0 (850) 333 03 23

Thalia Güzellik'ten Mesostar, Mesopeel ile Somon DNA, Hyaluronik Asit, EGF/Kök Hücre ile 8 Aşamada Yüz Gençleştirme ve Amerikan Cilt Bakımı

Fırsat Numarası: 38177
Thalia Güzellik'ten Mesostar, Mesopeel ile Somon DNA, Hyaluronik Asit, EGF/Kök Hücre ile 8 Aşamada Yüz Gençleştirme ve Amerikan Cilt Bakımı Thalia Güzellik'ten Mesostar, Mesopeel ile Somon DNA, Hyaluronik Asit, EGF/Kök Hücre ile 8 Aşamada Yüz Gençleştirme ve Amerikan Cilt Bakımı Thalia Güzellik'ten Mesostar, Mesopeel ile Somon DNA, Hyaluronik Asit, EGF/Kök Hücre ile 8 Aşamada Yüz Gençleştirme ve Amerikan Cilt Bakımı Thalia Güzellik'ten Mesostar, Mesopeel ile Somon DNA, Hyaluronik Asit, EGF/Kök Hücre ile 8 Aşamada Yüz Gençleştirme ve Amerikan Cilt Bakımı Thalia Güzellik'ten Mesostar, Mesopeel ile Somon DNA, Hyaluronik Asit, EGF/Kök Hücre ile 8 Aşamada Yüz Gençleştirme ve Amerikan Cilt Bakımı Thalia Güzellik'ten Mesostar, Mesopeel ile Somon DNA, Hyaluronik Asit, EGF/Kök Hücre ile 8 Aşamada Yüz Gençleştirme ve Amerikan Cilt Bakımı

Seçenekler

Cildim eskisi gibi sıkı değil, biraz toparlansın diyorsanız...

Thalia Güzellik 8 seanstan oluşan yüz gençleştirme uygulaması ile sağlıklı bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

Uygun fiyatlı kampanya kapsamında yüzünüzün gençleşmesini istiyorsanız acele edin.

Sakın kaçırmayın...

Yüz Gençleştirme

“Ağrı ve acı olmadan ciltte kolajen yenileniyor”

Günümüzde artık birçok kişinin tercih ettiği iğnesiz mezoterapi, son dönemlerde iğnesiz, acısız, ağrısız, kolay uygulanan, morluk oluşturmayan, etkin bir çözüm sunuyor.

1.AŞAMA: Cilt Detoksu : Siyah nokta ve gözenek temizliği

2.AŞAMA: Mesopeel : Cilt tazeliği ile derinlemesine bakım

3.AŞAMA: İĞNESİZ MEZOTERAPİ İLE SOMON DNA : Somon sütünden elde edilen insan DNA’sına çok benzeyen polimerize DNA’dır. Hasarlı hücreleri tedavi etme ve bağ dokularını yeniden yapılandırma özelliği ile yanık, yara izleri, skar ve çatlak bakımlarında hızlı bir etki göstermektedir. Bölgesel kırışıklıkları azaltır. Deri altı yağ dokunun azalması ile meydana gelen sarkmaları önler. Güneşin zararlı ışınlarının cilt yüzeyinde oluşturduğu serbest radikalleri yok eder. Cildin nem tutma kapasitesini arttırır. Yaşlılığa bağlı nem oranı düşmüş ciltlerde kullanılır.

4. AŞAMA: İĞNESİZ MEZOTERAPİ İLE HYALURONİK ASİT : Hyaluronik asit, vücudun her dokusunda bulunur ve belirli hayati aktiviteleri gerçekleştirmekten sorumludur. Hyaluronik asitin önemli faydalarından bazıları cilt yaşlanmasını azaltması ve bağışıklık sistemini güçlendirmesidir.

Bu asidin eksikliği yüzde kırışıklıklara neden olur, aynı zamanda deri esnekliğinin kaybına da neden olabilir.

-Su tutma ve cildi nemlendirme özelliği en önemli özelliğidir.

-Cildi pürüzsüz ve esnek tutmaya yardımcı olur.

-Dokuların tamir edilmesi ve elastikiyetinin korunması hyaluronik asidin faydalarından biridir. Bu özelliği sayesinde cildin yaşlanmasını önlemektedir.

5. AŞAMA: İĞNESİZ MEZOTERAPİ İLE EGF/kökhücre : Epidermiste gözle görünen yaşlılık belirtilerini dengelemek için üretilmiştir. Bu kokteyl bağ dokusunun oluşumunu, yeni hücrelerin üretimini ve kollajen sentezini arttırır.

