Bu Fırsat Kaçtı :(

Neslihan Güzellik, Bulgurlu'yu takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Üsküdar Neslihan Güzellik'ten İpek Kirpik, Kirpik Perması, Kirpik Lifting, Kalıcı Eyeliner - Dipliner veya Cilt Bakımı Uygulaması

Fırsat Numarası: 52409
Neslihan Güzellik, hazırladığı uygulamalarıyla her daim bakımlı görünmenizi sağlıyor.

Üsküdar'da yer alan Neslihan Güzellik, profesyonel çalışanlarının uyguladığı işlemlerde müşteri memnuniyetini birinci sıraya koyuyor.

Gün içinde makyaj için ayırdığınız zamanı minimuma indirmek ve her dakika bakımlı görünmek için bu kampanyayı sakın kaçırmayın.

Biçimli ve gür kaşlara sahip olmak için microblading veya kıl tekniği ile uygulayan kaş kontürü uygulamasını seçebilir, gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkarmak içinse dipliner ve eyeliner fırsatını satın alabilirsiniz.

İpek Kirpik

İpek Kirpik, kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran yeni bir yöntemdir. Tek tek kirpik bazında uygulanarak doğal bir görünüm kazandırılır. İpekten hazırlanan kirpikler üst göz kapağının doğal kirpiklerine yapıştırılır. Ortalama 8-15 milimetre uzunluğundaki kirpikler göz tipine uygunluk göstermeleri için çeşitli uzunluk ve kalınlıktadır. Uygulama bakımlarının devam etmesi şartıyla doğal kirpiklerin büyüme sürecine göre uzun süre dayanabilmektedir. Yaklaşık 1.5 saat süren uygulamada medikal yapıştırıcı kullanıldığı için ipek kirpik ekleme sisteme hipo-alerjiktir.

Microblading Kaş Kontürü Uygulaması

Microblading Kalıcı Makyaj Sanatında, Dünyada kaş yapımında son nokta, olağanüstü doğallıkta , manuel bir yöntemdir. Geleneksel Kalıcı Makyaj Kıl Teknikleriyle kıyaslandığında, kıl tekniği yarı kalıcı olarak kabul edilir. . Rengi yüzeye yakın yerleştirdiğimiz için atışlar net ve çok ince görünür. Bu yöntem kaşlarının görünümünü güzelleştirmek isteyen, yüz estetiğine önem veren herkes için idealdir. Sonuçlar, mevcut kıl miktarına bakılmaksızın doğal görünür. Saç dökülmesine yol açan alopesi, trikotilomani veya başka koşullardan müzdarip kişilerin yanı sıra, basitçe kaşlarından hoşnut olmayan kişiler için Microblading en iyi tercihtir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 50.01 TL
49.99 TL
49.99 TL
GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 50.01 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 205 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 5 Kasım 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR