Profesyonel Ellerden Alacağınız Tek & Çift Kişilik Masaj Seçenekleri

Fırsat Numarası: 32538
Taksim Grand Star Hotel CeSpa'da Profesyonel Ellerden Alacağınız Tek & Çift Kişilik Masaj Seçenekleri Taksim Grand Star Hotel CeSpa'da Profesyonel Ellerden Alacağınız Tek & Çift Kişilik Masaj Seçenekleri Taksim Grand Star Hotel CeSpa'da Profesyonel Ellerden Alacağınız Tek & Çift Kişilik Masaj Seçenekleri Taksim Grand Star Hotel CeSpa'da Profesyonel Ellerden Alacağınız Tek & Çift Kişilik Masaj Seçenekleri Taksim Grand Star Hotel CeSpa'da Profesyonel Ellerden Alacağınız Tek & Çift Kişilik Masaj Seçenekleri

Seçenekler

Hem bedeninizi hem ruhunuzu dinlendiren, sağlık ve rahatlama sunan muhteşem masajlar Grand Star Hotel CeSpa'nın uzman masaj terapislerinin ellerinde sizleri bekliyor.

Masaj keyfinizi dilediğiniz masaj türü ile taçlandırabilir, bu keyfi doyasıya yaşayabilirsiniz!

Grand Star Hotel CeSpa ayrıcalığında masaj keyfi uygun fiyat seçeneği ile karşınızda...

Bol keyifler dileriz!

Grand Star Hotel CeSpa Masaj Seçenekleri

Anti-Stress Masajı

Anti Stres Masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masajdır. Yumuşak hareketlerle tüm vücuda uygulanan bu masaj, kas ve dokuların gevşemesini sağlıyor. Yüz, boyun ve sırt bölgelerine yoğun olarak uygulanır.

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır.

Bali Masajı

Geleneksel Bali masajı, bütün vücudunuzda kan, oksijen ve enerji akışını, hızlandırmak için acupressure ve aromaterapi yağlarının bir kombinasyonunu kullanır. Bu masaj, yalnızca gevşeme sağlamaz, aynı zamanda dokuları derinden ovalayarak vücudu atıklardan temizleyen lenf sisteminize, kan akışını sağlar.

Thai Masajı

Thai masajı Tayland kökenli bir masaj türüdür. Uzak doğu ve taylandın kültür dokusunu içinde barındıran bu masaj yöntemi vücuda uygulanırken uygulanan bölgeyi gererek rahatlama sağlar ve bölgesel olarak tüm vücuda uygulanır. Geleneksel yöntemlerin uygulandığı bu masaj yönteminde 20 den fazla hareket mevcuttur.

Refleksoloji Masajı

Birçok kültürde eski zamanlardan beri uygulanan refleksoloji masajı; ayaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşı gelen refleks noktalarına el ve parmak yardımıyla özel tekniklerle uygulanan bir baskı terapisidir. Günümüzde rahatsızlıkların pek çoğu strese bağlıdır ve pek çok rahatsızlık enerjinin belli bir yerde bloke olmasından kaynaklanmaktadır. Refleksoloji masajı ile vücut uyarılır ve kendi kendini onarma mekanizması harekete geçirilir. Ayağa uygulanan özel basınçla, o noktalar ile bağlantılı olan organlarda serbest enerji akışı sağlanır, kas gerginliği giderilerek kan ve lenf dolaşımı yükseltilir.

Klasik Masaj

Klasik masajın uygulama alanı deri ve deri altındaki kaslardır. Bu dokularda oluşan etki hem masajın yapıldığı yerde görülür hem de sinir sistemi ve vücut sıvıları aracılığı ile vücudun diğer bölgelerine dağılır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %48
KAZANCINIZ 71.00 TL
79.00 TL
79.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %48
KAZANCINIZ 71.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 174 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 21 Şubat 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Gold Star CeSPA haftanın her günü 11.00-22.00saatleri arasında hizmet vermektedir.

  • 0-6 yaş çocuk ücretsizdir. 6-12 yaş için işletme ile irtibata geçiniz.

MEKANLAR