(İğnesiz mezoterapi (mesostar) elektroporasyon yoluyla çalışmaktadır. Monopolar düşük voltajlı elektriksel akımla oluşan mikrokanallar ve polarizasyon yardımı ile hazırlanan ilaçlar deriyi geçerek, hedef dokuya transfer edilmektedir. Yapılan çalışmalarda iğnesiz mezoterapi sistemi iğneli yönteme göre daha homojen bir ilaç uygulaması sağladığından daha etkili sonuçlar vermiştir. Aslında bu sistem ilerlemiş ülkelerde kanserli hastaların tedavisinde kanser ilaçlarının verilebilmesi için kullanılan bir yöntem olarak uygulanmaya konulmuş, sonradan mezoterapi için de başarılı bir teknik olarak kullanılmaya başlanmıştır. Güzellik tabancası olarak da adlandırdığımız İğnesiz Mezoterapi ‘de cilt altına basınç yönetimi ile iletilen ürünler, yeni kolajen oluşumunu da destekleyerek cildi canlandırır” Her uygulama kişinin problemine göre hazırlanmış ürünleri içerir (gevşeklik ve sarkma, saç dökülmesi, ciltte güneş hasarı veya antiaging yani yüz gençleştirme gibi).


6.AŞAMA: LİFTİNG: Yaşlanma sürecinden en fazla etkilenen bölgelere nazik bir biçimde mikro akımlar uygulanarak bu bölgelerin yeniden şekil kazanmaları ve dirileşmeleri sağlanır.

7.AŞAMA: LİFTİNG ETKİLİ MASKE: Yüz sarkmasını engelleyen cilt sıkılaştırıcı lifting etkili maske

8.AŞAMA: YÜZ YOGASI: Kan dolaşımını hızlandırır.

Amerikan Cilt Bakımı

Her gün makyaj yapıyor, sürekli egzoz içerisinde yaşıyorum, siyah noktalardan mutsuzum, mat ve cansız bir görüntüye sahibim, tek bir seansla siyah noktalardan kurtulmak istiyor ve cildim canlı olsun diyorsanız bu bakım tam size göre.

Uygulayacağımız Amerikan cilt bakımı ile cildiniz;
Detoks etkisi görecek,
Comedon temizliğiniz olacak,
Milialarınız temizlenecek,
Cildinizdeki tüm ölü hücrelerden arındırılacak,
Canlı parlak temiz bir görünüm kazanacaksınız.
Ayrıca bakımla beraber uygulanacak vitamin kokteyl ile cildinizi kışa hazırlamış olacaksınız.
Bakım sorasında uygulanacak yüz yogası ile cildinizi dinlendirmeye hazır mısınız?
Amerikan cilt bakımı bir saat sürmektedir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 180.00 TL
İNDİRİM %45
KAZANCINIZ 81.00 TL
99.00 TL

Thalia Güzellik'in Yorumları

GÜVENİLİR BİR SALON
Leke tedavisi için gittim. bu mevsim başlanmasının doğru olmadığını ve benim günlük hayatımda ne yapmam gerektiğini tane tane anlatılar. ekim ayı en ideal zaman olduğunu öğrendim. açık ve net bilgi veren bir yer çok memnun kaldım ilgi ve alakalarına.
KADIKÖYDE BÖYLE NEZİH MEKAN
Güler Yüzlü personel ile hizmet almak isteyenler kadıköyde böyle nezih bir merkez şaşırttı beni. tertemiz bir ortamda cilt bakımı yaptırdım. artık sanırım hep burayı tercih edeceğim teşekkür ederim.
 
Gayet hoş, temiz bir güzellik salonu.Lazer Epi. memnun kaldım. Çalışanlar da ilgili ve kibar. Teşekkürler.
MÜKEMMEL BİR ORTAM
Huzur veren müzikler eşliğinde selülit masajımı yaptırıyorum. 1,5 saatlik yoldan geliyorum ama burada kendime zaman ayırmanın keyfini yaşıyorum masajımda 3. haftam ve haftada 2 geliyorum. çok memnun kaldım. randevularımı da düzenli ayarlamaları çabası. seans saatlerimi elirinden geldiği kadarıyla bana göre ayarlıyorlar. buda 1,5 saatlik yoluma değiyor. kendinize zaman ayırmak isteyen herkesin tercih etmesi gereken bir yer.
EPİLASYON İÇİN TAVSİYE EDİYORUM
2 yıl boyunca kıl problemi ile uğraşıyorum. epilasyona başlayalı 9 ay oldu. 3 aydır uygulama yapmamıza rağmen bitti gibi. epilasyonda tercih edebileceğiniz bir yer. uzmanın da sürekli aynı kişi olması daha çok cazip hale getiriyor. güvenerek epilasyona başlayabilirsiniz.
99.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 180.00 TL
İNDİRİM %45
KAZANCINIZ 81.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 164 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0530 418 34 84
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 22:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (38177) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Temmuz 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR