Bu Fırsat Kaçtı :(

Turizm Park'tan Kurban Bayramına Özel Süper Fırsat! Üstelik Nar Sağlık Check-up Paketi De Hediye! Onur Hava Yolları Özel Seferi ile 4 Gece 5 Gün Express Orta Avrupa Turu (Prag 2 Gece, Viyana 1 Gece, Budapeşte 1 Gece) 1449 TL!

Fırsat Numarası: 5873

1. Gün İstanbul - Prag (15 Ekim)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde siz değerli misafirlerimizle 08:00’de Turizm Park kontuarında  buluşma. Onur Havayollari OHY 404  sefer sayılı özel seferi ile Prag'a  saat 10:05'de hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından 11:35'de Prag'a varış ve varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Vlatava Nehrinde tekne turuna katılma imkânı bulacaksınız. (40 €) Geceleme otelimizde.

 

2. Gün Prag (16 Ekim)

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği üç ayrı program yapılacaktır. Arzu eden misafirlerimiz bu turlarda her hangi birine katilabilirler.

Karlovy vary  turu tam gun yemeklı  60 €

Dresden turu  tam gun  60 €,  terezın ılave edılebılır 20 €

Karlovy vary - Dresden turu Yemeksız 100 €

Akşam arzu eden misafirler rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceye katılabilirler. (60 €) Geceleme otelimizde.

 

3. Gün Prag - Viyana (17 Ekim)

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Viyana'ya hareket. Varışın ardından panoramic Viyana şehir turu. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Grinzing Meyhaneleri turuna (50 €)  katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

4. Gün Viyana Budapeşte (18 Ekim)

Sabah otelde alınacak kahvaltının Budapeşte için hareket. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan  Bratislava turuna katılabilirler (30 €). Turun ardından Budapeşte'ye hareket ve varış. Varışın ardından panoramic Budapeşte şehir turuna başlıyoruz. Görülecek yerler arasında; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır.  Gece rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceye katılabilirsiniz ( 45 € ) Geceleme otelimizde.

 

5. Gün Budapeşte - İstanbul (19 Ekim)

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisine katılabilirler. (60 € - yemekli). Muteakiben dileyen misafirlerimizle  tunada tekne turuna katılabilirler ( 50 € ) Tur sonrası havalimanına transfer. Bilet ve bagaj  işlemleri sonrası Onur Havayollarının OHY 404 sefer sayılı özel seferi ile 22:15'de  İstanbul'a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 01:35'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

 

Fiyata Dahil Olan Servisler:

Onur Havayolları ile İstanbul - Prag / Budapeşte - İstanbul arası uçuşlar

Alan / otel / alan ve Budapeşte / Viyana / Prag transferleri Prag (2) + Viyana (1) + Budapeşte (1)  olmak üzere 4 gece 5 gün konaklama

Programda belirtilen sabah kahvaltıları

Prag, Viyana, Budapeşte yarım günlük panoramik şehir turları

Tecrübeli rehberlik hizmetleri

Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri  ( 150 € )

 

Fiyata Dahil Olmayan Servisler:

Vize Ücreti, servis bedeli  (90 €)

Seyahat Koruma Paketi (15 €) (70 yaş ve üzeri misafirler için ücret 30 Eur'dır)

Yurtdışı çıkış fonu (15 TL)

Rehber tarafından organize edilen Ekstra turlar

Kişisel harcamalar

 

Diğer Önemli Detaylar:

Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Turizm Park sorumlu tutulamaz.

Turizm Park tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.

Turizm Park, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  Turizm Park sorumlu tutulamaz.

Turizm Park Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Turizm Park'un hiç bir sorumluluğu yoktur. Turizm Park sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Turizm Park’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Turizm Park sorumlu değildir.

Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Turizm Park sorumlu tutulamaz. Turizm Park; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

Aankara Schengen vize başvuru ücreti: 125 Euro'dur.

 

Nar Sağlık Check-Up Paketi Detayları;
Check up (50 il 120 merkez-İstanbul 32 Merkez) 
Hekim Kontrolü

Check up sonuçları hekim değerlendirmesi

Akciğer Grafisi

Tek yönlü EKG

Tam kan Sayımı

Tam İdrar Tetkiki

Sedimantasyon

Kan şekeri

Kolestrol, Total 
Medikal Asistans 
Tıbbi Bilgi Danışma (Sınırsız)

Tıbbi Nakil (Kara Ambulansı) (Sınırsız)

Eve Doktor gönderimi (Organizasyon)

Acil Mesajların Gönderilmesi (Sınırsız)

Yaralanma/Hastalık Anında Eve Nakil ( Yılda 3 defa ücretsiz) 
Avantajlı Sağlık Alışverişi (CGM indirimi)

GERÇEK FİYAT 2000.00 TL
İNDİRİM %28
KAZANCINIZ 551.00 TL
1449.00 TL
1449.00 TL
GERÇEK FİYAT 2000.00 TL
İNDİRİM %28
KAZANCINIZ 551.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 65 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Ekim 2013
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon yapılmayan kuponlar ile hizmetten yararlanamazsınız. Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Tek kişi konaklama 1899 TL
 • 2 - 12 yaş çocuk 1499 TL
 • 0 - 2 yaş bebek 350 TL
 • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebebler nedeniyle yapılmayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.