Bu Fırsat Kaçtı :(

White Plus Güzellik'ten Biçimli ve Gür Kaşlara Sahip Olmak İsteyenler İçin Kıl Tekniği ile Kaş Kontürü Uygulaması

Fırsat Numarası: 27293

 White Plus Güzellik, etkileyici bakışlara sahip olmak isteyen herkesi kıl tekniği ile kaş kontürü uygulamasını deneyimlemeye davet ediyor.

Biçimsiz, seyrek ve ince kaşlar White Plus Güzellik'in kaş kontürü uygulaması ile tarihe karışıyor.

White Plus Güzellik'in uzman ekibi tarafından gerçekleştirilen kıl tekniği ile kaş kontürü uygulaması sonrasında gözlerinizin güzelliği ortaya çıkacak.

Bakışlarınızla büyülemek ve biçimli kaşlara sahip olmak için White Plus Güzellik'in kaş kontürü uygulamasından yararlanın.

Kaş Kontürü Uygulaması

Microblading Kalıcı Makyaj Sanatında, Dünyada kaş yapımında son nokta, olağanüstü doğallıkta , manuel bir yöntemdir. Geleneksel Kalıcı Makyaj Kıl Teknikleriyle kıyaslandığında, kıl tekniği yarı kalıcı olarak kabul edilir. . Rengi yüzeye yakın yerleştirdiğimiz için atışlar net ve çok ince görünür.

Bu yöntem kaşlarının görünümünü güzelleştirmek isteyen, yüz estetiğine önem veren herkes için idealdir. Sonuçlar, mevcut kıl miktarına bakılmaksızın doğal görünür. Saç dökülmesine yol açan alopesi, trikotilomani veya başka koşullardan müzdarip kişilerin yanı sıra, basitçe kaşlarından hoşnut olmayan kişiler için Microblading en iyi tercihtir..

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 750.00 TL
İNDİRİM %69
KAZANCINIZ 510.1 TL
239.90 TL

White Plus Güzellik'in Yorumları

 
Çok tatlı iki bayan çalışıyor, bilgilendirmeleri ilgileri çok güzel...
 
Promosyonlu satışlara genellikle tereddütlü bakarım. Hele ki konu güzellik ürünleri ve hizmetleri ise. Ancak White Plus tüm bu tereddütlerimi içeri ilk adımımı atmamla yok etti. Özlem ve Nesli çok sıcak ve işlerinin ehliler. Kendinizi eviniz kadar rahat ve huzurlu hissedebileceğiniz bir yer ve sorunlarınıza kendi sorunları gibi yaklaşacak uzmanlar arıyorsanız White Plus tam isabet olur. Kesinlikle tavsiye ediyorum...
Banu
 
Özlem Hanım'ın ellerine sağlık.Kaşlarım çok güzel oldu.Teşekkür ederim.Sırada slikonla yüz doldurtma var ve yine burada yaptıracağım:))
 
SON DERECE MEMNUN KALDIM ŞİMDİLİK. MICROBLADING UYGULAMASI YAPTIRDIM GEC KALMAMA RAGMEN GAYET OZENLE YAPTILAR.KASIMDA BIR SISLIK VE KIZARIKLIK OLDU CİLDIM ÇOK HASSAS OLDUĞU İÇİN, OZLEM HANIM HEMEN BIRAKTI YARIM BIRAKACAGIM GEREKIRSE 3 KEREDE BITIRIRIZ RISKE ATMAYA DEGMEZ DIYEREK ONEMLI OLANIN SAGLIK OLDUGUNU BELIRTTI VE KUSURA BAKMA BIRAZ YARIM BIRAKACAGIM DIYEREK BIRAKTI.HERHANGI BIR ALERJI DURUMU SOZ KONUSU DEGIL KASIMDAKI SISLIK BUYUK OLCUDE INDI.BEN GAYET MUTLU AYRILDIM ...
 
Kesinlikle tavsiye ederim.Özlem Hanım elleriniz dert görmesin emi :)
239.90 TL
GERÇEK FİYAT 750.00 TL
İNDİRİM %69
KAZANCINIZ 510.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 561 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (27293) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 4 Kasım 2017
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR