Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

İşten güçten, yoğunluktan, uzun tatil yapamayanların yardımına koşan hafta sonu turları, sizlere kısa da olsa tatil yapma imkanı sağlıyor. Hafta sonu tur fırsatları bulunduğunuz yerden biraz uzaklaşmanızı sağlayıp, stresinizi atıp yeni bir haftaya en iyi şekilde başlamanızı da sağladığı için tercih edebileceğiniz tatil seçeneklerinden. Bütün bu koşuşturma içinde “Hafta sonu tatilimi nasıl değerlendirmeliyim?” sorusunun cevabı genellikle günübirlik ve hafta sonu turlarıyla kısa bir tatile çıkma oluyor. Eğer siz de tatilinizi Ankara’da hafta sonu turlarıyla değerlendirmek istiyorsanız sizin için hazırladığımız fırsat listesine mutlaka göz atmalısınız!

Ankara’da hafta sonu nereye gidilir?

Gidilecek yerler açısından oldukça zengin bir yelpazeye sahip olan Ankara çıkışlı hafta sonu turları, tatilinizi en verimli şekilde geçirmenizi sağlamak için sizi bekliyor. Bu turlar dilerseniz yurt içi dilerseniz yurt dışı olabilir, karar tamamen sizin. Hafta sonu yapılacak olan yurt içi turlarında genellikle Şile, Ağva, Polonezköy, Kapadokya, Ürgüp, Beypazarı, Gölcük, Maşukiye gibi yerler tercih ediliyor. Yurt dışı hafta sonu turlarında ise genellikle uçuş mesafesi az olan ve vize istemeyen ülkeler tercih ediliyor. Bunlar kültürümüze yakınlığıyla bilinen Arnavutluk, Bosna-Hersek, Saraybosna gibi Balkan ülkeleri ya da masmavi deniziyle turistleri kendisine çeken Yunan adaları olabilir. Ankara’daki hafta sonu turlarıyla hafta sonunuzu tamamen kendinize adayabilir, farklı kültürler keşfetmenin keyfine varabilirsiniz.

Ankara’da hafta sonu tur fiyatları ne kadar?

Ankara hafta sonu tur fiyatları gideceğiniz yere, yer sayısına, yapacağınız etkinliğe göre değişse de, eğer hafta sonunuzu kendinize adayıp yeni haftaya tazelenmiş bir şekilde başlamaya karar verdiyseniz her bütçeye uygun hazırlamış olduğumuz Ankara hafta sonu tur fırsat listemize mutlaka göz atmalısınız. Tek başınıza ya da ne zamandır vakit ayıramadığınızı düşündüğünüz dostlarınızla çıkabileceğiniz hafta sonu turlarında bütçenizi aşmadan da güzel bir tatil yapılabileceğinin keyfine varabilecek, yeni haftaya yenilenmiş olarak başlayabileceksiniz. Kapat
devamı...