Beşiktaş Vita Terapi Merkezi'nden Biorezonans Terapi İle Tek Seansta Sigara Bırakma

Fırsat Numarası: 31773
Beşiktaş Vita Terapi Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma
Beşiktaş Vita Terapi Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma
Beşiktaş Vita Terapi Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma
Beşiktaş Vita Terapi Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma
Beşiktaş Vita Terapi Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma
Beşiktaş Vita Terapi Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma
Beşiktaş Vita Terapi Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma Beşiktaş Vita Terapi Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma Beşiktaş Vita Terapi Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma Beşiktaş Vita Terapi Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma Beşiktaş Vita Terapi Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma Beşiktaş Vita Terapi Merkezi'nden Tek Seansta Sigara Bırakma

Seçenekler

Tek bir seans ile tonlarca para dökmeden sigaradan kurtulmak isteyen herkes bu fırsatta buluşuyor!

30 yıllık tecrübe ve bilimsel kanıtlara sahip bu yol; Vita Biorezenans Terapi ile sigaraya sonsuza dek veda edeceksiniz...

Sigara bırakma tedavilerinin en uygun fiyatlısı karşınızda!

Daha fazla geç kalmayın...

Vita Biorezonans Terapi

Vita Biorezonans Terapi Dr. Franz Morell tarafından keşfedilen ve 30 yılı aşkın zamandır birçok farklı hastalık için kullanılan bir tedavi şeklidir. Sigara bırakma konusundaki etkinliğinin keşfedilmesi ise sadece 5-6 yıl öncesine dayanır.

Terapi Nasıl Uygulanır?

Vita Biorezonans Terapi, kısaca maddelerin çevresine yaydığı frekansları kullanılarak vücudun o maddeye karşı enerjetik bir yolla uyarılması bir işlemidir. Bu işlemi aşılamaya da benzetmek mümkün olabilir. Amaç alerjen ya da bağımlılık yapan maddeye karşı vücutta bir "silkelenme" ve "temizlenme" hali yaratabilmektir.

Vita Biorezonans Terapi, kısaca bağımlılık yapan madenin çevresine yaydığı frekansların vücuttan silinmesi işlemidir. Yöntem birbirinin ayna görüntüsü iki frekansın birbirini yok edeceği bilgisinden yola çıkar. İçilen sigaradan alınan frekans, elektronik olarak ters çevrilerek elektromanyetik dalgalar şeklinde vücuda verilir. Amaç vücudun enerjetik bir yolla temizlenmesidir.

Etkisi

Vita Biorezonans Terapi, vücudun nikotine olan tanışıklık durumunu ortadan kaldırmaktadır. Uygulama sonrasında sigara isteği azalmaktadır. Vita Biorezonans Terapi uygulaması sonrasında kişi, sigara içmeye kalksa bile hem eski bildik, tanıdık tadı alamamakta hem de bağımlılık durumunun eskisinden farklı olduğunu görmektedir. Etkisi nikotin vücuda tekrar tekrar ve ısrarla tanıtılmadıkça kalıcıdır.

Tek Seans Yeterli Mi?

Sigara bırakma desteği olarak Vita Biorezonans Terapi'nin tek seans uygulanması genellikle yeterlidir. İkinci seans ya da destek seansı ancak sigara isteğinin devam ettiği durumlarda önerilmektedir. İlk 48 saat vücudun yeni enerjetik duruma adaptasyonu için gerekli süredir ve kişinin özellikle dikkatli olması gereken süredir. Ancak 48 saat geçtiği halde halen sigara içme isteği duyuyorsanız size ücretsiz destek seansı kesinlikle önerilir.

GERÇEK FİYAT 450.00 TL
İNDİRİM %23
KAZANCINIZ 101.00 TL
349.00 TL
İlgili Aramalar
349.00 TL SEPETE EKLE
GERÇEK FİYAT 450.00 TL
İNDİRİM %23
KAZANCINIZ 101.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 261 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (31773) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 2 Mart 2021
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Seans süresi 45 dakikadır.
  • Bu fırsat tek kişiliktir.
  • Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.
MEKANLAR