0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Sınırsız Eğlencenin Merkezi Viasea Yıllık Kart veya Viasea VIP Yıllık Kart

Bu indirimli fırsat bileti sadece T.C. vatandaşları için geçerlidir. (Ticket prices for this campaign is only for Turkish citizens.)
Fırsat Numarası: 39062
Sınırsız eğlencenin merkezi Viasea, bir günlük ücrete bir yıllık kart kampanyası ile karşınızda!

İster Akvaryum, İster Tema Park! Sınırsız kullanım, sınırsız eğlence!
Yıllık Kart veya Yıllık VIP Kartınız ile Viasea Akvaryum'un masmavi dünyasına yıl boyunca sınırsız bir şekilde girebilir, Viasea Tema Park'ın onlarca ünitesinde, sınırsız kullanımla, sınırsız eğlence ile dolu saatler geçirebilirsiniz.

Yıl boyunca istediğiniz kadar sinema keyfi yapın!
Sinema keyfinizi sınırsız kılmak için her seferinde bilet ücretini ve zaman kaybını düşünmeyin! Viasea Yıllık Kart veya Yıllık VIP Kartınız ile yıl boyunca istediğiniz kadar sinema keyfi yapabilir, vizyondaki filmleri istediğiniz zaman istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Game Center'da eğlencenin binbir türünü yıl boyunca keşfedin!
Game Center'da bulunan 74 farklı oyun ünitesinin keyfi yıl boyunca sizinle! Ailece eğlence anlayışıyla geliştirilen Game Center'da Yıllık Kart veya VIP Yıllık Kartınız ile bütün bir günü değil, bütün bir yılı sınırsız eğlence ile dolduracaksınız!

Aslan Park'ta Sibirya Kaplanı'ndan Bengal Kaplanı'na, Aslan'dan Panter'e... Kedi dünyası sizi bekliyor!
Viasea Yıllık VIP Kartınız ile Aslan Park'ın macera ve heyecan dolu dünyasına yıl boyunca istediğiniz kadar giriş yapabilir, ormanlar kralından, Bengal Kaplanı'na kadar bir çok kedi türü ile tanışabilirsiniz.

Dönme Dolap'ta dengenizi zorlayacak keyifli anlar yıl boyunca sizinle!
Dönme Dolap ile ise tüm dengeleri alt üst eden bu kampanyanın tüm keyfine ve rahatlığına yıl boyunca varabilirsiniz.

Hepsi ama hepsi sınırsız eğlencenin merkezi Viasea Yıllık Kart ve Yıllık VIP Kart seçeneklerinde sizi bekliyor!

Birbirinden güzel aktiviteleri bir araya toplayan ve bütün bir yıl istediğiniz kadar kullanabileceğiniz uygun fiyatlı Yıllık Kart veya Yıllık VIP Kart kampanyası için acele edin!

İyi eğlenceler.

Yıllık Kart

 • Sinema
 • Tema Park
 • Akvaryum
 • Game Center

Yıllık VIP Kart

 • Aslan Park
 • Sinema
 • Tema Park
 • Akvaryum
 • Game Center
 • Dönme Dolap

Aslan Park

Türkiye’nin ve çevre ülkelerin ilk büyük kedi parkı olan Aslan Park kapılarını açtı.


Alışveriş ve eğlence dünyasının adresi Viaport Marina’da açılan Aslan Park 8 dönüm alan üzerinde kuruldu. Büyük kedilerin türlerine göre farklı üniteler barındıran AslanPark ekranlarda gördüğünüz büyük kedileri çok yakından görme ve onları daha iyi tanıma fırsatı sunuyor.

 

Aslan Park’a büyük kediler nereden geliyor?

Aslan Park’taki tüm türler doğal yaşamlarından değil Avrupa’daki parklardan getiriliyor. Onlara yaşadıkları parklardan daha iyi olanaklar sağlanması hedefleniyor. Aslan Park doğal yaşam ortamlarında yaşayamayan ve yaşayamayacak olan hayvanlara ev sahipliği yapıyor. Tüm ihtiyaçları burada özenle karşılanıyor, türlerinin devam etmesi sağlanıyor.

 

Aslan Park’ta neler göreceksiniz?
Beyaz Aslan

Aslan

Bengal Kaplanı

Karakulak

Leopar

Puma

Sibirya Kaplanı

Vaşak

Kara Panter

Sinema

Farklı bir sinema anlayışı!

 

Via Entertainment Sinemaları 5 salonda toplam 539 seyirci kapasitesi ile vizyonun en kaliteli yapımlarını misafirlerine sunuyor. 3D, Dolby Digital Ses Sistemi ve gümüş perdeleri ile sinema salon teknolojisinin en iyi bileşenlerini kullanan Via Entertainment Sinemaları 87 cm’lik koltuk mesafesiyle adeta ev konforunda film seyretme imkanı veriyor.

 

Modern çizgilere sahip mimarisi, gün ışığı alan fuayesi, Türkiye’nin yerel gazozlarının sunulduğu Gazoz Bar ve zengin büfesi ile Via Entertainment Sinemaları VIP Salonu ile farklı bir sinema seyri anlayışını sinemaseverler ile buluşturuyor.

Viasea Tema Park

Dünyanın ilk 5 fonksiyonlu marina ve yaşam merkezi olma özelliğini taşıyan ve tamamı deniz üstünde tasarlanmış Viaport Marina bünyesinde yer alan Viasea Tema Park, İstanbul Anadolu Yakası’nda, Tuzla’da İstanbul, Kocaeli, Bursa, Yalova ve Adapazarı’nın birleştiği noktada misafirlerine hizmet veriyor.

Her yaştan misafirlerine benzer bir eğlence deneyimi ve güzel bir gün geçirmeyi vaat eden Viasea Tema Park’ta, dünyanın en heyecan verici roller coasterları arasında olan fenomen Red Fire ile birlikte toplam 28 ayrı eğlence ünitesi yer alıyor.

Dünya standartlarında teknoloji kullanılarak tasarlanan Viasea Tema Park, modern eğlence ünitelerinin yanı sıra klasik tema park kültürünü de yaşatıyor.

Viasea Akvaryum ve Via Entertainment aile eğlence merkeziyle iç içe tasarlanmış Viasea Tema Park’ta Dünya’nın en iyi üreticilerinin eğlence üniteleri hizmet veriyor.

Viasea Tema Park, misafirlerine; profesyonel bir misafir ilişkileri, ünite operasyon, yiyecek içecek, bebek bakım, güvenlik, temizlik ve revir hizmeti sunuyor.

Viasea Akvaryum

Viasea Akvaryum birçok “en” ve “ilk” e sahip...

Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan Viasea Akvaryum’da farklı iklim kuşakları içerisinde yaşayan binlerce deniz altı canlısının yaşamlarını gözlemleyebileceksiniz.

Eğitim ve eğlencenin bir araya geldiği Viasea Akvaryum’da 47 farklı temalı sergide 12.000’in üzerinde deniz canlısı sizleri bekliyor. Boğaziçi’nin tarihine su altından bakarak, İstanbul’un 88 metre ile en uzun su altı akvaryum tünelinde köpekbalıklarıyla dolu bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Biberonla Koi balığı besleme ve sadece Viasea Akaryum’da deneyimleyebileceğiniz, günlük sınırlı sayıda sunulan özel elle Vatoz balığı besleme aktivitelerine katılabilir, sadece Viasea Akvaryum’da sergilenen canlı türleri hakkında rehberlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Game Center

Eğlencenin binbir türü!

"Ailece Eğlence" sloganıyla projeler hayata geçiren Via Entertainment, bünyesinde oluşturulan oyun salonuyla da misafirlerine dört dörtlük eğlence imkanı sunuyor.

 

Birbirinden eğlenceli 74 farklı oyun ünitesi bulunan aile eğlence merkezinde aynı anda 100’den fazla kişi oyun oynamanın tadını çıkartabiliyor.

 

Dünyanın en iyi üreticilerinin üretimi ödüllü oyun makineleri ve video simulasyon oyunlarından kazandığınız biletler ile WIN!WIN! mağazamızdan istediğiniz hediyeyi de kazanabilirsiniz.

Ek Bilgiler

Yıllık Kart Sözleşmesi için tıklayın.
Yıllık VIP Kart Sözleşmesi için tıklayın.

İlgili Aramalar

199.00 TL
199.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 6737 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Aralık 2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Yıllık Kart sene boyunca Sinema, Tema Park, Akvaryum ve Game Center'dan sınırsız faydalanmayı içerir.
 • VIP Yıllık Kart sene boyunca Aslan Park, Sinema, Tema Park, Akvaryum, Game Center ve Dönme Dolap'tan sınırsız faydalanmayı içerir.
 • Yıllık Kart ve VIP Yıllık Kart kullanım süresi 31 Aralık 2019 tarihine kadar, açık olduğu her gün geçerlidir.
 • PNR kodunuz ile Viasea Aktivasyon Merkezi'nden yıllık kartınızı alabilirsiniz.
 • Yıllık Kart ve VIP Yıllık Kart alan misafirler sadece kendileri kartları kullanabilir. İkinci bir kişi tarafından kullanılamaz.
 • Başkasına devredilemez, iade alınmaz ve yeniden satılamaz.
 • 13 yaşından küçük olan misafirler tüm ünite kullanımlarında en az 18 yaşında olan bir refakatçi eşliğinde giriş yapabilirler.
 • Sinema kullanımlarında önceden rezervasyon alınması gereklidir.
 • Sinema rezervasyonlarında rezerve edilen bilet en az 20 dakika önce gişeden alınmalıdır. Aksi durumda rezervasyon iptal edilir.
MEKANLAR