Ankara Enerji Otel'de Çift Kişilik Konaklama Keyfi

Fırsat Numarası: 51746
Ankara Enerji Otel'de Çift Kişilik Konaklama Keyfi Ankara Enerji Otel'de Çift Kişilik Konaklama Keyfi Ankara Enerji Otel'de Çift Kişilik Konaklama Keyfi Ankara Enerji Otel'de Çift Kişilik Konaklama Keyfi Ankara Enerji Otel'de Çift Kişilik Konaklama Keyfi Ankara Enerji Otel'de Çift Kişilik Konaklama Keyfi

Seçenekler

Ankara'da güzel bir otelde nezih bir konaklama için Enerji Otel'e uğramayı ihmal etmeyin.

Enerji Otel yüksek konforu ve hizmet kalitesi ile sizlere kapılarını açıyor.

Uygun fiyata çift kişilik konaklama için yerinizi derhal ayırtmayı unutmayın!

İyi istirahatler dileriz...

Enerji Otel

Enerji Otel Ankara, Çankaya bölgesinde bulunmaktadır. Otel Esenboğa Havaalanı'na 26 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesis içerisinde spa, hamam ve masaj hizmetleri yer almaktadır. Ayrıca araç kiralama hizmeti de mecvuttur.

Modern görünümü ile 76 odasıyla , konfor ve estetiğin modern teknoloji ile buluştuğu , uluslararası standartlarda hizmet vermeyi amaçlayan, sizlere ve misafirlerinize ev rahatlığı ve konforunu yaşatmayı öncelikli hedefi olarak belirleyen ,deneyimli ve misafir odaklı kadrosu ile kusursuz hizmet verecek şekilde yeniden tasarlanmıştır. İlkeleri , müşteri potansiyeli ve çalışma prensipleri ile önce müşteri ilişkisi ilkesiyle çıktıkları bu yolda, çağdaş ve kurumsal yapısı ile Ankara’nın ve bölgenin öncü otellerinden birisi olmaktır.

İlgili Aramalar

169.00 TL
169.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 3267 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (51746) vermeyi unutmayınız.
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (51746) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Aralık 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR