0 (850) 333 03 23

Emreli Turizm'den Eşsiz Doğasıyla Büyüleneceğiniz Yarım Pansiyon Konaklamalı Kısa Likya Turu 215 TL!

Fırsat Numarası: 11589

Hareket Yerleri ve Saatleri

20:00 İncirli Ethica Hastanesi Önü
20:30 Mecidiyeköy Doğtaş Mağazası Önü
21:00 Kadıköy Adalar - Beşiktaş İskelesi Önü
21:15 Maltepe Kapet Önü

1. Gün Perşembe

Siz değerli konuklarımızı yukarıda belirlenen hareket noktalarından alarak, İstanbul - Bilecik - Kütahya - Afyon güzergahında gerekli molaları vererel gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2. Gün Cuma

Sabah saatlerinde Afyon'a varıyoruz. Burada alacağımız serbest kahvaltı sonrası, yolculuğumuza devam ediyoruz. İlk durağımız, Akdağlar'ın yamaçlarında bulunan Tylos Antik Kenti. Burada rehberimizden gerekli bilgileri aldıktan sonra, eşsiz doğasıyla bizleri büyüleyecek olan Yakapark'a geçiyoruz, extra olarak alacağımız öğle yemeği sonrasında önce Fethiye şehir merkezine geçerek Kaya Mezarlarını görüyoruz. Buradan eski bir Rum Köyü olan ve yaklaşık 4000'e yakın evi bünyesinde barındıran ve şu anda terkedilmiş olan hayalet köy, Kaya Köyü'ne geçiyoruz. Bu gezinin ardından, Babadağ'ın eteğinde bulunan ve bir dünya harikası olan Ölüdeniz'e hareket ediyoruz. Burada verilecek resim ve mevsim şartlarına göre yüzme molasının ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Fethiye.

3. Gün Cumartesi

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasın da Sarı Çay olarak adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km'lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek Dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı'nda kısa bir yüzme molası veriyoruz. Daha sonra Kaş'ta vereceğimiz mola sırasında kıyılarımıza en yakın Yunan Adası olan Meis Adası'nı fotoğraflayabilirler. Buradan Üçağız Köyü'ne gidiyoruz ve Kekova tekne turumuza başlıyoruz. Yüzme molaları ile birlikte, Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu, Simena Kalesi ve denizin içindeki Kekova'nın simgesi yüzen Lahit'i uzaktan görüp fotoğraflama imkanı buluyoruz. Tekne gezimizin ardından 18 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye'nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri de içerisinde barındıran Patara'ya gidiyoruz. Patara Plajı'nın altın sarısı kumsalında verilen yüzme molasını takiben otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Fethiye.

4. Gün Pazar

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareketle ilk durak Göcek. Burada verilecek çay - kahve molasının ardından Sarıgerme, Dalaman üzerinden Dalyan'a hareket. Buradan binilecek kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü'ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos'un hüzün dolu hikayesini dinleyerek, kaya oyma kral mezarlarına varış. Sazlıkların oluşturduğu kanalda yapılacak tekne turunu takiben Atlantik Okyanusu'ndan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajı'na varış. Buradaki yüzme molasının ardından Dalyan'da grup olarak alınacak öğle yemeğimizin ardından hareketle Muğla - Selçuk - İzmir - Balıkesir üzerinden İstanbul'a varış.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı
Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği
Emreli Turizm Otobüs İçi İkramları
1618 Numaralı Kanunca Zorunlu Seyahat Sigortası
Lüks Otobüslerle Gidiş - Dönüş Ulaşım ve Çevre Gezileri
2 Tekne Turu

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tur Esnasında Alınan Tüm Öğle Yemekleri
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
Ekstra Olarak Belirtilen Organizasyonlar
Mola Yerlerinde ve Otelde Yapılan Harcamalar
Rehberlik Hizmetleri
Tur Programında Belirtilen Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Önemli Bilgiler

Turu satın alan misafirler, rehberlik hizmetleri, Milli Park, müze ve Ören Yeri giriş ücretleri için kişi başı 60 TL acenteye ödemekle yükümlüdür. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacaktır ve zorunludur.
Turun toplam süresi 3 gece 4 gün, otel konaklaması 2 gece 3 gündür. (çift kişilik odada kişi başı konaklama)

Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü veya garantisi verilemez.

Rehber gerekli gördüğü takdirde tamamını gerçekleştirmek koşuluyla tur programının akışında değişiklik yapabilir.
7 - 12 yaş grubu çocuklar içinde bu ücret 60 TL'dir. 0 - 6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 120 TL acenteye ödenecektir.

7 - 12 yaş çocuk konaklama ve ulaşım fiyatı 170 TL olup acenteye ödenecektir.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 430.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 215.00 TL
215.00 TL
215.00 TL
GERÇEK FİYAT 430.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 215.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1538 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (11589) vermeyi unutmayınız.
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (11589) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 26 Haziran 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır.
  • 5 Haziran kesin kalkışlıdır.
  • Tek kişi farkı 60 TL'dir.