Bu Fırsat Kaçtı :(

Unique Estetik Ve Güzellik Salonu'yu takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Sıkılaşmaya, İncelmeye ve Formda Kalmaya Hazır Olun! Unique Güzellik'te 9 Seanslık Power Plate Uygulaması 400 TL Yerine Sadece 49 TL!

Fırsat Numarası: 12928

Power Plate İle Sıkılaşma, İncelme, Formda Kalma

Power Plate, verdiği titreşim ve bu titreşimlerin ivmeleri sayesinde kasların çalışmasını sağlayan bir alet. Aletin titreşimli tabanı, aslında aynı step tahtaları gibi kullanılıyor. Bunun üzerinde yaptığınız her bir farklı egzersiz farklı kaslarınızın sıkışmasına ve farklı kas gruplarınızın normalden çok daha fazla çalışmasına yardımcı oluyor. Power Plate aleti üzerinde yaptığınız egzersizler ‘nefes nefese’ kalmadan kalça, bacak, karın gibi birçok kasınızı ekstra çalıştırmanıza destek oluyor. Çünkü burada verilen titreşim kaslarınızın normalden üç kat daha fazla çalışmasına neden oluyor.
Tüm Dünyada Güvenle Kullanılan Sistem Spor: Genelde uygulanan kas güçlendirici spor programları ile birlikte uygulandığında, kasların çok daha kısa sürede güçlenmesine yardımcı olur. Bunun yanı sıra tek başına kullanıldığında benzer etkiyi görmek mümkündür. Günde sadece 10 dakikalık bir uygulama ile vücudun her bölgesindeki kaslar güçlenmektedir.
Fitness: Geleneksel fitness (esneme/gevşeme) çalışmalarına uyum sağlayabildiği gibi, bu çalışmalarda ısınma ve soğuma programı olarak kullanılabilir. Step, Aerobics ve diğer fitness programlarından önce ısınma amacıyla kullanıldığında sporcuların ana çalışma programına
Kozmetik: Vücutta sıvı birikmesini engeller, birikmiş sıvıların drenajına yardımcı olur. Serbest yağların parçalanmasını hızlandırır, en önemlisi kas yapısını geliştirdiği için bölgesel selülitleri giderir, vücudun sıkı bir dokuya sahip olmasına yardımcı olur, selülit oluşumunu engeller. Vücuttaki tonik dengesini ayarlayarak dokuların sıkılığını arttırır.

Minimum Zamanda Maksimum Sonuç

Power Plate uygulamaları , mutlaka bir gözetmen eşliğinde ve kişiye özel bir çalışma programı çerçevesinde yapılmaktadır. Haftada düzenli olarak 3 kez gelinmesini gerektiren bu kür özellikle vücudun sıkılaşıp toparlanması, kilo vermeye hız katılması , metabolizmanın hızlanarak yağ yakımının aktive edilmesi ve kondisyonun arttırılması yönünden son derece etkilidir. İlk 3 – 4 seanstan sonra giderek artan bir tempoda yapılacak Power Plate özellikle kas ve kemik yoğunluğunun arttırılması açısından yılın en iyi anti-aging ödülünü de almıştır ve Power Plate sadece kilo vermek yada sıkılaşmak amaçlı olmayıp spor yapmaya yeteri kadar zaman bulamadığımız dönemlerde de mevcut formumuzu korumak için mükemmel bir egzersiz ve fitness alternatifidir.

10 Dakikalık Power Plate Çalışması:

Vücuttaki tüm kasların derinlemesine çalışmasını sağlar,
Eklem sakatlıkları riskini minimuma indirir,
Kan akışı ve oksijenlenmeyi arttırır,kan dolaşımını arttırır.
Hormanların daha yüksek düzeyde çalışmasını sağlar,
Vücüt suyunun drenajını arttırır,
Sırt ve bel ağrısını azaltır, bu bölgeleri güçlendirir,
Selülit oluşumunu engeller, selüliti azaltır,
Zihinsel ve bedensel stresi azaltır,
Günde sadece 10 dakika çalışarak genç, zinde ve fit kalın.
Power Plate zaman kazandırır.
Power Plate ile 10 dakika çalışmak, klasik yöntemlerle 60 – 90 dakika güçlendirici egzersiz programlarına karşılık gelir. Zira Power Plate ile çalışırken birçok kas grubu aynı anda maximum verim ile çalışmaktadır.
Power Plate esnekligi arttırır.
Power Plate vücudumuzdaki kas ve tendonları ısıtarak esneklik kazandırır. Sadece 2 dakikalık esneme programı tüm vücudun esneme yeteneğini arttırır.
Power Plate vücut uyumunu arttırır.
Power Plate kas içi ve kaslar arasindaki koordinasyonu sağlayan tüm reseptörlerin aynı anda uyarılmasını sağlar. Böylelikle vücut koordinasyon yeteneği ve uyumu artar, buna bağlı olarak tepki ve denge hissi gelişir.
Haftada 3 gün, toplam 9 seans olup seans süreleri 10'ar dakikadır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 400.00 TL
İNDİRİM %88
KAZANCINIZ 351.00 TL
49.00 TL

Unique Estetik Ve Güzellik Salonu'nun Yorumları

 
çok güzel bir mekan neslihan hanım ve elçin hanım çok şeker insanlar çok yardımcılar bir kere hiç bir şekilde magdur olmuyorsunuz her konuda yardımseverler kendılerıne çok teşekkür ediyorum mekanda çok guzel temiz çok memnunum,teşekkürler.
49.00 TL
GERÇEK FİYAT 400.00 TL
İNDİRİM %88
KAZANCINIZ 351.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 386 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 14 Ekim 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Haftada 3 gün, toplam 9 seans olup seans süreleri 10'ar dakikadır.
  • Unique Estetik Pazar günleri hariç, hafta içi 10:00-19:30, Cumartesi 10:00 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
MEKANLAR