0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

'Thom Pain / Hiçbir Şey' Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 53458
'Thom Pain / Hiçbir Şey' Tiyatro Oyunu Bileti 'Thom Pain / Hiçbir Şey' Tiyatro Oyunu Bileti 'Thom Pain / Hiçbir Şey' Tiyatro Oyunu Bileti 'Thom Pain / Hiçbir Şey' Tiyatro Oyunu Bileti 'Thom Pain / Hiçbir Şey' Tiyatro Oyunu Bileti 'Thom Pain / Hiçbir Şey' Tiyatro Oyunu Bileti

Seçenekler

Will Eno'nun 2004 yılında yazıp 'Plutzer' ödülüne aday olduğu bir eser 'Thom Pain / Hiçbir Şey' tiyatro sahnesinde seyirci ile buluşuyor!

 

Modern yaşamı anlamaya ve tanımlamaya çalışan, kaotik bir hayatın içinden birey olarak farklılıklarını ortaya koyan bu oyun için indirimli tiyatro biletini sakın kaçırmayın!

 

Başarılı oyuncu Bora Karakul'un sahnelediği bu muhteşem performans ile unutulmaz bir hikaye ve tiyatro deneyimi sizi bekliyor...

 

Siz de bu muhteşem gecenin bir parçası olun ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi seyirler.

Thom Pain / Hiçbir Şey

"Thom Pain" adlı oyun, Will Eno'nun 2004 yılında yazıp 'Plutzer' ödülüne aday olduğu bir eserdir 17. Direklerarası En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen başarılı oyuncu Bora Karakul kendisinin hem yönetip hem de oynadığı ” Thom Pain / Hiçbir Şey ” isimli tek kişilik gösterisi Perde Sanat Tiyatrosu ile  2019 – 2020 tiyatro sezonunda seyirciler ile buluşuyor.

 

OYUNUN KONUSU:

Anlattıklarından öte anlatamadıkları ile öne çıkan bir oyun ”Thom Pain Hiçbir Şey’’

 

Modern yaşamla yüzleşen bir adamın anlamaya ve tanımlamaya çabalayan kırık dökük hikayesi. Bir türlü kurguyu oluşturamayan ve bu çabasına da seyirciyi ”Bu sizi korkutuyor mu, modern hayat, modern zihin, modern bir zihinle yüz yüze olmak. Korkutmalı…” diyerek ortak etme iddiası taşıyor.

 

Belki bir yerlerde bir çelişki vardı ve hepimiz kaybettik. Ya da hepimiz kazandık ve bu bizim kazanmış halimiz…

 

Tanımları reddeden bir olma çabası...

 

Post dramatik yapıya sahip olan oyun kısaca; 'trajik ve var oluşcu bir stand-up' olarak adlandırılabilir. 1 saat süren oyunda dekor olarak sadece bir sandalye kullanılır. Korku, mutluluk, hayat, doğa, aşk, zaman, çocukluk, yalnızlık, ölüm gibi kavramların etrafında gezinen oyun, oyuncunun kendi yalnız çaresizliğine doğru yol alır. "Belki bir yerlerde bir çekiliş vardı ve hepimiz kaybettik...ya da kazandık ve bu bizim kazanmış halimiz". Son olarak, devam etmeli,,,bir şekilde bu hayat 'içine fırlatıldığımız' muhteşem bir hediye.

 

Thom Pain / Hiçbir Şey, bir hikâye anlatmak için seyirci karşısına çıkmıştır. Ancak karışık kafası ve seyirciyle yüzleşirken sürekli dağılan dikkatiyle ne hikâyesini bitirebilir, ne de derdini anlatabilir. Ya da tam aksine bunu bütünüyle başarır.

Size bir hikaye anlatacağım...belki... Hazırsanız başlıyoruz.

 

Süre: 60 Dakika - Tek Perde

 

Yazan: Will Eno

Çeviren: Uğur Çağlayan

Yöneten: Bora Karakul

Oynayan: Bora Karakul

Ses – Işık: M.Ali Çetintaş

Asistan: Eda Polat

Fotoğraf: Mehmet İzdeş – Ali Ulvi Baycan

Video: Tahir Erken

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 37.50 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 12.5 TL
25.00 TL
25.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 37.50 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 12.5 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 217 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (53458) vermeyi unutmayınız.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR