Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Genellikle yoğunluktan, vakit bulamamaktan uzun tatillere çıkamayanların ilk tercihlerinden olan günübirlik turlar, tatilcilere kısa da olsa tatil imkanı sunuyor. Günübirlik geziler sadece tatil amaçlı değil şehrin gürültüsünden işinizin yoğunluğundan uzaklaşmak için de iyi bir fırsat. Yanınıza çok bir şey almadan ufak bir çantayla hafta içi ya da hafta sonu yapabileceğiniz günübirlik turlar, stresinizi atıp değişik deneyimler yaşamanızı sağlayacak. Ankara’da günübirlik turlarla da birbirinden farklı yerleri ziyaret edebilir, gününüzü daha anlamlı kılabilirsiniz.

Ankara’dan günübirlik nerelere gidilir?

Ankara’dan günübirlik gidebileceğiniz yerler oldukça fazla. Özellikle Ankara’da deniz olmaması günübirlik tatil yapmak isteyenleri daha çok deniz, göl olan yerlere yönlendiriyor. Bunlardan biri Ankara’ya yaklaşık 200 km uzakta olan Abant. Abant’ta at binebilir, doğanın tadını çıkarıp uzun yürüyüşler yapabilir ve oraya özgü nilüfer çiçeklerinin açılışını izleyebilirsiniz. Bir diğer yer ise Ankara’ya yaklaşık 300 km uzaklıkta olan Amasra. Buraya geldiğinizde tekne turu yapabilir, Amasra Kalesi’ni ziyaret edebilir, Karadeniz’in kıyısında balık ziyafeti çekebilirsiniz. Bunlar haricinde Beypazarı, Gölcük, Tabiat Parkı, Maşukiye, Sapanca Gölü, Aşıklar Deresi, Yedigöller, Serin Göl, Nazlı Göl Turu ve daha fazlasına da günübirlik gezilerde bulunabilirsiniz. Eğer kalabalıktan uzak sakin ve doğayla iç içe bir hafta sonu kaçamağı yapmak istiyorsanız Ankara’ya sadece 114 km uzaklıkta olan Kırıkkale’nin içinden Kızılırmak geçen şirin Çelebi ilçesini ziyaret edebilirsiniz.

Günübirlik tur fiyatları ne kadar?

Günübirlik tur fırsatları gideceğiniz yere, yer sayısına, yapacağınız etkinliğe göre değişse de sizin için en uygun fiyatları hazırlamış olduğumuza emin olabilirsiniz. Günübirlik tur fiyatları, uzun tatillerin aksine daha uygun fiyatlı olma avantajına sahip olduğundan oldukça uygun fiyatlarla istediğiniz günübirlik tatili yapabilirsiniz. Size özel olarak listelediğimiz günübirlik tur fırsatlarını inceleyerek, en uygun fırsatı sayfamızdan bulabilir, ailenizle veya sevdiklerinizle Abant, Amasra, Sapanca ve Yedigöller gibi birçok seçenek arasından istediğiniz turu seçebilir, kısa tatilinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

 
Kapat
devamı...