Bu Fırsat Kaçtı :(

Likya'nın Gizemlerini Keşfedin! Tatil Bugün'den Şeker Bayramında 4 Gece 5 Gün Yarım Pansiyon Konaklamalı Likya Turu Sadece 379 TL!

Fırsat Numarası: 4421

1. Gün : İstanbul

21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

21:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü

22:00 İncirli Ömür Plaza önündan katılacak misafirlerimiz ile Tatilbugün otobüs içi ikramları eşliğinde Fethiye ye hareket ediyoruz.

 

2. Gün: Saklıkent - Belcekız Koyu -  Ölüdeniz - Tlos - Yakapark

Yolda alınan serbest kahvaltı sonrası Akdağlar'ın eteklerinde bulunan Yörüklerin yazlık olarak kullandıkları yaka park olarak bilinen ve doğasıyla, çam kokusunu içimize çekerek yol üzerinde bulunan TLOS'u geçerek Yakapark'a ulaşıyoruz. Öğlen yemeğini burada alıyoruz. Suların dansı içinde yer alan alabalıklardan tatmayı unutmayın. Sonrasında antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km'lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Saklıkent'ten ayrılarak sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ'dan aşağıya atan Belcekız'ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz'de yüzme molası veriyoruz. Ölüdeniz'deki keyifli dakikaların ardından akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3. Gün: Oniki Adalar Tekne Turu - Telmessos Tiyatrosu

Değerli misafirlerimiz sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Fethiye'nin ve Göçek'in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza (1.Tekne Turu) çıkıyoruz. (Kızılada, Tersane Koyu, Tavşan Adası (Panaromik), Yassıcılar Adası (Panaromik), Domuz Adası, Samanlık Koyu, Şövalye Adası ve yüzme molaları) tekne turu dönüşünde Fethiye şehir merkezinde bulunan, Telmessos Antik Tiyatrosu gezisi ardından otele dönüş. Aksam yemeği ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz ile Gece Teknede Mehtap Turu (Ekstra)

 

4. Gün: Patara - Kaputaş Plajı - Kekova Tekne Turu

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası 16 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri içerisinde barındıran, mitolojide Güneş Tanrısı Apollon ve avcı ay tanrıça Artemis'in hikâyesinin geçtiği, dünyaca ünlü kutsal alan Patara'ya gidiyoruz. Buranın altın sarısı kumsalında verilen yüzme molasını takiben, Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek Dünyanın en seksi plajı olarak kabul edilen Kaputaş Plajı'nda yüzme molası veriyoruz. Sonrasın da Kaş'ta verdiğimiz kısa molada taze sıkılmış portakal suyumuzu içip ülkemize en yakın Yunan Adası olan Meis Adası'nı fotoğraflayabilirsiniz. Üçağız Köyü'ne gidiyoruz. Kekova Tekne Turumuza (2.Tekne Turu) çıkıyoruz. (Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu ve yüzme molaları ayrıca içerisinde Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı). Likya ülkesinin hüzünlü ve gizemli başkenti, özgürlükleri için iki kez toplu halde intihar eden kahraman Xanthosluların kenti olan Xanthos Antik Kentini geziyoruz. Sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama

 

5. Gün : Dalyan - Kaunos Kral Kaya Mezarları  - İztuzu Plajı

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Dalyan'a doğru yola çıkıyoruz. Dalaman ve Ortaca üzerinden geçip Karia Uygarlığı'nın önemli kentlerinden biri olan Kaunos Antik Kenti'nin karşısında, bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan kasabasından Dalyan Tekne Turumuza (3.Tekne Turu) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy. tarihlenen Dalyan'ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Caretta - Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz'deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajında yüzme molası veriyoruz. Akşam geç saatlerde İstanbul'a varış ve bir başka Tatil Bugün Organisazyonun'da Buluşmak Üzere vedalaşıyoruz.  

 

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

Lüx otobüslerle ulaşım imkanı.

Otellerde 3 gece yarım pansiyon konaklama

Tüm çevre gezileri

Otobüs içerisindeki ikramlar

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği

 

Tur Ücretine Dahil Olmayanlar:

Kişisel Harcamalar

Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

Tüm Yemeklerde alınan içecekler

Öğlen Yemekleri

Feribot Geçis Ücretleri

Ara Transfer ücretleri

Rehberlik Hizmetleri

3 tekne Turu

 

Önemli Detaylar:

Turu satın alan misafirler Rehberlik hizmetleri, Milli park giriş ücretleri Feribot geçiş ücretleri,Ara Transfer ücretleri tekne Turları için kişi başı 130 TL ödemekle yükümlüdür. Müzekart'ı olan misafirlerimiz 100 TL ödeyecektir. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacak olup zorunludur. Çocuk İndirimleri 2 yetişkin yanında kaldığı takdirde geçerlidir. 0 - 6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir. Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas), 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez. Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir. Acente, aynı standartta veya üst standartta olmak koşuluyla otel değiştirme hakkını saklı tutar. Üç kişilik odalarda üçüncü yatak diğer yataklar ile aynı standartlarda olmayabilir. Acente, yeterli kişi sayısı oluşmadığı taktirde haber vermek koşulu ile turu iptal etme hakkını saklı tutar. Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.


GERÇEK FİYAT 760.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 381.00 TL
379.00 TL
379.00 TL
GERÇEK FİYAT 760.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 381.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 505 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (4421) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 7 Ağustos 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • 0 - 6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir. 0-6 yaş çocuk için otobüsde koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 160 TL ücret acenteye ödenir.
  • 7-12 Yaş çocuklar için ücret 160 TL dir. Çocuk ücretini acentaya ödeyen misafirler otobüs içerisinde 100 TL ekstra ücreti ödemeleri gerekmektedir.
  • Bayram rezervasyonlarında iptal yapılmamaktadır.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.