Bu Fırsat Kaçtı :(

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Kulübü'nden Tekirdağ'da 625 Metreden Yamaç Paraşütü Deneyimi ve Öğle Yemeği Sadece 99 TL

Fırsat Numarası: 4138

Fırsat İçeriği:

Uçuş için kalkış yerine çıkışta (7 km) minik bir safari keyfi

Paraşütle iniş yapılan yer olan Ayvasıl Koyu'nda denize girme keyfi

Ekmek arası Tekirdağ köftesi ve içecek ile öğle menüsü

 

Program:

10:00 Tekirdağ Yamaç Paraşüt Kulübü tesislerinde buluşma

10:15 Yamaç paraşüt uçuşlarının başlamasıUçuş için gelen misafirler mayolarını getirdikleri takdirde, Marmara Denizi’nin en temiz yerlerinden birisi olan Ayvasıl Koyu’nda (paraşüt iniş alanı) denizin keyfini çıkarabilirler.

14:00 Öğle Yemeği (Tekirdağ köfte ekmek arası + içecek)

14:30 Uçuşların devamı

19:00 Yamaç Paraşüt uçuşlarının son bulması

 

Tandem (Çift Kişilik) Uçuşlar

R Dilerseniz uçma rüyanızı, kendinizi tecrübeli pilotlarımızın kanatlarına bırakarak doyasıya yaşayabilir, ömrünüzün sonuna kadar unutmayacağınız müthiş bir zevki tadabilirsiniz.


Tandem Uçuş Nedir?

Tandem uçuş, çift kişilik bir yamaç paraşütü ile uçuş anlamına gelmektedir. Tandem'de paraşütü tecrübeli bir pilot idare eder. Yolcu sadece etrafı seyreder ve uçuşun tadını çıkarır. Yolcu olarak uçacak kişinin herhangi bir eğitime ihtiyacı yoktur. Yolcuya uçuş öncesi iki-üç dakikalık kısa bir bilgilendirme konuşması yapılır. 5-15 metrelik kısa bir koşudan sonra uçma rüyanız gerçekleşir.


Nerede Uçulur?

Tekirdağ Uçmakdere bölgesinde rüzgarın ve havanın durumuna göre 260 metreden 625 metreye kadar değişik yüksekliklerde bulunan 3 farklı pistimizden tandem uçuşu yapılabilmektedir.


Kimler Uçabilir?

Herhangi bir kalp ve dolaşım rahatsızlığı olmayan, 5 ile 15 metrelik kısa bir koşuyu engellemeyecek fiziksel bir yapıya sahip 35 ile 100kg arasındaki herkes uçabilmektedir.


Ne zaman uçabilirim?

İstediğiniz zaman.12 ay boyunca ağırlıklı olarak hafta sonları olmak üzere hava şartları imkan verdiği takdirde hafta içi veya hafta sonu istediğiniz zaman uçabilmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken bizi en az 2 gün önceden aramak.


Neler Gerekli?

Hafif bir koşuyu engellemeyecek, tercihen uzun pantolon ya da eşofman ile bot ya da spor ayakkabı yeterli olacaktır.

 

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Kulübü Hakkında:

2007 yılında Uçmakdere bölgesinin Yamaç Paraşütü uçuşlarına açılmasıyla bölgenin tanıtımı, yamaç paraşütü sporuna yeni pilotların yetiştirilmesi ve 7'den 70'e uçmak isteyen herkesi gökyüzüyle tanıştırma çalışmalarına başladık. 2010 yılının son aylarında bu spora yeni ufuklar açabilmek, farklılık yaratabilmek ve bölgedeki yamaç paraşütü ile diğer doğa sporlarının gelişimine bir ivme kazandırabilmek amacıyla yeni bir oluşuma girerek 10'u aktif uçucu 15 arkadaşımızla Tekirdağ Yamaç Paraşüt Kulübünü kurduk.Şu an itibariyle, bu sezon eğitim verdiğimiz 18 yeni pilotumuzla sayısı 30 u geçen bir pilot ekibine sahip olduk. Dinamik, kaliteli, yaptığı işe saygılı ve paylaşıma önem veren yeni ekibimizle yamaç paraşütü sporunu ileriye taşımak ve ilgi duyan herkesi bu spora kazandırmak ve yeni pilotlarımızı bünyemize katarak gelişmek en büyük amacımızdır. İlk olarak her türlü uçuş etkinliğimizde birincil ihtiyacımız olan ve aynı zamanda dışarıdan gelen pilot arkadaşların da transport ihtiyacına katkı sağlayacak olan 10 + 1 yolcu kapasiteli 4x4 arazi taşıtımızı aldık. İkinci yatırım olarak belki de Türkiye de bir ilk olan bir icraata imza atarak, kalkış pistlerine 15 dk. mesafede bulunan Yeniköy'de, köy içinde, 1800 lü yıllarda Rumlar tarafından kilise olarak kullanılan ve 1929 yılında okula çevrilen ancak yaklaşık 15 yıldır kullanılmayan tarihi bir binayı restore etme çalışmalarına başladık. Bina; restoranı, kafesi, eğitimler için kullanılacak dersliği, toplantı odası, lojmanı, mutfağı ve kulüp yönetim odası olarak kullanılacak birimleriyle yeniden dizayn edildi. Restorasyon çalışmalarını bitirdiğimiz kulüp binamız tüm Yamaç Paraşütü ve doğa tutkunlarına hizmet vermeye başlamıştır. Tandem uçuş faaliyetlerimizle,eğitim çalışmalarımızın hızla devam etmesinin yanısıra,Kulüp bünyemize kattığımız 6 adet Buggy ile doğada hoş bir off road gezintisi yapmak isteyenlere güzel bir olanak sunmaya başlamış bulunmaktayız. Bu çalışmalarımızın yanısıra, özellikle yaklaşan sonbahar aylarında trekking ve Canyoning tutkunlarını son derece tatmin edecek çeşitli zorluk derecelerinde,farklı parkur keşifleri yapmış bulunmaktayız.Eminiz ki sizinle de bir gün gökyüzünde buluşacağız!!

GERÇEK FİYAT 198.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 99.00 TL
99.00 TL

Trakya Extrem Turizm'in Yorumları

Çekim hakkında
Merhaba paraşütle atlarken çekim yapabiliyormuyuz acaba
 
Çok harika bir deneyimdi. Mekan sahipleri de uçuşu gerçekleştiren pilotlar da çok sıcak ve işini iyi yapan insanlardı.
 
Muhteşem bir gündü. Herşey için teşekkürler. Trakya Extrem turizm sıcacık insanlarla dolu. Denemeyi düşünen herkese tavsiye ediyorum..
 
İstanbuldan yola çıktık, kumbağdan sonra yollar güzel fakat çok virajlı, onun haricinde her şey iyiydi, insan hayatında bir kez olsun bu deneyimi yaşamalı. 10 yaşında kızım önce biraz tedirgin oldu, fakat inince birdaha binmek istedi. Kısmet olursa tekrar gideceğiz. Tesis işleticisine ve fırsat bu fırsat sitesine teşekkürler.
99.00 TL
GERÇEK FİYAT 198.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 99.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 60 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (4138) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 8 Ocak 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte gönderilecektir.
  • En az 2 gün önceden rezervasyon yaptırınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR