Bu Fırsat Kaçtı :(

Tatil İçin Varız'dan 1 Gece Zonguldak Dedeman Otel'de Yarım Pansiyon Konaklamalı 2 Günlük Beypazarı, Safranbolu, Amasra, Gökgöl Mağarası, Sapanca Gölü Turu 300 TL Yerine 149 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 13676

Cuma İstanbul - Beypazarı

Saat 22:30 Bakırköy İncirli Ömür Plaza

Saat 23.15 Beşiktaş Yıldız Camii Önü
Saat 00:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

00:20 Çayırova Mc Donald's Önü
Saat 01:00 İzmit Halk Evi Önü hareket ile 6 saat sürecek zevkli bir yolculuk ile Beypazarı'na yolculuk.

Cumartesi / Beypazarı - Zonguldak

Sabah saatlerinde Osmanlının izlerini taşıyan şirin ilçemiz, Beypazarı'mıza varıyoruz. Şehrin panoramik olarak görülebildiği ve şehre en hâkim nokta olan Hıdırlık Tepesine çıkıyoruz. Burada rehberimizin verdiği bilgiler sonrasında 3000 eski evin bulunduğu eski Beypazarı'nda gezintiye çıkıyoruz. Örnek bir Beypazarı evi olan Yaşayan Müzeyi geziyoruz. Yaşayan Müzede etkinlikler çerçevesinde dileyenler Ebru sanatı öğrenip hoca eşliğinde kendi ebrusunu yapabilir, Küçük misafirlerimizse Hacivat Karagöz oyunlarını izleyerek hoşça vakit geçirebilirler. Kurşunlu Camii, İncirli Camii gezip, Gümüşçüler çarşısında Telkari takılardan, Sulu han'da havuç lokumuna, erişteye, tarhanaya kadar yöresel ürünlerin bulunduğu çarşılarda alışveriş yapabilirsiniz. Konaklar arasındaki Alaattin Sokağı gezimizin ardından Beypazarın'da serbest zaman molası veriyoruz. Molamızın ardından konaklama yapacağımız Zonguldak Dedeman otelimize varıyoruz, akşam yemeği ve konaklama.

Pazar / Zonguldak - Safranbolu - Amasra - İstanbul

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Safranbolu'ya varış ve Safranbolu turumuza başlıyoruz. Homeros'un İlyada destanına konu olmuş ve 5000 yıllık bir tarihe sahip Dünya miras listesine alınmış Safranbolu'yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz. Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi, Köprülü Mehmet Paşa Cami ve avlusundaki güneş saati; bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Cami, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz. Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatını da elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası Amasra'ya hareket ediyoruz Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz. Karadeniz'in meşhur balık lokantalarında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Öğlen yemeğini takiben Amasra'nın antik yolunu da görebileceğimiz Kuşkayası yol anıtını ziyaret ederek turumuza başlıyoruz. Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet'in "Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola? (Dünyanın Gözleri)" dediği Amasra’nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz.Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi, Boztepe, Kaleiçi, Tahtacılar Çarşısı gezildikten sonra Kraliçe Amastris'ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan tarihi Amasra merkezi göreceğimiz yerler arasındadır. Gezi sonrası İstanbul'a dönüş yolculuğumuz başlıyor ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

Otobüs ile ulaşım, araç içindeki ikramlar

Zonguldak Dedeman Otel'de 1 gece yarım pansiyon konaklama

Otelde akşam yemeği ve sabah kahvaltısı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Ören yeri ve milli park girişleri

Öğlen yemekleri, yemeklerde alınan içecekler

İlk gün yolda ya da otelde alınan kahvaltı

Ara transferler özel harcamalarınız

Rehberlik hizmetleri

Diğer Detaylar:

Turu satın alan misafirlerimiz Rehberlik hizmetleri, Ören yeri ve Milli park giriş ücretleri için 50 TL ödemekle yükümlüdür.
7-12 yaş grubu için ise bu ücret 50 TL'dir. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacak olup zorunludur.
0 – 6 yaş çocuklar iki büyük yanında konaklayıp otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir.
0-6 yaş çocuk için otobüsde koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 7 TL ödenir. 7-12 yaş ücreti 140 TL'dir.
7-12 yaş çocuklar içinde extra ücret 50 TL olup kayıt esnasında acentaya ödenmesi gereklidir.
Tura tek kişi katılacak misafirlerimiz fırsat kodlarına ilave olarak acentemize 50 TL fark ödemelidir.

 

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 3 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir.

Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 151.00 TL
149.00 TL
149.00 TL
GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 151.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 4049 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (13676) vermeyi unutmayınız.
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (13676) vermeyi unutmayınız.
  • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 15 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kupon kodarı kullanılmış sayılacaktır.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 26 Aralık 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Kupon alım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir. Rezervasyon tarih değişikliklerinin 10 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli doluluk sağlanmadığı taktirde, acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.
MEKANLAR