Bu Fırsat Kaçtı :(

Tiliaplus Güzellik & Estetik'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Tiliaplus Güzellik & Estetik'ten Klasik, Hydrafacial, BB Glov Cilt Bakımı ve Cilt Yenileme

Fırsat Numarası: 38318

Işıl ışıl parlayan bir cilt için gerekli olan bakım ve yaşlanma belirtileriyle mücadele eden bu uygulamalar sayesinde çok daha genç gözükeceksiniz.

Tiliaplus Güzellik & Estetik'ten cildinizi yenileyecek ve gerekli bakımı sağlayacak bu uygulamalar ile yeni bir cilde kavuşacaksınız!

Uygun fiyatlı kampanya kapsamında yararlanacağınız klasik cilt bakımı, hydrafacial cilt bakımı ve cilt yenileme uygulamalarını kaçırmamak için acele edin!

Klasik Cilt Bakımı

Cildin tazeliğini ve pürüzsüzlüğünü korumak için yapılması gereken cilt bakımı, cilt üzerinde biriken ölü tabakayı temizleyerek cildi yenilemek için yapılan uygulamaları kapsar. Daha sağlıklı bir cilde sahip olmak için yapılan düzenli cilt bakımı ile,


Analiz

Ön temizleme

Peeling uygulaması

Ozon buharı (saf oksijen)

Derinlemesine temizlik ( akne,siyah nokta,komedon temizliği)

Hyfrekans (sivilce kurutma)

Tonik (gözenek sıkılaştırma)

Dezenfekte etme

Cildin ihtiyacına uygun serum

Maske

Nemlendirici

Koruyucu

Ericson Laboratoıre

BB Glow

İŞLEM NASIL YAPILIR?
Özel serumlarla cilde uygun cihazlar sayesinde yaklaşık 40 dakika süren bir işlem ile uygulanır. İşlem ile birlikte serum içerisinde yer alan maddeler; ciltte sıkılaştırma, akne ve damar izlerini yok etme, aynı zamanda ciltte fondöten varmış etkisi göstererek pürüzsüz, aydınlık bir görüntü oluşturmaya yarar. Uygulamanın hemen akabinde ciltteki serbest radikalleri nötralize eden serumlar, cildin melanin içeriğini; UV ışınlarına maruz kalmadan azaltırlar. İşte bu şekilde cilt tonunda dolaylı yönden aydınlanma sağlanır. Ortalama 3 seans şeklinde yapılan BB Glow, seans aralıkları 10 gün olacak şekilde uygulanır.

SERUMLARIN NASIL BİR ETKİSİ VARDIR?
- Yoğun nemlendirme sağlar, - İnce, kılcal kırışıklarda azalma gerçekleşir. - Yara ve sivilce izleri azaltılır. - Ciltte aydınlatma sağlanır. - Ciltteki farklı renk tonları eşitlenir. - Ciltteki pürüzsüz yapı artırılır. - Göz ve çevresindeki aydınlanma sağlanır.

Hydrafacial Cilt Bakımı

Yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere cilde derinlemesine bakım yapan, onu kendini besleyip nemlendirerek yenilemesini ve ölü dokunun uzaklaştırılmasını sağlayan, kombine işlemlerden oluşan yeni nesil bir medikal bakım işlemidir. Zamanla yıpranıp sağlığını yitiren cildin kaybettiği formunu, nem, vitamin ve mineral desteğiyle geri kazandırmayı amaçlar.

Öncelikli olarak cildi derinlemesine temizleyerek toksinlerden arındırır ve daha dayanıklı, esnek, ışıltılı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda ince çizgiler, güneş lekeleri ve aşırı yağlanma üzerinde de etkili olan HydraFacial, gözenekleri sıkılaştırarak siyah noktalardan arındırmanın yanı sıra akne tedavisi için de kullanılır.

Siyah nokta ve ergenlik sivilceleri

Cilt yağ ve nem dengesinin sağlanması,

Elle sıkma işlemi olmaksızın özel solüsyonlarla etkinin sağlanıp yağ, kir ve ölü epidermis hücrelerinin vakumla cilt yüzeyinden uzaklaştırılması

Güneş Hasarlarını iyileştirmesi

Düzenli uygulamalarla ince kırışıklıklarda açılma ve sıkı bir cilt yapısı oluşumu

Akne İzlerinden kurtulmada.

Renk Düzensizliklerinde

Tüm bunların sonucu olarak da parlak, canlı, sıkı ve pürüzsüz bir cilt görünümünü sağlıklı koşullarda sunmaktadır.

Cilt Yenileme

Kişiye özel olarak kullanılan başlık ile cilt üzerinde 90 derecelik açıdan otomatik ve titreşimli mikro iğneleme sayesinde cilt üzerinde mikroskobik binlerce kanal açarak ciltte kontrollü bir şekilde epidermal yaralama yapan bir cilt tedavi yöntemidir.

Bu tedavi sayesinde cilt dokusun da iyileşme,yenilenme aktif edilir. Cildin ihtiyacı olan kolejen elastin sentezlemesini hızlandırır. Ayrıca ilaç vitamin ve serumların cilt tarafından olay emilmesini sağlayarak oldukça etkili bir güzellik yöntemidir. Cilt yenileme uygulaması ile dokulardaki hasarlar giderilir ve taze dokular oluşturulur.

Sivilce ve sivilce izleri tedavisi

Ciltte ki güneş ve diğer lekelerin giderilmesi

Ciltte ki ince kırışıklıkların azaltılması

Cilt yüzeyinde ki çatlakların tedavisi

Geniş gözeneklerin azaltılması,yok edilmesi

BB Glow

Kalıcı fondöten uygulaması olarak da bilinen, cilt için çeşitli vitamin, mineral ve bitki özleri içeren serumlar kullanılarak yapılan cilt bakımı ve medikal estetik uygulamalarından biridir.

Radyofrekans

Radyofrekans teknolojisi ile cilt altına ulaşan radyofrekans dalgası ısı enerjisine dönüşür; cilt altında bulunan fibroblast hücrelerini harekete geçirir. Bu sayede ciltte yoğun miktarda yeni kolajen lif üretimi başlatılmış olur.

İlgili Aramalar

49.00 TL

Tiliaplus Güzellik & Estetik'in Yorumları

 
Tertemiz ve güzel bir mekan
Çok iyi bir yüz bakımı yaptılar bana, gayet konforluydu
Çok teşekkür ederim tekrar yaptırmayı düşünüyorum
teşekkürler
harika bir yer
güleryüzlü ekip kaliteli ürün son sistem cihazlar
kupunu aldığımda çok ön yargılarım vardı profosyenel güler yüzlü bir ekiple karşılaştım artık bütün hizmetlerimi bu merkezden alıyorum
49.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 134 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Şubat 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Radyofrekans süresi 20 dakikadır.
MEKANLAR