Bu Fırsat Kaçtı :(

Yako House Park - Fitnesstanbul'u takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Yako House Park Fitnesstanbull'da Çocuklar ve Yetişkinler İçin Aktivite ve Yemek Seçenekleri

Fırsat Numarası: 52475

Günlük hayatın stresinden biraz uzaklaşmak, hem eğlenmek hem spor yapmak hem de farklı deneyimler yaşamak isterseniz Fitnesstanbull'un muhteşem dünyasının kapıları sizlere açık!

Dilerseniz çocuklarınızla dilerseniz sevdiklerinizle hem yetişkinlere hem de minik dostlarımıza uygun aktivitelerden, oyunlardan ve atölyelerden yararlanabilir hairka vakit geçirebilirsiniz...

Fitnesstanbull'un macera dolu bünyesinde keyifli aktivitelere katılmak ve yemek dahil uygun fiyatlı paketlerden yararlanmak için bu fırsatı hemen alın!

İyi eğlenceler dileriz!

Fitnesstanbull

Survivor Parkurları
Öncelikle takım ruhu içerisinde hareket etmeyi öğreten Survivor Parkurları bilinçaltında kişisel motivasyonun arttırılmasının yanı sıra ferdi olarak hareket etmenin ne gibi zararlı yönleri olduğunun? Anlamasını sağlıyor. Türkiye’nin en iyi ve en büyük parkuru team building ve ekip motivasyonu kavramları dikkate alınarak tasarlanmıştır. Kurumsal işletmelerin personellerinin verimliliğini arttırma amacını taşıyan bu aktivite motivasyonuda en üst düzeye çıkaracaktır.

 

Survivor Parkurları Televizyonlarda Yayınlanan Programlardan Farklıdır!

 

Fitnesstanbull olarak amacımız sizlere sadece bir macera veya güzel bir zaman geçirtmek değildir. Survivor nedir? Sorusunu bizler önce kendimize sorarak bu aktiviteden azami ölçüde daha fazla nasıl faydalanabiliriz? Düşüncesi ile bu parkurları geliştirdik ve eğlenmenin yanı sıra takım halinde katılan çalışanların arasındaki iletişimi daha sağlıklı bir hale getirmek, aktivite sonunda çalışma yaşamında verimliliği arttırmak ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlamak maksadıyla yeniden şekillendirdik. Bu bağlamda parkurlarımızda esas amacımız katılımcıların;

 • Bireysel ve grup olarak motivasyonun artırılması,
 • Liderlik vasıfları taşıyanların karar mekanizmalarının güçlendirilmesi ve hatalı kararlardan yola çıkarak giderek daha doğru kararlar alabilmesini sağlamak,
 • Alınan kararların takım içerisinde çok kısa sürede tartışılması ve konsensüs sağlanması,
 • Alt bireylerin başarıya ulaşabilmek için yaptığı teklif veya önerilerine fırsat tanınması,
 • Parkurlarda ortaya çıkan sorunların tespiti ve bunların el birliği ile üstesinden gelinmesi,
 • Uyumsuz üyelerin saptanarak oto kontrol mekanizması içerisinde rehabilite edilmesi,
 • Sportif anlamda Survivor parkurlarında kişinin fiziksel kapasitesinin yükseltilmesi,
 • Parkura katılanların psikolojik olarak rahatlaması

 

Gibi kavramlarda pratik kazanarak çalışma yaşamında çok daha yüksek performans yakalayabilmeleri hedeflenmektedir. Dolayısıyla survivor parkurlarını sadece eğlence ya da aktivite olarak değerlendirmek yanlış bir düşünce olacaktır.

 

Survivor Parkurları Uluslar Arası Standartlar Çerçevesinde Gerçekleşiyor!

 

Öncelikle sağlık ve güvenlik kavramlarında olması gereken tüm tedbirleri aldığımız ve her yönüyle güvenli bir atmosferde gerçekleşen Survivor parkurlarımız uluslar arası standartlarda hazırlanan engellerin her bir üye veya yönetici tarafından geçilmesi ile son derece eğlenceli bir aktiviteye de dönüşmektedir.

 

Archery Tag

Paintball ile oldukça benzer bir oyun olan Archery Games, paintball’da yer alan boya mermileri yerine yumuşak ok kullanılan bir aktivite olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun kurallar son derece basit. Beşer kişiden oluşan iki takım kendilerine hedef olarak verilen 5 diski vurmak ve birbirlerini vurmak için yarışıyorlar. Bu vuruşlara göre puanlar kazanılıyor ve şampiyon takım belirleniyor.

 

Oldukça güvenli bir oyun olan Archery Tag, yüzde ve vücutta yer alan korumalar ile oynanan bir oyun. Oldukça keyifli vakit geçirebileceğiniz bir oyun olan Archery Games, takım oyununun da son derece önemli olduğu bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Fitnesstanbull olarak sizlere ve şirketinizin tüm çalışanlarına bu harika oyunu sunuyoruz.

 

Takım Motivasyonuna Etkisi

Fitnesstanbull Archery Games’in en sevilen özelliği hiç süphesiz son derece eğlenceli bir aktivite olması. Bu sebeple yurt dışında bulunan kurumsal şirketler, elemanlarına sıklıkla bu tip aktiviteler yaptırtarak hem motivasyonlarını güçlendiriyor hem de birlikte keyifli anlar yaşatıyorlar. Birlikte eğlenceli aktivite yapan iş arkadaşları grubu, işlerinde de oldukça pozitif bir karaktere bürünerek işte daha verimli oluyorlar. Motivasyonun hayati olduğu iş hayatında, çalışanların motivasyonlarının da artmasını sağlayan bu oyunlar büyük önem teşkil etmekteler.

 

Takım oyunu ve stratejinin de son derece önemli olduğu Fitnesstanbull Archery Games’de, oyuncular iş birliği yaparak ilerlemek durumundalar. Yapılan bu iş birlikleri takımdaşlığı da güçlendirerek birlikte hareket etmenin önemini kavramalarını da sağlıyor. Aynı zamanda birlikte plan yapan ve bunu uygulayan takım arkadaşları, iş hayatında da oldukça uyumlu bir hale gelerek, daha iyi bir ekip olma yolunda büyük adım atmış oluyorlar.

 

Biz de Fitnesstanbull olarak sizlerin ve çalışanlarınızın keyifli aktivitede bulunabilmesi için son derece yoğun çalışıyoruz. Sizler için hazırlamış olduğumuz parkur ve alanlarımız, keyifli vakit geçirebilmeniz için birebir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız da aktivitenin en güzel ve en güvenli bir biçimde geçmesi için oyun alanında hazır bulunmaktalar. Sizler de çalışanlarınız arasındaki takımdaşlığı güçlendirmek ve onların motivasyonlarının artmasını sağlamak için, Archery Games gibi takım odaklı oyunları çalışanlarına tecrübe ettirmenizi tavsiye ederiz. Bilim insanlarının da açıkladığı üzere, iş hayatında başarının anahtarı, takımdaşlıktan ve uyumdan geçmektedir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 85.00 TL
İNDİRİM %18
KAZANCINIZ 15.00 TL
70.00 TL
70.00 TL
GERÇEK FİYAT 85.00 TL
İNDİRİM %18
KAZANCINIZ 15.00 TL
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (52475) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Ekim 2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Her bir fırsat minimum 10 kişilik kontenjan dolduruluması halinde geçerli olacaktır.
MEKANLAR