Her zaman saatlerce ayna karşısında makyaj yapmaktan, gün içinde makyaj tazelemekten sıkılmadınız mı? Kalıcı çözümlerle artık her gün makyaj tazeleme derdinden kurtulabilirsiniz...
 
İnternette izlenme rekorları kıran gölgeleme, aydınlatma teknikleri ile dudaklarınızı ön plana çıkarmak için bin bir çeşit yol denemiş olabilirsiniz. Hatta yanınızdan eksik etmediğiniz makyaj malzemeleri ile gün içinde dudaklarınzı daha belirgin hale getirebilmek için ayna karşısında uzun vakitler geçiriyor olabilirsiniz.

Artık tüm bu uğraşları bir kenara atmak vakti! Çünkü sizler için, oturduğunuz mevkiiye en yakın yerlerde bulunan güzellik salonlarını ayağınıza getirdik. Seçeceğiniz, size en yakın olan güzellik merkezinin yolunu tutarak dudaklarınızın doğal ve belirgin durmasını sağlayabilirsiniz.

Dolgun dudak görünümü verecek dudak kontürü uygulaması ile aynadaki yansımanız değişecek. Kontür makyajındaki teknikleri dudaklarınızda uygulayarak hacimli bir görünüm kazandıran kontür, suratınıza yeni bir renk katacak. Suratınızda her daim ön planda olan dudak kontürü ile sürdüğünüz rujun bile duruşu değişecek. Tabir-i caizse kendinizi olduğunuzdan çok daha bakımlı ve güzel hissedeceksiniz.

Dudakları renklendirmek amacıyla gerçekleştirilen bu kalıcı makyaj uygulaması yaklaşık 2-3 yıl boyunca etkisini sürdürmektedir. Kontür, dudak renginizden bir kaç koyu renk tercih edilerek gölgelendirilir.

Oluşabilecek önlemlere yönelik hijyenik bir klinik ortamında ve profesyonel uzman kadrosu tarafından gerçekleştirilen bu uygulama ile kendinizi şımartmanın tam zamanı!

Herhangi bir acı yaşamadan, gerçekleştireceğiniz dudak kontüründe dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise işlem sonrasında dudaklarınızın bakımı olacaktır. Bir kaç gün sıcak ve baharatlı içeceklerden uzak durarak ve sonrasında nemlendirici ile bakımını gerçekleştireceğiniz dudaklarınız dolgun ve canlı bir görünüme kavuşacak!

Makyaj tazelemekten sıkıldıysanız, bir eliniz sürekli makyaj çantasında olsun istemiyorsanız bu kampanya tam size göre!

Hem cebinizi hem de güzelliğinizi düşünen bu kampanyalardan kendinize uygun olanı seçmek için acele edin...

Güzelliğinize güzellik katmak artık çok daha kolay!
Kapat
devamı...