Vivamood Blazer Erkek Deri Ceket Hakiki Kuzu Derisinden

Fırsat Numarası: 144645
Vivamood Blazer Erkek Deri Ceket Hakiki Kuzu Derisinden Vivamood Blazer Erkek Deri Ceket Hakiki Kuzu Derisinden Vivamood Blazer Erkek Deri Ceket Hakiki Kuzu Derisinden Vivamood Blazer Erkek Deri Ceket Hakiki Kuzu Derisinden

Ürün Bilgileri

Değerli Müşterimiz,

UCUZ, TEK SEZONLUK DEĞİL, KALİTELİ VE UZUN ÖMÜRLÜ GERÇEK KUZU DERİSİ MONT SATIN

ALIYORSUNUZ. HİÇ BİR ÜRÜNÜMÜZDE, FABRİKA ARTIĞI OLMUŞ DERİ, KOPMA DERİ VE KOKAN

DERİLER KESİNLİKLE KULLANILMAZ. SATIN ALDIĞINIZ DERİNİN TAMAMI KUZU DERİSİNDEN, EL İŞÇİLİĞİ İLE İMAL EDİLMİŞTİR.

FİYATLARIMIZ GERÇEK BİR KUZU DERİSİ MONT İÇİN VERİLEN EN UYGUN FİYATLARDIR !

VIVAMOOD SİZE PARANIZIN TAM KARŞILIĞINI VERİR

% 100 Soft Kuzu Derisi

Hiç bir ürünümüzde farklı deri, artık deri, aynı rengin farklı tonlardaki derisi veya az işlenmiş kokan deriler KESİNLİKLE KULLANILMAZ. Tüm ürünlerimiz gerçek kuzu derisinden imal edilmektedir.

Vücudu tam saran özel dizayn FİT KESİM.


Terletmeyen, 1. kalite özel saten astar. Ürünlerimizde kesinlikle polyester ve türevleri astarlar kullanılmaz .


2 adet Deri kaplamalı iç cep. Biri fermuarlı biri açık.


Cep telefonu için özel cep


Deri bakım ve koruma rehberi


Faturası ile birlikte 2 YIL GARANTİ

Beden XS S M L XL 2XL 3XL Gogus 97 cm 102 cm 108 cm 115 cm 122 cm 129 cm 136 cm Kemer 95 cm 100 cm 106 cm 113 cm 120 cm 127 cm 134 cm

Deri ürün satın alırken dikkat edilmesi gerekenler

Deri giyim ürünleri de diğer giyim ürünleri gibi bazı asgari kullanım ve bakım şartları gerektirir. Beğenerek ve severek aldığınız deri giyim ürünlerinde bazı şartlara dikkat etmeniz hem ürünü severek giymenizi hemde uzun süre kullanmanızı sağlar. Bunlardan önce tabiki deri giyim ürününü henüz satın almadan önce dikkat etmeniz gerekenlerdir. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu kokudur. Şayet bir deri mont henüz daha satılmadan durduğu askıda yoğun ve rahatsız edici bir koku yayıyorsa o ürün iyi işlenmemiş ve kötü şartlarda bekletilmiş demektir. Bir diğer konuda işçilik. Satın alacağınız deri ürünün dikiş ve regulasına mutlak suretle bakmanız, ileride başınıza gelebilecek her türlü işçilik probleminin önüne geçecektir. Ürünü satın almadan önce mutlaka iç astarının, ceplerinin ve diğer tüm ayrıntılarının dikişlerini özenle inceleyiniz. Bir diğer önemli konuda tabi ki kullanılan malzemeler. Üretimde ucuz malzeme kullanmak deri giyim ürünün derisi ne kadar kaliteli olursa olsun ömrünü kısaltır. Astar, fermuar ve diğer metal malzemeler için tüketiciler mutlaka TSE onaylı olan ve kalitesini ispatlamış olan firmaların malzemelerinin kullanıldığı ürünleri tercih etmelidir.


Deri giyim ürünleri kullanım ve bakımı

Deri giyim ürününüzü bazı kullanım ve bakım şartlarına dikkat ederek çok daha uzun süre formunu yitirmeden severek kullanabilirsiniz. Öncelikle deri giyim ürünleri kullanımda hassasiyet göstermeniz gereken değerli ürünlerdir. Bu bakımdan ürünü haftanın her günü değil max. 3 veya 4 günü kullanın. Kullanmadığınız zaman mutlaka omuz destekli bir askıda ve tercihen hava alan yerlerde muhafaza ediniz. Kesinlikle ısı veren radyatör elektirkli ısıtıcı vb gibi şeylerden uzak tutunuz. Aşırı yağışta ve aşırı soğuklarda kullanmayınız. Kesinlikle çamaşır makinesinde yıkamayınız. Alkol, ıslak mendil vs gibi kimyasal sıvıların temasından kaçınınız. Seyahate çıkacağınız zaman deri ürününüzü derisi içeri astarı dışarı gelecek şekilde önce bir defa katlayınız ardınan en fazla bir kez daha dikine katlayınız. Bu şekilde hem zarar görmesini hemde daha fazla kırışmasını önleyebilirsiniz. Deri ürününüzün formu bozulmadan kullanmak istiyorsanız mutlaka bu kurallara uyunuz.


iade ve degisim icin lutfen urunle birlikte gonderilen iade/degisim formuna bakiniz.

FATURASIZ, KULLANILMIS, HASAR GORMUS VE PAKETI YIRTILMIS URUNLER KESINLIKLE IADE OLARAK KABUL EDILMEZ. AYRICA IADE VE DEGISIM URUNLERINI PAKETTE SIZE GONDERILDIGI SEKILDE AYNEN KATLAYARAK TARAFIMIZA GONDERMENIZ GEREKIYOR. AKSI DURUMLARDA IADENIZ GERCEKLESMEZ.
GERÇEK FİYAT 1899.90 TL
İNDİRİM %48
KAZANCINIZ 900.00 TL
999.90 TL
999.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 1899.90 TL
İNDİRİM %48
KAZANCINIZ 900.00 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 12 Ağustos Çarşamba gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Bu ürün Vivamood tarafından gönderilecektir.
  • Marka: Vivamood