Bu Fırsat Kaçtı :(

Turizm Park'tan Kurban Bayramında Nar Sağlık Check-up Paketi Hediyeli Harika İtalya Gezisi! Atatürk Havalimanı Onur Havayolları Özel Seferi İle 16 Ekim 2013 Hareketli İtalya Turu 1599 TL!

Fırsat Numarası: 5886

1. Gün İstanbul - Bologna - Venedik

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali TurizmPark kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 07.00 de buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Onur Havayolları OHY947 sefer sayılı  özel uçuşu ile saat 10:00 da Bologna`ya hareket ve yerel saat ile 11:40 ta varış ve varışı takiben Venedik`e doğru hareket. Venedik varışını takiben Panoramik olarak yapılacak şehir turu için merkeze gidiyoruz.  Görülecek yerler arasında;  San Marco Meydanı  ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal bulunmaktadır. Şehir turumuzun akabinde rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Venedik`in sembolü olan kanallar arasında Gondol turu (25€). Ayrıca Venediğin sembolü haline gelmiş Grand Kanal`da tüm şehrin  güzelliklerini ve tarihi yapılarını görebilme imkanını elde edebileceğiniz özel teknelerimizle yapacağımız Büyük Kanal turuna katılabilirsiniz. (30 Euro) Turumuz sonrasında Otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

2. Gün Venedik Floransa:

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve özel otobüsümüz ile Floransa`ya hareket. Rönesans ile özleşen şehir olan Floransa'da yapılacak olan panoramik şehir turunda Arno Nehri, Ponte Vecchio köprüsü, San Giovanni Battista, Vaftizhane, Santa Maria del Fiore Katedrali (Duomo) ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Montecatini'deki otelimize transfer, yerleşme ve Geceleme otelimizde.

 

3. Gün Floransa - Roma

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve özel otobüsümüz ile Roma'ya hareket. Roma'ya varış sonrasınında panoramik Roma şehir turuna başlıyoruz. Panoramik Şehir turu esnasında Vatikan ve San Pietro Katedrali, Colosseo, Roma Forumu, Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi {Fontana di Trevi} ve İspanyol Merdivenleri {Piazza di Spagna} görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Tur sonrasında otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

4. Gün Roma

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli & Pompei (100 €) turuna katılabilirler. Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv yanardağının getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra Italya’nın egzotik & romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve serbest zaman. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

5. Gün Roma - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve uçuş saatimize bağlı olarak serbest zaman. Transfer saatimizde özel otobüsümüz ile Roma havalimanına transfer. Onur Havayollarının OHY946 sefer sayılı özel uçuşu ile 23:30'da İstanbul’a hareket, saat 02:35'te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

Fiyatlara Dahil Olan Servisler:

Onur Havayolları Özel seferi  ile İstanbul (ATA) – Bologna(BLQ) / Roma (FCO)– İstanbul (ATA) gidiş dönüş uçak bileti —

Programda belirtilen otellerde 4 gece oda & kahvaltı konaklamalar,  —

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli—

Venedik, Floransa ve Roma panoramik şehir turları —

Turizm Park profesyonel rehberlik hizmetleri

Nar Sağlık Check-Up Paketi (700 TL)

 

Fiyatlara Dahil Olmayan Servisler:

Vize ücreti ve servis bedeli (120 EURO )

Venedik VAPURETTO Ücreti  (15 EUR) – Tur esnasında rehbere ödenir.—

Roma , Venedik ve Floransa Otel konaklama vergileri ( günlük kişi başı 4 Eur ) – Tur esnasında yolcu tarafından otele  ödenir.—

Ekstra turlar ve kişisel harcamalar, — Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL—

Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)—

Rehber tarafından organize edilen Ekstra turlar.

 

Nar Sağlık Check-Up Paketi Detayları;

Check up (50 il 120 merkez-İstanbul 32 Merkez)

Hekim Kontrolü Check up sonuçları hekim değerlendirmesi

Akciğer Grafisi

Tek yönlü EKG

Tam kan Sayımı

Tam İdrar Tetkiki

Sedimantasyon

Kan şekeri

Kolestrol,Total


Medikal Asistans:

Tıbbi Bilgi Danışma (Sınırsız)

Tıbbi Nakil (Kara Ambulansı) (Sınırsız)

Eve Doktor gönderimi (Organizasyon)

Acil Mesajların Gönderilmesi (Sınırsız)

Yaralanma/Hastalık Anında Eve Nakil ( Yılda 3 defa ücretsiz)

Avantajlı Sağlık Alışverişi (CGM indirimi)

 

Diğer Önemli Detaylar:

Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Turizm Park tur sorumlu tutulamaz.

Turizm Park tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.

TurizmPark, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.8

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  TurizmPark  sorumlu tutulamaz.

Turizm Park Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak TurizmPark`un hiç bir sorumluluğu yoktur. TurizmPark sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında TurizmPark’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan TurizmPark sorumlu değildir.

Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından TurizmParktur sorumlu tutulamaz.

Turizm Park; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

Ankara Schengen vize başvuru ücreti 125 Euro'dur

İzmir Shengen vize başvuru ücreti 135 Euro'dur.

GERÇEK FİYAT 3000.00 TL
İNDİRİM %47
KAZANCINIZ 1401.00 TL
1599.00 TL
1599.00 TL
GERÇEK FİYAT 3000.00 TL
İNDİRİM %47
KAZANCINIZ 1401.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 65 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 16 Ekim 2013
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon yapılmayan kuponlar ile hizmetten yararlanamazsınız. Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Tek kişi konaklama farkı 500 TL
 • 3 - 12 yaş çocuk 1599 TL
 • 0 - 2 yaş bebek 350 TL
 • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebebler nedeniyle yapılmayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.
 • Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.