Bu Fırsat Kaçtı :(

Begonvil Güzellik Salonu'yu takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Taşdelen Begonvil Güzellik Salonu Tarafından En Son Teknoloji Kullanılarak İstenmeyen Tüylerinize Son Veriliyor! 6 Seans Kol Altı ya da Yarım Bacak İstenmeyen Tüy Uygulaması 300 TL Yerine 130 TL!

Fırsat Numarası: 10291

Uygulama Bölgesi:

Kol Altı yada Yarım Bacak 

 

Seans Bilgisi:

6

 

Pürüzsüz bir cilt, hem de sonsuza kadar!
Teknolojinin son harikası cihazlarla başımıza dert olan istenmeyen tüylerimizden sonsuza dek kurtulabiliriz!

Acısız, hızlı ve güvenli...

 

İstemediğiniz bölgedeki tüylerden tamamen kurtularak artık kendinize böyle bir bakım yapmanıza gerek olmadığını bilmek ve bu işlemler için zaman harcamayacağınızı bilmek huzur verici olsa gerek. Yıllardır kadın ve ya erkek fark etmez, görünümüne ve hijyenine özen gösterenler istenmeyen tüylerden kurtulmanın yolarını aramaktadırlar. Günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etken yolu ise istenmeyen tüy uygulamasıdır. İstenmeyen tüy uygulaması, vücudumuzdaki istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesinin en sağlıklı yoludur. Bu yöntemle aynı seansta vücuttaki geniş bölgeler bacak, kollar, sırt, göğüs veya dudak üstü, çene, bikini bölgesi, gibi küçük bölgelerde kısa sürede etkin sonuçlar görülmektedir. Uygulama esnasında her hangi bir acı ve ağrı hissedilmez. Belli aralıklarla uygulanan seanslar uzman kişiler tarafından doğru cihazla uygulandığı taktirde, genelde tüylerin %80 - %95'i kalıcı olarak tahrip oluyor.   Sizlere vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtularak yaşamınızı daha sağlıklı ve konforlu hale getirmenizi sağlayacak muhteşem bir fırsat sunuyoruz.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %57
KAZANCINIZ 170.00 TL
130.00 TL
130.00 TL
GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %57
KAZANCINIZ 170.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 3 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 17:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (10291) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 6 Mart 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR