Vespia Hotel The Hazz Fitness & SPA'da 45 Dakika Tek veya Çift Kişilik Masaj Paketi

Fırsat Numarası: 37304
Vespia Hotel The Hazz Fitness & SPA'da 45 Dakika Tek veya Çift Kişilik Masaj Paketi Vespia Hotel The Hazz Fitness & SPA'da 45 Dakika Tek veya Çift Kişilik Masaj Paketi Vespia Hotel The Hazz Fitness & SPA'da 45 Dakika Tek veya Çift Kişilik Masaj Paketi Vespia Hotel The Hazz Fitness & SPA'da 45 Dakika Tek veya Çift Kişilik Masaj Paketi Vespia Hotel The Hazz Fitness & SPA'da 45 Dakika Tek veya Çift Kişilik Masaj Paketi Vespia Hotel The Hazz Fitness & SPA'da 45 Dakika Tek veya Çift Kişilik Masaj Paketi

Seçenekler

İstanbul'un yorucu geçen günlerinden, kirli havasından ve gürültü kirliliğinden en fazla hasarı alan ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

İstanbul'un en konforlu otellerinden olan Vespia Hotel'de bulunan The Hazz Fitness & SPA'da rahatlatıcı masajlar eşliğinde keyifli bir gün geçirmek istiyorsanız sitemizin size özel olan uygun fiyatlı bu fırsatını kaçırmayın!

4 yıldızlı Vespia Hotel'de 138 oda, 530  misafir kapasitesi, 3 restaurant, bar, roof ve spa merkezi bulunuyor.

Masaj Seçenekleri (Seçmeli)

Bali masajı
Aroma masajı
Relax masajı

Masaj

Masaj sert vuruşlar, ovma ve dairesel hareketlerin vücuda kısmen ya da tamamen uygulanması sonucu ortaya çıkan masaj şeklidir. Masaj vücuda doğru uygulanması halinde tansiyonu düzenler, ağrıyan kasları yumuşatmada yardımcı olur ve kan dolaşımını hızlandırır ve vücutta rahatlama hissi meydana getirir. Masaj vücuttaki dokuları ve hücreleri canlandırarak kişinin yorgunluk ve streslerinden kurtulmasına yardımcı olur. Ayrıca kişinin gündelik yaşamına formda başlaması için klasik masaja ihtiyaç vardır. Doğru uygulanan masaj sonrası kişi hayata ağrı sızı olmadan pozitif olarak bağlanabilir ve iş hayatında dahada başarılı olma şansı yakalayabilir. Masajın ferah bir ortamda dinlendirici bir müzik ile yapılması kişi üzerinde daha faydalı bir etki bırakacaktır.


İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 170.00 TL
İNDİRİM %48
KAZANCINIZ 81.00 TL
89.00 TL
89.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 170.00 TL
İNDİRİM %48
KAZANCINIZ 81.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1620 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 2 Mayıs 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Su, çay veya kahve ikramdır. 
  • Fırsat 10:00 ve 22:00 saatleri arasında geçerlidir.
MEKANLAR