Bu Fırsat Kaçtı :(

Vanilla Estetik'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Vanilla Estetik’te Kaş Kontürü Kalıcı Makyaj Uygulaması

Fırsat Numarası: 19670

Her sabah aynadaki yansımanızdan memnun olmak istiyorsanız, kalıcı kaş kontür uygulaması Vanilla Estetik'te sizleri bekliyor!

Sakın kaçırmayın!

Kalıcı Makyaj 

Zamanınız makyaj yapmaya yetmiyorsa; kaşınıza, gözünüze, dudaklarınıza uyguladığınız makyaj teknikleriyle kusurları yok etmekte zorlanıyorsanız kalıcı makyaj uygulaması ile bu problemlerinize kalıcı çözüm getirebilirsiniz. Profesyonel kalıcı makyaj uzmanımızla hijyenik koşullarda, klinik ortamında doğal kaşlara sahip olmak için en doğru adres PlastDerm! Doğal kaş yapısına en yakın yöntem olan Microblading 3D Kıl Tekniği ile ince ve boşluklu kaşlarınıza, yüzünüze uygun şekil verip uygulama yapılır. Önce çizim ile kaş tasarımı yapılır. Saç ve kaş renginiz ile uyumlu, uygulama sırasındaki renk tonununuz belirlenir. Doğal ve uyumlu bir görünüm kazandırılması hedeflenir. Anestezik krem ile işlemin daha konforlu geçmesi sağlanır. Herhangi bir acı veya ağrı hissedilmez. İşlem sonrası iş veya sosyal hayatınıza dönebilirsiniz. Gözlere uygulanan Kalıcı Eyeliner ile makyaj yapmanıza, göz kalemi kullanmanıza gerek kalmaz. Eyeliner kalıcı makyaj uygulaması size çekici bir bakış kazandırır. Dudak kontürü ile dudaklarınızın dolgunluk problemine çözüm getirilir. Tercih edildiğinde renksiz dudaklara renk uygulanabilir. Tüm kalıcı makyaj uygulamalarında Bio Touch, Bio Colour Kök Boyası kullanılmaktadır. Tamamen bitkisel olduğu için alerji yapmaz, su geçirir. Dövme boyalarında zamanla ortaya çıkan renk değişimleri kök boyalarında gözlenmez. Rotüş işlemlerinde işlemin hijyenik olması nedeniyle tek kullanımlık iğne ücreti alınır. Kalıcı makyaj uygulamasına geldiğinizde, Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanımıza ücretsiz muayene olabilir, estetik operasyonlar ve diğer ameliyatsız estetik işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 
 
 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 750.00 TL
İNDİRİM %83
KAZANCINIZ 621.00 TL
129.00 TL

Vanilla Estetik'in Yorumları

 
Vaktinde bitirme işlemi ve güzel bir sonuç neticesinde memnun kaldım
Nazlı furuncu
İnceleme paketi aldım tahminimdendaha iyi inceldim teşekkürler. Tavsiye ederim
 
yeterince hijyenik ve aydınlatıc ıgiden arkadaşlarında memnun kalacağını düşünüyorum güler yüzlü ..
129.00 TL
GERÇEK FİYAT 750.00 TL
İNDİRİM %83
KAZANCINIZ 621.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 185 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Ocak 2018
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR