Uluslararası Akademas Akademi'den YÖNAD onaylı Sertifikalı Kariyer Eğitimi

Fırsat Numarası: 23699
Uluslararası Akademas Academy'den Sertifikalı Kariyer Eğitimi
Uluslararası Akademas Academy'den Sertifikalı Kariyer Eğitimi
Uluslararası Akademas Academy'den Sertifikalı Kariyer Eğitimi
Uluslararası Akademas Academy'den Sertifikalı Kariyer Eğitimi
Uluslararası Akademas Academy'den Sertifikalı Kariyer Eğitimi
Uluslararası Akademas Academy'den Sertifikalı Kariyer Eğitimi
Uluslararası Akademas Academy'den Sertifikalı Kariyer Eğitimi Uluslararası Akademas Academy'den Sertifikalı Kariyer Eğitimi Uluslararası Akademas Academy'den Sertifikalı Kariyer Eğitimi Uluslararası Akademas Academy'den Sertifikalı Kariyer Eğitimi Uluslararası Akademas Academy'den Sertifikalı Kariyer Eğitimi Uluslararası Akademas Academy'den Sertifikalı Kariyer Eğitimi

Seçenekler

30 saniye içinde eğitime katılın! Akademas’dan istediğiniz eğitimi anında alın.

Özgürce derslere çalışın! Her an cepten, tabletten, bilgisayardan çalışın.

Sınavı geçin, YÖNAD onaylı sertifikanızı alın : İsteğiniz zaman sınava girin, Kayıtlı Sertifikanız anında hazır.


Merkezi İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde bulunan AKADEMAS® ile sertifikalar uluslararası özelliğe sahiptir.

Eğitim Seçeneklerinden Bazıları

Etkili Zaman Yönetimi
İlişkisel Pazarlama Yönetimi
Dış Kaynak Kullanımı ve 3PL
İnsan Kaynakları Yönetim Modelleri
İnsan Kaynaklarında Performans Değerleme Yönetimi
İnsan Kaynaklarında Yetkinlik Yönetimi
İş Yerinde Disiplin Yönetimi
İş Yerinde Psikolojik Şiddet - Mobbing
İşletmelerde Çatışma Yönetimi
İşletmelerde Liderlik
İşletmelerde Örgüt Kültürü
İşletmelerde Personel Güçlendirme
İşletmelerde SCOR Modeli
İşletmelerde SWOT Analizi
İşyerinde Etkin Motivasyon Yönetimi
Lojistik Teknolojileri Yönetimi
Müşteri Memnuniyeti ve Şikayeti Yönetimi
Müzakere Teknikleri Yönetimi
Pazarlama İletişimi Yönetimi
Pazarlamada Etkin Sunum Teknikleri
Personel Seçme Sürecinde Kullanılan Yöntemler
Personel Yönetiminden İnsan Kaynakları Yönetimine Geçiş
Satış Ekibinin Performans Yönetimi
Tedarik Zinciri Yönetiminde Tedarikçi Seçimi
Türkiye’de Sosyal Güvenlik
Uluslararası İşletmelerde Kadrolama ve Eğitim
Uluslararası Pazarlara Giriş
Üretim Yönetiminde Yalın Üretim Teknikleri

Akademas

Teknolojik çağın getirdiği yeniliklerden yararlanmak ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu fırsat kaçmaz! Evinizde zaman kaybetmeden, istediğiniz eğitimi alacak diğer insanlardan bir adım önde olacaksınız... İstediğiniz zaman istediğiniz yerde alacağınız eğitimle hayatınız daha kolay ve eğlenceli olacak!
Akademas sisteminde öğretmen ve öğrencinin aynı ortamda ve aynı anda bulunmalarına gerek kalmadan, internet teknolojileri aracılığıyla gerçekleştirilen eğitim ve öğrenim faaliyetleri mevcuttur. Öğrenciler, ders içeriklerine istedikleri zaman istedikleri ortamdan ulaşabilirler ve site üzerindeki iletişim ve etkileşim araçlarını kullanarak hem diğer öğrencilerle hem de eğitmenler ile iletişim kurabilirler. Bu sayede öğrenme zamanına, mekânına, tekrar tekrar ulaşabilir tüm süreçlere kendiniz karar verebilirsiniz. En önemlisi ise eğitim maliyetlerinin çok düşük olması nedeniyle ulaşılabilirliği oldukça yüksektir.
Akademas© olarak akademik bilgiye önem verdiğimiz için sizlere sadece video izletip katılım belgesi düzenlemeyiz. Vermiş olduğumuz %100 akademik tabanlı bilgilere dayalı online sınav yapar ve anında benzersiz kayıtlı belge numarası içeren Kayıtlı Başarı Sertifikası düzenleriz. Ardından talebiniz üzere taklit edilemez Kayıtlı Hologramlı Başarı Sertifikanızı adresinize göndeririz.

Akademas Kimdir, Farkı Nedir?

Akademos, bir terim olarak milattan önce 387 yılında Platon (Eflatun) tarafından bir felsefe okulunun ismi olarak kullanılmıştır. Bu terim, günümüzdeki “üniversite” kavramını oluşturan bileşenlerden birisi olan “akademi” terimine öncülük etmektedir. AKADEMAS©, ağırlıklı olarak eğitim içeriklerini Türkiye’nin ve İngiltere’nin öncü üniversite, kolejleri ile işbirliği içerisinde olup, uzman, doktor, doçent ve profesörler eşliğinde, ayrıca sektörünün uzmanı olan kişiler tarafından oluşturulmuş eğitim içeriklerini aday üyelerine sunan dijital eğitim sağlayıcı kurumdur. AKADEMAS© bünyesinde, profesyonel gelişim eğitimleri ve türevleri birçok eğitim içerikleri bir arada sunulur. Kuruluş felsefesi olarak belirlediğimiz vizyonumuz, bireylerin ve gerçek hayata uygun gerçek ihtiyaçlarını karşılayan eğitimler vermektir. Verdiğimiz tüm hizmetlerde ve eğitim süreçlerinde ISO 9001 kalite anlayışını ve müşteri memnuniyeti esasını hayata geçiren bir yaklaşımı sunmaktayız.

Akademas Sertifikası Bana Ne Kazandırır?

"Aslolan bilgidir. Bilgiyi ispatlayan ise belgedir."
Günümüzde bir çok kurum ya da kuruluş, işe alım öncesinde sertifika talebinde bulunur. Sertifikalar sizin o konuda bilgili olduğunuzu gösteren önemli belgelerden biridir. Almış olduğunuz eğitime ait bilginizin yetkinliğini ispatlar niteliktedir. Kariyerinize ve hayatınıza artı değer katmak için bilginizin gücünden, özgeçmişinizi güçlendirmek için belgenizin gücünden faydalanmanız gerekir. Merkezi İngiltere’de bulunan Akademas ile sertifikalarınız Uluslararası geçerliliğe sahiptir. Online olarak yapılan sertifika sınavından en az %50 puan aldığınızda, anında “Kayıtlı Başarı Sertifikası” sahibi olursunuz. Bu sertifika yalnızca size özel benzersiz kayıtlı belge numarası içerecek şekilde düzenlenir. Ardından talebiniz üzere Hologramlı Sertifikaya Geçiş butonuyla adınıza düzenlenen Hologramlı Sertifika kargo ile adrese teslim edilir. Kayıtlı Başarı Sertifikası ve Hologramlı Sertifika tek yüzde Türkçe ve İngilizce olarak düzenlenmektedir. Hologramlı sertifikanız aynı zamanda benzersiz Kayıtlı Sertifika Numarası da içermektedir. Sertifika üzerinde “online eğitim” yada “ uzaktan eğitim” gibi herhangi bir ibare bulunmaz. Akademas Hologramlı Sertifikası fiziksel olarak düzenlenen, üzerinde ilgili eğitmen imzası, kurum yetkilisi imzası, Kayıtlı sertifika numarası, Karekod ve hologramlı güvenlik mühürü içeren fiziksel sertifikadır. Hologramlı sertifikalarımız sahteciliğe karşı önlem amaçlı olarak, Uluslararası Hologram Üreticileri Birliği (İHMA) tarafından kayıt altına alınarak dünya çapında tescil edilmiştir.


Online eğitimlerin içerikleri ve sertifikaları YÖNAD (Yönetim Araştırmaları Derneği) işbirliği ile hazırlanmıştır. YÖNAD tamamen Profesör ve Doçent Doktor düzeyinde akademisyenlerin oluşturduğu bir sivil toplum kuruluşudur. Yurtdışı ofislerimizden (İngiltere, Kıbrıs) aldığınız özel eğitimler AKADEMAS UK tarafından onaylı olup Europass sertifika ekleri ile birlikle Uluslararası Geçerliliğe sahiptir.

Eğitimleri Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Satın almak istediğiniz eğitimlerin üzerindeyken sayfanın altındaki “Eğitime Katıl” butonunu kullanarak ilgilendiğiniz online eğitimi sepete atabilirsiniz. Fırsat kodlarının www.akademas.com.tr üzerinden sipariş aşamasındayken "Kuponunuz var mı?" yazılı kısma girilmesi gerekmektedir. Kodun uygulanmasıyla sepet tutarı 0 TL olacak ve devamında üyelik tamamlanarak ilgili eğitim anında aktif olacaktır.

Sistem ne kadar güvenli?

GeoTrust ile yapılan 128 bit SSL protokolü sayesinde tüm işlemler %100 tam güvence altındadır. Gerek üye olma işlemleri, gerek kredi kartı işlemleri vs. tüm aşamalar SSL koruması altındadır. Gönül rahatlığı ile tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

GERÇEK FİYAT 99.90 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 50.00 TL
49.90 TL
İlgili Aramalar
Akademas, Akademas - İstanbul Ticaret Üniversitesi'nin Yorumları
 
Aldığım eğitim verimliydi , görüşlerim olumlu yönde.
 
Güvenilir ve kaliteli. Böyle uygun bi fiyatta yakaladığım için oldukça memnunum.
Harika insanlar !
Online eğitimi fırsat kodu olarak almıştım, aklımda bir çok soru vardı çünkü fiyatı çok ucuz. Kopya mı sahte mi vs. hepsini sorduğumda tek tek yanıtladılar. türkiye2de yeni oldukları için tanıtım fiyatıymış. Hatta istanbula gittiğimde ofislerine uğradım, cidden nezih bir ortam ve ilgili insanlar var. Cidden şaşırdım. Eğitim içerikleri de çok kaliteli, eğitmenlerle isterseniz görüşebiliyorsunuz. Bu fiyata böyle kaliteli bir hizmet aldığım için cidden mutluyum. Tek kafama takılan eğitimi 1 ay içinde almak zorunda olmamız. Çünkü ben fazlaca kod almıştım. İş yoğunluğumdan dolayı biraz stres yaptım ama herşeye rağmen mükemmel. Sertifikayı direkt ingiltereden kargoya vermişler, o yüzden biraz geç geldi (9 gün) Kesinlikle tavsiye ederim.
 
Akademas'ın "İş yerinde disiplin yönetimi" uzaktan Eğitim programına katıldım. Benzer firmaların verdiği eğitimlerden en büyük ve en belirgin üstünlüğü, eğitim dokümanlarını indirdikten sonra (çalışmaya bile gerek kalmadan) sertifika için talepte bulunamıyor olmamız. Sistem, sertifika öncesi sizi imtihana tabi tutuyor ve başarılı olmanız halinde size sertifika veriyor. Bu yöntemle, hem eğitim alınmak zorunda kalınmakta hem de alınan sertifikaya ciddiyet kazandırmaktadır.
Çok profesyonelce...
Oldukça profesyonel bir kurum. Her konuda destek olmaları takdire şayan.
49.90 TL SEPETE EKLE
GERÇEK FİYAT 99.90 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 50.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1024 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0216 222 26 40
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (23699) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 3 Ağustos 2021
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fırsat kodları satın alındıktan sonra 30 gün içerisinde kullanılmalıdır.
 • Kayıt için fırsat kodlarının www.akademas.com.tr üzerinden “Eğitime Katıl” butonundan sonraki "Kuponunuz var mı?" kısmına girilmesi gerekir. Kodun uygulanmasıyla sepet 0 TL olur ve üyelik tamamlanarak ilgili kurs anında aktif olur.
 • Fırsat kodları online eğitim hizmetleri siparişinde geçerlidir. 
 • Fırsat kodları başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez, kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
 • Kayıtlı Sertifika, eğitim tamamlandığında anında oluşturulur. Kargo ile talep edilmesi durumunda ücretler katılımcıya aittir.
 • Örnek sertifikalarımız için buraya tıklayınız.
MEKANLAR