Ünlü Oyunculardan Komedi Sevenlere 'Vay Sen Misin Ben Olan' Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 38937

Kahkahası bol eğlence dolu bir tiyatro oyunu olan "Vay Sen Misin Ben Olan", Kemal Kuruçay, Tuba Erdem, Deniz Oral, Ece Müdessiroğlu, Kemal Zeydan tarafından başarıyla sahneye konuluyor.

Ekranlardan tanıdığımız profesyonel oyuncuların seyirciye sunduğu Vay Sen Misin Ben Olan adlı komedi tiyatro oyunu için uygun fiyatlı biletlerinizi hemen alın!

İyi seyirler dileriz...

Vay Sen Misin Ben Olan

İstanbul Meydan sahnesi bu sezon Ömer Pınar’ın yazdığı “Vay sen misin ben olan?” isimli iki perdelik komedi oyunuyla perdelerini açıyor.

 

Oyun bazı insanların karakterlerinin yaşam koşullarına göre değişmeyebileceğini, insanın yedisinde neyse yetmişinde de o olabileceğini, iki farklı evliliğin üzerinden mizahi bir dille anlatıyor. Aynı kültür ve çevreden yetişmiş iki arkadaşın koşullar aynı olsa bile yapıları gereği farklı kimliklere bürünebileceğinin altını çiziyor.

 

Mutlulukla mutsuzluğun, vefa ile hayırsızlığın, dürüstlükle sahtekarlığın arasında ki ince çizgiyi izleyicilerin gözleri önüne seriyor. Her rastlantı gerçekten tesadüf müdür? Sorusunu izleyiciye sorduran oyun sorunun cevabını salonu dolduran seyircileri güldürerek veriyor.

GERÇEK FİYAT 68.00 TL
İNDİRİM %43
KAZANCINIZ 29.00 TL
39.00 TL
39.00 TL
GERÇEK FİYAT 68.00 TL
İNDİRİM %43
KAZANCINIZ 29.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 498 kişi satın aldı!
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 26 Eylül 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.