Bu Fırsat Kaçtı :(

Akademas, İsertifika'yı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Akademas Destekli iSertifika'dan Ücretsiz Dijital Sertifikalı Eğitim

Fırsat Numarası: 20960

30 saniye içinde eğitime katılın! iSertifika’dan istediğiniz eğitimi anında alın.

Özgürce derslere çalışın! Her an cepten, tabletten, bilgisayardan çalışın.

Sınavı geçin, AKADEMAS® onaylı sertifikanızı alın : İsteğiniz zaman sınava girin, Kayıtlı Sertifikanız anında hazır.


AKADEMAS® ile bazı sertifikalar uluslararası özelliğe sahiptir.

iSertifika

iSertifika bir Akademi Bilgi° hizmetidir. İnternet üzerinden sertifikalı eğitimi temsilen kısaca iSertifika° adını almıştır. Akademi Bilgi°, eğitim içeriklerini Türkiye’nin ve İngiltere’nin öncü üniversite ve kolejleri ile işbirliği içerisinde; profesör, doçent, doktor ve sektörünün uzmanı olan kişiler tarafından oluşturulmuş eğitim içeriklerini aday üyelerine sunan dijital eğitim sağlayıcı kurumdur. iSertifika bünyesinde, profesyonel gelişim eğitimleri ve türevleri bir çok eğitim içerikleri bir arada sunulur. Kuruluş felsefesi olarak belirlediğimiz vizyonumuz, bireylerin ve gerçek hayata uygun gerçek ihtiyaçlarını karşılayan eğitimler vermektir. Verdiğimiz tüm hizmetlerde ve eğitim süreçlerinde ISO 9001 kalite anlayışını ve müşteri memnuniyeti esasını hayata geçiren bir yaklaşımı sunmaktayız.

iSertifika Sisteminde Neler Var?
Eğitim Özgürlüğü Var!

iSertifika° sisteminde öğretmen ve öğrencinin aynı ortamda ve aynı anda bulunmalarına gerek kalmadan, internet teknolojileri aracılığıyla gerçekleştirilen eğitim ve öğrenim faaliyetleri mevcuttur. Öğrenciler, ders içeriklerine istedikleri zaman istedikleri ortamdan ulaşabilirler ve site üzerindeki iletişim ve etkileşim araçlarını kullanarak hem diğer öğrencilerle hem de eğitmenler ile iletişim kurabilirler. Bu sayede öğrenme zamanına, mekânına, tekrar tekrar ulaşabilir tüm süreçlere kendiniz karar verebilirsiniz. En önemlisi ise eğitim maliyetlerinin çok düşük olması nedeniyle ulaşılabilirliği oldukça yüksektir.

 

Gerçekçidir! Kopya, Açık, Genel Eğitim Notları Yok! Uzmanlaşmaya Yönelik İçerik Var!

Eğitimlerimiz akademik tabanlı olmasının yanında tamamen ihtiyaca yönelik nokta atışı eğitimlerdir. Örnek vermek gerekirse “İnsan Kaynakları Eğitimi” adında genel bir eğitim iSertifika° sisteminde kesinlikle yer almaz. Çünkü “İnsan Kaynakları Eğitimi” en az 4 yıllık bir üniversite sürecini içeren uzun soluklu ve çok detaylı bir eğitimdir. Böyle bir eğitimin

içeriği ve isimlendirmesi sertifika eğitiminin özüne ve süresine uymayacaktır. Kariyerinde insan kaynaklarına odaklanmış bir birey, “İnsan Kaynaklarında Personel Seçme Süreci” gibi sadece uzmanlaşmak istediği konu üzerinde eğitime ihtiyaç duyacaktır. Eğitimlerimiz genel içeriklerden ziyade tamamen uzmanlaşmaya yönelik, tüm telif hakları Akademi Bilgi’ye

ait uzman ve akademisyenlerin oluşturduğu özel eğitimlerdir.


İspatlanabilir, Hakedilmiş Sertifika Var!

iSertifika° sisteminde akademik içerikli öz bilgiler sunulur ve sınav yapılır. Katılımcılarımıza sağlanan dijital kayıtlı sertifikalar benzersiz olarak numaralandırılmış ve kişiye özel linke sahiptir. İsteğe bağlı hologramlı fiziksel sertifikalar ise karekodlu, taklit edilemez hologram mühürlü, ilgili eğitmen ve kurum yetkilisi tarafından ıslak imzalı olarak, Akademi Bilgi Kurumları tarafından düzenlenir. İşveren kurumlar yada bireyler tarafında tarafından sertifikaların orijinalliği sertifika numarası ile sitemizden doğrulanabilir. Online eğitimlerin sertifikaları AKADEMAS® tarafından sağlanmaktadır. . Online eğitimlerin içerikleri ve sertifikaları AKADEMAS® işbirliği ile hazırlanmıştır. AKADEMAS® çeşitli düzeydeki akademisyenlerin eğitsel destekleri ve içerikleriyle kendini geliştiren bir kuruluşdur.


Sertifika Programlarından Bazıları

Pazarlama & Satış

Pazarlama İletişimi Yönetimi

Etkin Sunum Teknikleri

Uluslararası Pazarlara Giriş

İlişkisel Pazarlama Yönetimi

Etkili Zaman Yönetimi

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yönetim Modelleri

İnsan Kaynakları Yönetimi (Performans Değerleme)

İnsan Kaynakları Yönetimi (Yetkinlik Analizi)

Mobbing - Psikolojik Şiddet

İnsan Kaynakları Yönetimi (Personel Seçme)

İnsan Kaynakları Yönetimine Geçiş

Türkiye’de Sosyal Güvenlik

İnsan Kaynakları Yönetimi (Personel Güçlendirme)

Eğitim ve Kadrolama Yönetimi (Uluslararası İşletmeler)

Yönetim & Organizasyon

Etkili Zaman Yönetimi

Satınalma ve Dış Kaynak Kullanımı Yönetimi

Disiplin Yönetimi

Yönetim ve Liderlik

Örgüt Kültürü Yönetimi

Kişisel Gelişim

Liderlik Yönetimi

Zaman Yönetimi

İşletmelerde Mobbing

Bilgi Teknolojileri

Lojistik Yönetimi (Teknoloji)

Finans & Muhasebe

Türkiye’de Sosyal Güvenlik

Üretim & Tedarik Zinciri

Dış Kaynak Kullanımı ve 3PL Yönetimi

Tedarik Zinciri Yönetimi (Tedarikçi Seçimi)

Üretim Yönetimi (Yalın Üretim)

