Tiliaplus Güzellik & Estetik'ten Lenf Drenaj, Kavitasyon, Pasif Jimnastik İle Zayıflama Hizmeti

Fırsat Numarası: 36631
Tiliaplus Güzellik & Estetik'ten Lenf Drenaj, Kavitasyon, Pasif Jimnastik İle Zayıflama Hizmeti Tiliaplus Güzellik & Estetik'ten Lenf Drenaj, Kavitasyon, Pasif Jimnastik İle Zayıflama Hizmeti Tiliaplus Güzellik & Estetik'ten Lenf Drenaj, Kavitasyon, Pasif Jimnastik İle Zayıflama Hizmeti Tiliaplus Güzellik & Estetik'ten Lenf Drenaj, Kavitasyon, Pasif Jimnastik İle Zayıflama Hizmeti Tiliaplus Güzellik & Estetik'ten Lenf Drenaj, Kavitasyon, Pasif Jimnastik İle Zayıflama Hizmeti Tiliaplus Güzellik & Estetik'ten Lenf Drenaj, Kavitasyon, Pasif Jimnastik İle Zayıflama Hizmeti

Seçenekler

Fazla kilolarınızdan kolayca kurtulmak, 5 seansta gözle görülür bir farka ulaşmak için sıkı durun!


Tiliaplus Güzellik & Estetik'in sunduğu 5 seanslık, kavitasyon, lenf drenaj, pasif jimnastik uygulaması ile zayıflama paketi karşınızda.


Siz kendinizi hiç yormadan bedeninizin inceldiğini izlerken Tiliaplus Güzellik & Estetik başarısı ile övünüyor olacak!

Tiliaplus Güzellik & Estetik Lenf Drenaj Uygulaması

Uygulanan bölge de cilt kalitesinde düzelme,bölgesel olarak incelme, deri ve deri altında sıkılaşma oluşmasını sağlar.
Lenf drenaj selülit ve bölgesel incelme uygulaması dışında çeşitli sebepler ile vücutta biriken ödemin dışarı atılmasını sağlayarak bağışıklık sisteminin ve diğer bazı organ sistemlerinin çalışmasını düzenler özellikle varis giderilmesinde de etkili bir yöntemdir.

 • Ödem ve şişkinlik
 • Toksin birikmesi
 • Selülit ve kilo problemi
 • Hormonel dengesizlikler
 • Romatizma
 • Kabızlık ve hazımsızlık

5 Seans Kavitasyon

Kavitasyon, vücudun sorunlu bölgesine yoğunluğu azaltılmış ultrasonik ses dalgaları verilerek yağları yakmaya yarayan bir zayıflama, bölgesel zayıflama, selülit tedavi yöntemidir.

5 Seans Pasif Jimlastik

problemli bölgeye pedler yardımıyla bağlanarak düşük voltajlı elektrik verilir ve kasların çalışması sağlanır. Bu sayede fiziksel güç harcanmış gibi vücuda enerji harcatır. Birden fazla ped bulunması sayesinde aynı anda vücudun birden fazla bölgesine uygulama yaparak farklı bölgelerdeki kasları eş zamanlı çalıştırabilmektedir. Farklı seviye seçenekleri ile kişiye göre en uygun ayarda uygulama yapılmaktadır.

Tiliaplus Güzellik & Estetik

Tilia Plus Güzellik Merkezi 2010 yılında kurulmuştur uzman ve modern kadromuz ile Mecidiyeköy’de hizmet vermekteyiz. Vizyonumuz; uluslar arası kalite standartlarında hizmet vermek ile birlikte müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Misyonumuz; kaliteli hizmet sunumunun sürekliliğini sağlayarak ve müşteri beklentilerini çok iyi analiz ederek istenilen sonuca ulaşmaktır.

Uzun yılların tecrübesiyle müşterilerimize güzellik ve estetik sektöründe kaliteyi amaçlayan bir hizmet vermekteyiz.

2010 yılından bugüne sayısız müşteriye uzman ekibimiz, ekipmanlarımız ve ürünlerimiz ile kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Kaliteli ekipmanlarımız ve hoş görülü personellerimizle müşteri memnuniyetini her zaman arttırmaya çalışıyoruz.

İlgili Aramalar

59.00 TL

Tiliaplus Güzellik & Estetik'in Yorumları

teşekkürler
harika bir yer
güleryüzlü ekip kaliteli ürün son sistem cihazlar
kupunu aldığımda çok ön yargılarım vardı profosyenel güler yüzlü bir ekiple karşılaştım artık bütün hizmetlerimi bu merkezden alıyorum
59.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 118 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0212 216 03 13
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (36631) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Şubat 2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR