Bu Fırsat Kaçtı :(

Thalia Güzellik'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Thalia Güzellik'ten Leke Bakımı Uygulaması

Fırsat Numarası: 54264

Dış etkenler, güneş ve çeşitli nedenlerle cildimizde lekeler oluşabilir.

Bu lekelerden kurtulmak içinse çözüm basit! Thalia Güzellik'in leke bakımı kampanyası ile cildiniz bebeksi görünümüne yeniden kavuşacak!

Sakın kaçırmayın!

Leke Bakımı

Cildimizin rengini epidermis tabakasındaki melanosit isimli hücrelerde salınan melanin pigmenti oluşturur. Cildimizin beyaz, esmer, siyah olmasına neden olan melanin pigmentinin miktarıdır. Yazın
güneşlendiğimizde ciltte bronz rengin oluşması melanin pigmentinin artışına bağlıdır. Çeşitli hastalık durumlarında ya da dış etkenler sonucunda melanosit hücrelerinde artış ve/veya melanin pigmenti miktarındaki artış, cilt lekesi olarak adlandırılan bölgesel lezyonların oluşumuna neden olur. Güneşin cildimize bıraktığı en kötü etkilerden birtaneside cildimizin lekelenmesi.

Ciltteki melanosit hücrelerinin salgıladığı melanin pigment üretiminin bozulmasıyla lekelenmeler meydana gelir.

Nedenleri;

Güneş
Hormonal değişiklikler
Gebelik
Genetik yatkınlık
Enfeksiyon hastalıkları
Doğum kontrol hapları
Kortizon içerikli ilaçlar
Uzmanlar tarafından cilt analizi yapıldıktan sonra cilt tipine uygun lekeye direk odaklı ve cihazlarla desteklenerek leke protokolünüz oluşturulur.

LEKE PROTOKOLÜ

Cilt lekelerinde uygulama protokolü seçimi kişinin cilt tipine göre değişmektedir. Lekenin açık veya koyu olması, lekenin ciltteki derinliği bakımı önemli ölçüde etkilemektedir. Bazı uygulamalarda ciltte kızarıklık, kabuklanma, soyulma olacağı için kişisinin mesleği, sosyal hayatı da bakımın seçeneğini etkilemektedir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 350.00 TL
İNDİRİM %72
KAZANCINIZ 250.00 TL
100.00 TL

Thalia Güzellik'in Yorumları

 
Çok ilgili ve güler yüzlüler. Ayrıntılara çok önem verdiğimden, gerçekten cilt tipime uygun ayrıntılı bakım yapmış olmaları çok iyi. Kesinlikle temizleyelim, maske krem vs sürüp gönderelim diyen işletmeler gibi değiller. Sonuç odaklı olduklarından yapılan işleme üst düzey önem veriyorlar. İhtiyaç dahilinde sürekli gideceğim.
tavsiye ediyorum
Kendime merkez ararken buldum iyi ki bulmuşum. Tüm çalışanlara teşekkürler.
beyaz ve tertemiz
en sevdiğim. her yer beyaz ve çok temiz. Çalışanlar güler yüzlü ve bilgili. Sanırım artık burası benim güvenle gideceğim yer. teşekkür ederim :-)
 
Tavsiye edeceğim tek yer diyebilirim diğer işletmeler gibi kampanyamız bir sefer geçerlidir denilmedi uygulamalar detaylı bir şekilde yapıldı çok tşkler thalia ;)
 
Profesyonel ve Güler yüzlü personel çok beğendim özellikle Pınar hanıma yakın ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum
MEMNUNİYET
MEMNUNİYET ODAKLI HİZMET VERİYORLAR. ERKEN GİTTİM RANDEVUMA 15 DAKİKA BEKLEDİN. GÖZLEMLERİMDE İŞLEMDEN ÇIKANLAR MUTLU VE TEŞEKKÜR EDİYORLAR. BUNU ÇOK RAHAT GÖREBİLECEĞİNİZ BİR ORTAM. İŞLEME GİRMEDEN ÖNCE YAPILACAK İŞLEMLE İLGİLİ GÜLER YÜZLÜ BİR BAYAN BİLGİLENDİRİYOR SİZİ. SONRA İŞLEME ALINIYORUM. YAPTIĞI HER BİR İŞLEMİ DETAYLI ANLATTILAR UYGULAMA YAPAN KİŞİ. BEN MEMNUN KALDIM. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
GEREKSİZ BİR İŞLEM YAPMIYORLAR :-)
Hem çalışanlar hem görüşme yapan hanımefendi gerçekten çok iyi bilgilendiriyor. gereksiz işlemler konusunda sizi uyarıyor. Kurum herkese herşeyi yaparım derdinde değil. ameliyatsız yüzgerme işlemi için gittim detayı ile öğrendim işlemden çok memnun kaldım. teşekkürler.
DÜZGÜN BİR MERKEZ
Ameliyatsız yüzgerme işlemi için gittim. çok başarılılar. ne anlattılarsa eksiksiz yapıldı. ben çok memnun kaldım. düzgün bir merkez olduğu için tavsiye ederim. teşekkür ederim :-)
TEŞEKKÜRLER
Kaliteli ve güler yüzlü hizmetiniz için çok teşekkürler.
CİLT BAKIMI ÇOK GÜZELDİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK MEMNUN KALDIM
sürekli cilt bakımı yaptırırım ancak bu kadar ayrıntı ve özenli yapılmamıştı. bilinçli ellerde olduğunuza inanıyorsunuz. Herşey için teşekkür ederim. artık çok sık görüşeceğiz.
100.00 TL
GERÇEK FİYAT 350.00 TL
İNDİRİM %72
KAZANCINIZ 250.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 284 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 4 Mart 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR