The City Spa'dan Profesyonel Masaj Seçenekleri & Spa Kullanımı

Fırsat Numarası: 56367
The City Spa'dan Profesyonel Masaj Seçenekleri & Spa Kullanımı The City Spa'dan Profesyonel Masaj Seçenekleri & Spa Kullanımı The City Spa'dan Profesyonel Masaj Seçenekleri & Spa Kullanımı The City Spa'dan Profesyonel Masaj Seçenekleri & Spa Kullanımı The City Spa'dan Profesyonel Masaj Seçenekleri & Spa Kullanımı The City Spa'dan Profesyonel Masaj Seçenekleri & Spa Kullanımı

Seçenekler

The City Suites 'de masaj keyfi!

The City Spa 'da güzel ve dinlendirici masajlarla sizi rahatlamaya davet ediyoruz.


Sauna, hamam ve buhar odası kullanımları ile sağlıkla dolacak, seçeceğiniz masaj uygulamaları ile bedeninizi ve ruhunuzu tazeleyeceksiniz.

Uygun fiyata profesyonel ellerden masaj uygulamalarını hemen alın, kendinizi ödüllendirin!

Sakın kaçırmayın...

The City Spa Masaj Seçenekleri

Relaks Masajı

Relaks masajı, yavaş bir şekilde uygulanan, hareketlerin ve basınç seviyesinin hafif olduğu bir masaj tekniğidir. Uykusuzluk, stres gibi sorunlara karşı olumlu etkisi hissedilir.

Anti Stres Masajı

Yumuşak hareketlerle tüm vücuda uygulanıyor ve kasların gevşemesini sağlıyor. Anti Stres Masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masajdır. Yumuşak hareketlerle tüm vücuda uygulanan bu masaj, kas ve dokuların gevşemesini sağlıyor. Yüz, boyun ve sırt bölgelerine yoğun olarak uygulanır.

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve baskının hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.

Bali Masajı

Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve çeşitli germe hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm vücut sisteminin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Bu masaj tekniğini tamamlayıcı olarak kullanılan aromatik yağlarla kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

İsveç Masajı

Kas gevşetici, stres giderici, derin bir masaj tekniği olan bu masaj, vücut ihtiyaçlarına uygun tarzda yapılır. ABD’deki en popüler masaj türüdür. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Dokunun, hücrelerin ve bunun sonucunda tüm organizmanın gevşemesi, aromatik yağlarla yapılan masajla bacakların, kolların ve sırtın
yumuşatılması hedeflenmektedir. Baştan ayaklara kadar gergin bölgeleriniz tespit edilir, yumuşatılır, farklı baskılarla kan dolaşımı hızlandırılır.

The City Spa Kullanımına Dahil Alanlar

Sauna
Hamam
Buhar Odası

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 160.00 TL
İNDİRİM %38
KAZANCINIZ 60.00 TL
100.00 TL
100.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 160.00 TL
İNDİRİM %38
KAZANCINIZ 60.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 732 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Haziran 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 24 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • The City Spa'nın spa ve masaj hizmetlerinden 11:00 - 20:30 saatleri arasında faydalanabilirsiniz.
  • Masaj süreleri 50'şer dakikadır.
MEKANLAR