Canlı performanslarla eğlencenin zirveye ulaştığı konserler seni bekliyor! Sevdiğin sanatçının ne zaman nerede çıkacağını takip etmek zor, iş ve hayat yükünü arasında eğlenceye sıra en son geliyor. Ancak biz bu zorluktan sizi kurtarıyoruz. Sizler için sevdiğiniz sanatçıların konser programlarını ve takvimini inceleyip, cebinizi düşünen fiyatlarla bir tık ötenize taşıyoruz. "Ben kısaca F.D." diye gönüllerimizin tercümanı olan Feridun Düzağaç, muhteşem konserlerle bir tık mesafede sizlerle!

Feridun Düzağaç kimdir?
Müzik hayatına ilk kez Mersin'de bir grubunun solisti olarak başlayan Feridun Düzağaç, 1988 yılında aynı üniversitede okuduğu dört arkadaşıyla kendi müziklerini yapmak ve kendi şarkı sözlerini yazmak için kurdukları TINI grubuyla müziğin büyülü dünyasına adım atmıştır. Kendi tarzını ve kimliğini yansıtan, herkesi hayran bırakan ilk bestesi Özdemir Asaf'ın Lavinia'sı olmuştur, özel radyoların ilk günlerinde Ferdi Tayfur'un "Emmoğlu"sunun ardından bir ulusal radyoda en çok istek alan ikinci şarkı olarak akıllarda yer etmiştir. 1990 yılında yine aynı üniversitedeki 13 amatör şair arkadaşıyla 'İlk Rüzgar' adını verdikleri antolojik formatlı şiir kitabında yazılarını yayınladı. 5 yıllık beraberliğin anısına kaydettikleri TINI demosu 1994 Kasım'ında "Öğrenci İndirimi" adıyla yayınladı. Sonraki yıllarda sırasıyla;
  • Beni Rahatta Dinleyin (1997)
  • Köprüden Önce Son Çıkış (1998)
  • Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir (2001)
  • Orjinal Altyazılı (2003)
  • Bir Devam Filmi / Siyah Beyaz Türkçe Dublaj (2006)
  • Uykusuza Masallar (2008)
  • FD7 (2010)
  • Flu (2013)
  • Başka (2015)
eserlerini müzik dünyasıyla ve sevenleriyle paylaşmış, uzun yılların verdiği birikim ve kaliteyle icra ettiği; Lavinia, Alev Alev, FD, Dipteyim Sondayım Depresyondayım, Nadas, Kül ve daha bir çok eseriyle dilsiz duygulara dil olmuştur.

Sevenlerini canlı sahne performansıyla hayran bırakan Feridun Düzağaç, şehrin her tarafına bulunan Jolly Joker, Beyrut Performance ve Sanat Performance gibi bir çok kaliteli mekanda, eski ve yeni şarkılarını sevenleri ile paylaşıyor ve unutulmaz anılar bırakıyor.  

Feridun Düzağaç ile muhteşem bir gece geçireceğiniz, sevdiklerinizle birlikte hem eğlenceyi, hem duygusal anları bir arada bulacağınız zamanlar için uygun fiyatlı konser biletinizi tükenmeden alın!

İyi eğlenceler...
Kapat
devamı...