0 (850) 333 03 23

Bu Fırsat Kaçtı :(

Terra Güzellik, Ataşehir'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Ataşehir Terra Güzellik Merkezi'nde 15 Seanslık Zayıflama Paketi

Fırsat Numarası: 41579

Keyfinizi kaçıran fazla kilolardan arınmanın formülü Terra Güzellik Ataşehir tarafından sunulan zayıflama paketinde!

 

Fit bir vücuda kavuşmanın etkili ve güvenilir yolu Terra Güzellik Merkezi'nde!


İstenmeyen kilolarınızla vedalaşmak ve vücut deformasyonlarınıza çözüm bulmak için Terra Güzellik Ataşehir'e davetlisiniz.

Sakın kaçırmayın!

 Elektroterapi

Electroterapi, kaslara aktif egzersiz etkisi uygulayarak , hem deforme olmuş kasların ve sarkmış dokuların sıkılaşıp toparlanmasında, hem de lokal fazlalıkların giderilmesinde etkilerini kısa sürede görebileceğiniz bir yöntemdir.Elektroterapi yönteminin en önemli özelliklerinden biri kullanılacak elektrotlar sayesinde, kişinin problemi göz önünde bulundururlarak vücutta karın, kalça, basen, bacaklar gibi doğrudan ihtiyaç olan bölge üzerinde çalışılmasına imkan vermesidir. Elektroterapi güzellik ve bakım sektöründe bölgesel yağların giderilmesi konusunda çok uzun zamandır güvenle kullanılılmakta olup ve daima kullanılmaya devam edecektir çünkü elektroterapi haricinde kaslarımızı bölgesel olarak çalıştırarak yağ yakımını aktive edecek başka bir sistem yoktur.

G5 Masajı

G5 Masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur.
Bölgesel dolaşımı düzenler, ağrıları giderir, rahatlama sağlar ve cildi sıkılaştırır.

Lenf Drenaj

Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılır böylece damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 101.00 TL
99.00 TL

Terra Güzellik, Ataşehir'in Yorumları

 
Selma A.
Çalışanlar güleryüzlü ve ilgili. Mekan temiz. Yapılan işlemler de özenli şekilde, fırsattaki tarifeye uygun şekilde yapılıyor.Memnun kaldım, tavsiye ederim. Teşekkürler
 
Mekan çok temiz estetisyen meşek hn işinde uzman çok güler yüzlü hanımefendi herşey için teşekkürler.
 
Çok ilgili güleryüzlü tertemiz sıcacık bir yer ben çok memnun kaldım herkesinde kalcağına eminim
 
Melek hanım işinde uzman , terra güzellik temiz ve düzenli biryer randevu saatinde güleryüzlü bir sekilde sizlerle ilgilenip yönlendiriyorlar . Kısaca çok memnunum
 
Terra güzellik salonuna gittiğimde o kadar sıcak bir bayanla karsilastimki hemen nezdinizde hanimefendiye çok teşekkür ediyorum. Yaptirdigim işleme gelince kıl tekniği çok memnun kaldım sohbet kahveler harikaydı çok teşekkür ediyorum tekrar görüşmek üzere
99.00 TL
GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 101.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 533 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (41579) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 18 Haziran 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR