Bu Fırsat Kaçtı :(

Tatil Bugün'den Kurban Bayramına Özel 4 Gece 5 Gün Yarım Pansiyon Konaklamalı, Unutamayacağınız Koyları ve Doğal Güzellikleriyle Hafızalardan Silinmeyecek Likya Turu Sadece 399 TL!

Fırsat Numarası: 6159

1. Gün İstanbul

21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

21:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü

22:00 İncirli Ömür Plaza önündan katılacak misafirlerimiz ile Tatilbugün otobüs içi ikramları eşliğinde Fethiye'ye hareket ediyoruz.

 

2. Gün Saklıkent - Belcekız Koyu - Ölüdeniz - Tlos - Yakapark

Yolda alınan serbest kahvaltı sonrası Akdağlar'ın eteklerinde bulunan Yörüklerin yazlık olarak kullandıkları Yakapark olarak bilinen ve doğasıyla, çam kokusunu içimize çekerek yol üzerinde bulunan Tlos'u geçerek Yakapark'a ulaşıyoruz. Öğlen yemeğini burada alıyoruz. Suların dansı içinde yer alan alabalıklardan tatmayı unutmayın. Sonrasında antik dönemde Xanthos çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarakta adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km'lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Saklıkent'ten ayrılarak sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ'dan aşağıya atan Belcekız'ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz'de yüzme molası veriyoruz. Ölüdeniz'deki keyifli dakikaların ardından akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3. Gün Oniki Adalar Tekne Turu - Telmessos Tiyatrosu

Değerli misafirlerimiz sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Fethiye'nin ve Göçek'in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza (1. Tekne Turu) çıkıyoruz. (Kızılada, Tersane Koyu, Tavşan Adası (Panaromik), Yassıcılar Adası (Panaromik), Domuz Adası, Samanlık Koyu, Şövalye Adası ve yüzme molaları) Tekne turu dönüşünde Fethiye şehir merkezinde bulunan, Telmessos Antik Tiyatrosu gezisi ardından otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz ile gece teknede mehtap turu. (Ekstra)

 

4. Gün Patara - Kaputaş Plajı - Kekova Tekne Turu

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası 16 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye'nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri içerisinde barındıran, mitolojide Güneş Tanrısı Apollon ve avcı ay tanrıça Artemis'in hikayesinin geçtiği, dünyaca ünlü kutsal alan Patara'ya gidiyoruz. Buranın altın sarısı kumsalında verilen yüzme molasını takiben, Kınık - Kalkan güzergahını takip ederek Dünya'nın en seksi plajı olarak kabul edilen Kaputaş Plajı'nda yüzme molası veriyoruz. Sonrasında Kaş'ta verdiğimiz kısa molada taze sıkılmış portakal suyumuzu içip ülkemize en yakın Yunan Adası olan Meis Adası'nı fotoğraflayabilirsiniz. Üçağız Köyü'ne gidiyoruz. Kekova tekne turumuza (2. tekne turu) çıkıyoruz. (Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu ve yüzme molaları ayrıca içerisinde Anadolu'nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkanı). Likya ülkesinin hüzünlü ve gizemli başkenti, özgürlükleri için iki kez toplu halde intihar eden kahraman Xanthosluların kenti olan Xanthos Antik Kentini geziyoruz. Sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

 

5. Gün Dalyan - Kaunos Kral Kaya Mezarları - İztuzu Plajı

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Dalyan'a doğru yola çıkıyoruz. Dalaman ve Ortaca üzerinden geçip Karia Uygarlığı'nın önemli kentlerinden biri olan Kaunos Antik Kenti'nin karşısında, bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan kasabasından Dalyan Tekne Turumuza (3. Tekne Turu) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy. tarihlenen Dalyan'ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Caretta - Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz'deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajı'nda yüzme molası veriyoruz. Akşam geç saatlerde İstanbul'a varış ve bir başka Tatil Bugün Organisazyonun'da buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Tur Ücretine Dahil Olanlar

Lüx otobüslerle ulaşım imkanı

Otellerde 3 gece yarım pansiyon konaklama

Tüm çevre gezileri

Otobüs içerisindeki ikramlar

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği

 

Tur Ücretine Dahil Olmayanlar

Kişisel harcamalar

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Tüm yemeklerde alınan içecekler

Öğlen yemekleri

Feribot geçiş ücretleri

Ara transfer ücretleri

Rehberlik hizmetleri

3 tekne turu

 

Tur Kalkış Nokta ve Saatleri

21:00 İncirli Ömür Plaza Önü

21:30 Beşiktaş Yıldız Camii

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

 

Önemli Detaylar

Turu satın alan misafirler Rehberlik hizmetleri, Milli park giriş ücretleri, Feribot geçiş ücretleri, Ara transfer ücretleri, Tekne turları için kişi başı 130 TL ödemekle yükümlüdür.

Bu turumuzda Müze kart verilmemektedir. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacak olup zorunludur. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kaldığı takdirde geçerlidir. 0 - 6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir. 0 - 6 yaş çocuk için otobüste koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 150 TL ücret acenteye ödenir. 7 - 12 yaş çocuklar için ücret 130 TL'dir. Çocuk ücretini acentaya ödeyen misafirler otobüs içerisinde 130 TL ekstra ücreti ödemeleri gerekmektedir.

Bayram turlarımızda sngl bay bayan satışı yapılmamaktadır.

Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10 - 15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15 - 29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas), 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir.

Acente, aynı standartta veya üst standartta olmak koşuluyla otel değiştirme hakkını saklı tutar.

Üç kişilik odalarda üçüncü yatak diğer yataklar ile aynı standartlarda olmayabilir.

Acente, yeterli kişi sayısı oluşmadığı taktirde haber vermek koşulu ile turu iptal etme hakkını saklı tutar. Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

GERÇEK FİYAT 798.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 399.00 TL
399.00 TL
399.00 TL
GERÇEK FİYAT 798.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 399.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 505 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 16 Ekim 2013
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon yapılmayan kuponlar ile hizmetten yararlanamazsınız. Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır.
 • Kupon alım tarihinden itibaren 3 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
 • Tur Tarihleri:
  1. 14 Ekim (Çıkış) - 18 Ekim (Dönüş)
  2. 15 Ekim (Çıkış) - 19 Ekim (Dönüş)
  3. 16 Ekim (Çıkış) - 20 Ekim (Dönüş)
 • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.