Bu Fırsat Kaçtı :(

Trakya Extrem Turizm'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Trakya Extrem Turizm'den Sıra Dışı Bir Deneyim Tekirdağ Yeniköy'de Günübirlik Kanyoning Kanyon Geçişi

Fırsat Numarası: 36664

Extrem sporların yeni adresi TEKİRDAĞ - Yeniköy’de, sıra dışı bir doğa sporları aktivitesi seni bekliyor! 

 

Trakya’nın el değmemiş en doğal bölgelerden birisi olan ve extrem sporların yeni merkezi Tekirdağ-Yeniköy’de 2 metreden 25 metreye kadar değişen yükseklikleriyle, şırıl şırıl tertemiz suların aktığı şelalelerden, heyecan dolu inişlerle maceranın ve eğlencenin keyfine varacaksınız!

 

Trakya Extrem Turizmin kendi alanında deneyimli, profesyonel kanyoning ekibiyle; 14 yaşından büyük herkese uygun, el değmemiş muhteşem güzellikte bir kanyonda, unutamayacağınız heyecan dolu bir kanyoning macerası için hemen rezervasyonunuzu yapın!

 

İyi eğlenceler...

Program

 • 10:00 : Tekirdağ-Yeniköy Ayvasıl Sahilinde, Trakya Extrem Turizm Merkezinde buluşma
 • 10.00-10.30 : Tanışma ve malzeme ekipman alınması
 • 10.30-11.00 : Kanyoning Brifingi ve Malzeme Ekipman Tanıtımı
 • 11.00 : Kanyon Geçişinin Başlatılması
 • 18.00 : Kanyon Geçişinin Bitişi (Bu süre grubun sayısına ve geçiş performansına göre uzayıp kısalabilir.)

Trakya Extrem Turizm

Extreme sporların yeni adresi Tekirdağ Yeniköy’de, herkes mutlaka hayatında böyle bir deneyim yaşamalı, diyeceğiniz sıra dışı bir aktivite ile sizlerle buluşuyoruz. 2 metreden 25 metreye kadar değişen yükseklikleriyle, tertemiz suların aktığı şelalelerden heyecan dolu inişlerle, kanyoning macerası başlıyor. Toplam 11 iniş noktası ve şelaleden oluşan, orta zorluk derecesine sahip kanyon turumuzda; her noktada zorluk derecesi biraz daha artan ancak, Trakya Extrem Turizm’in kendi alanında deneyimli, profesyonel kanyoning liderleriyle, 14 yaşından büyük herkese uygun, el değmemiş muhteşem güzellikteki bir kanyonda, unutamayacağınız heyecan dolu bir kanyoning macerası sizi bekliyor.


Tekirdağ-Yeniköy’de bulunan, Trakya Extrem Turizm merkezinde göreceğiniz malzeme bilgisi ve uygulamalı iniş tekniklerinden sonra, parkurumuza doğru hareket ediyoruz. Baştan sona doğal, el değmemiş Yeniköy Kanyonu’na, daha ilk girişte hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Profesyonel kanyoning ekibimiz sizin güvenli inişinizi sağlamak için her adımda yanınızda bulunurken, kanyonda ilerledikçe, adrenalinizin arttığını göreceksiniz. Tüm kanyon boyunca ve özellikle zorluk derecesinin arttığı noktalarda, rehberlerinizin uyarıları ve yönlendirmeleri ile zorlukların üstesinden gelirken, aktivite boyunca ekip ruhunu hissedecek ve extrem bir faaliyeti gerçekleştirmenin mutluluğunu sonuna kadar tadacaksınız.


Kanyon geçişinde kullanacağınız profesyonel ekipman ile birlikte, kumanyanız tur öncesi size teslim edilecek ve yaklaşık 5-7 saat sürecek kanyon geçişimiz başlayacaktır. Çocuklar gibi eğlenip, bol bol ıslanacağınız kanyon geçiş turumuz, aynı zamanda yamaç paraşüt uçuşlarının ve inişlerinin de yapıldığı Ayvasıl Koyu’nda bulunan kafemizde sonlandığında, yorgunluğumuzu atıp tüm ekip ile günün keyifli bir değerlendirmesini yapacaksınız.

Kanyon Geçişi (Kanyoning) Nedir?

Kanyon dağların derinliklerinde yer alan doğal bir ortamdır. Kanyon içerisinde yürürsünüz ve su dolu havuzlara dökülen şelalelerden aşağı yolunuzu devam ettirirsiniz. Kanyonlar içerisinde ilerlemenin birden fazla yolu vardır, bunlar yürümek , ip inişi, atlama, tırmanma ve kaymaktır.

Nerede Kanyon Geçişi Yapılır?

Tekirdağ-Yeniköy Ayvasıl sahilinde buluşma ve Yeniköy merkezinden kanyona giriş.

Kimler Kanyon Geçişi Yapabilir?

İniş ve tırmanışlarda sizi zorlayacak, yetersiz kılacak fiziki bir engeliniz, solunum, kalp ve dolaşım rahatsızlığınız, sara, epilepsi tarzı sürekli bir hastalığınız yok ise, yaşınız da 14 den büyük ise bu turu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Neler Gerekli?

Üzerinizde çabuk kuruyabilen, ıslandığında zarar görmeyecek t-shirt, şort, kısa ya da uzun spor veya kargo pantolon, doğal arazi şartlarında ve ıslak zeminde kaymayan mümkünse bilekten korumalı trekking tarzı bot ya da spor ayakkabı ve tur sonunda giyeceğiniz kuru giysileriniz olmalıdır.


Tüm profesyonel kanyoning teknik ekipmanı (baret, emniyet kemeri, karabina, ip v.b.) tarafımızca karşılanacaktır.

GERÇEK FİYAT 220.00 TL
İNDİRİM %33
KAZANCINIZ 71.00 TL
149.00 TL

Trakya Extrem Turizm'in Yorumları

Çekim hakkında
Merhaba paraşütle atlarken çekim yapabiliyormuyuz acaba
 
Çok harika bir deneyimdi. Mekan sahipleri de uçuşu gerçekleştiren pilotlar da çok sıcak ve işini iyi yapan insanlardı.
 
Muhteşem bir gündü. Herşey için teşekkürler. Trakya Extrem turizm sıcacık insanlarla dolu. Denemeyi düşünen herkese tavsiye ediyorum..
 
İstanbuldan yola çıktık, kumbağdan sonra yollar güzel fakat çok virajlı, onun haricinde her şey iyiydi, insan hayatında bir kez olsun bu deneyimi yaşamalı. 10 yaşında kızım önce biraz tedirgin oldu, fakat inince birdaha binmek istedi. Kısmet olursa tekrar gideceğiz. Tesis işleticisine ve fırsat bu fırsat sitesine teşekkürler.
149.00 TL
GERÇEK FİYAT 220.00 TL
İNDİRİM %33
KAZANCINIZ 71.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 186 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Ekim 2018
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bilgi ve rezervasyon için  0533 314 39 93 ve 0282 227 10 37 nol'lu telefonları arayabilirsiniz.
 • 2 gün öncesine kadar rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon iptallerinin ve tarih değişikliklerinin en geç 48 saat öncesine kadar yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
 • Trakya Extrem Turizm Seyahat Acentası (TÜRSAB Üyesi) tarafından düzenlenmektedir.
 • 14 yaş ve üzeri için geçerlidir.
MEKANLAR