Lojistik Teknolojileri Yönetimi

GERÇEK FİYAT 99.90 TL
İNDİRİM %61
KAZANCINIZ 60.00 TL
39.90 TL
İlgili Aramalar
Akademas, İsertifika'nın Yorumları
Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
Gayet uygun bir fiyata İnsan Kaynakları Yönetimi isimli eğitimi aldım. Dersler anlaşılabilir ve yalın bir dilde, sadece gerekli olan eğitim dokümanları kullanılmış. Dersler tamamlandığında küçük bir sınav oluyormuş. Bitirir bitirmez hemen o sertifikaya sahip olmak istiyorum :)
Yorumları gördüm bende bir ekleme yapayım. iSertifika sitesinden İnsan Kaynakları ile ilgili olan 3 farklı eğitimini de iki sene önce almıştım. Geçenlerde bir firmada işe girmek için sertifika istediler. iSertifika da 2 yıl önce dijital sertifika vermişti zaten ama ne olur ne olmaz kağıt sertifikaya da geçiş yapayım dedim. ufak bir farkla aldım. İşe de girdim. Sağolun ya ne diyeyim. Sağolun.Herhangi bir konuda işletmeyi arıyorum ve büyük bir sabırla yardımcı oluyorlar, helal olsun ne diyeyim. İlk fırsatta yine eğitim alacağım. Fakat bir uyarım daha olsun, sadece işletme ile ilgili eğitimleriniz var. Lütfen farklı alanlara da girin. Ne bileyim aşçılık, otomotiv vs gibi.
Aldığım eğitim verimliydi , görüşlerim olumlu yönde.
Güvenilir ve kaliteli. Böyle uygun bi fiyatta yakaladığım için oldukça memnunum.
Harika insanlar !
Online eğitimi fırsat kodu olarak almıştım, aklımda bir çok soru vardı çünkü fiyatı çok ucuz. Kopya mı sahte mi vs. hepsini sorduğumda tek tek yanıtladılar. türkiye2de yeni oldukları için tanıtım fiyatıymış. Hatta istanbula gittiğimde ofislerine uğradım, cidden nezih bir ortam ve ilgili insanlar var. Cidden şaşırdım. Eğitim içerikleri de çok kaliteli, eğitmenlerle isterseniz görüşebiliyorsunuz. Bu fiyata böyle kaliteli bir hizmet aldığım için cidden mutluyum. Tek kafama takılan eğitimi 1 ay içinde almak zorunda olmamız. Çünkü ben fazlaca kod almıştım. İş yoğunluğumdan dolayı biraz stres yaptım ama herşeye rağmen mükemmel. Sertifikayı direkt ingiltereden kargoya vermişler, o yüzden biraz geç geldi (9 gün) Kesinlikle tavsiye ederim.
Akademas'ın "İş yerinde disiplin yönetimi" uzaktan Eğitim programına katıldım. Benzer firmaların verdiği eğitimlerden en büyük ve en belirgin üstünlüğü, eğitim dokümanlarını indirdikten sonra (çalışmaya bile gerek kalmadan) sertifika için talepte bulunamıyor olmamız. Sistem, sertifika öncesi sizi imtihana tabi tutuyor ve başarılı olmanız halinde size sertifika veriyor. Bu yöntemle, hem eğitim alınmak zorunda kalınmakta hem de alınan sertifikaya ciddiyet kazandırmaktadır.
Çok profesyonelce...
Oldukça profesyonel bir kurum. Her konuda destek olmaları takdire şayan.
39.90 TL
GERÇEK FİYAT 99.90 TL
İNDİRİM %61
KAZANCINIZ 60.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1073 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 19:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (20960) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 5 Ağustos 2023
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fırsat kodları satın alındıktan sonra 30 gün içerisinde kullanılmalıdır.
 • Fırsat kodunuz ile kayıt yaptırmak için lütfen tıklayınız.
 • Örnek sertifikayı görmek için lütfen tıklayınız. 
 • Eğitim programını seçtikten sonra, ödeme aşamasında fırsat kodunuzu girmeniz gerekmektedir.
 • iSertifika bir Akademi Bilgi Eğitim Kurumları hizmetidir.
 • Fırsat kodunuz ile kayıt olmak için www.isertifika.com sitesindeki eğitimlerin üzerindeki “Eğitime Katıl” butonu üzerinden sipariş oluşturup “Kupon kodunuz var mı?” kısmına kodunuzu girmeniz gerekir. Kodun uygulanmasıyla sepet 0 TL olur ve üyelik tamamlanarak ilgili eğitim anında aktif olur.

 • Eğitimler online olarak yapılmaktadır.
 • Fırsat koduyla online eğitim erişimine ve kayıtlı dijital sertifikaya ücretsiz sahip olabilirsiniz.
 • Hologramlı sertifika isteğe bağlı olup örnek sertifikaları ve ücreti görmek için lütfen tıklayın.
 • iSertifika bir Akademi Bilgi Eğitim Kurumları hizmetidir.
 • Dilerseniz merhaba@isertifika.com'a mail atarak bilgi alabilirsiniz.
MEKANLAR
Tatil Fırsatları