Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

1 Eylül 1983 doğumlu sevilen şarkıcımız Gökhan Türkmen, yıllardır kendi tarzını koruyan hem besteleri hem de naif sesi ile gönüllere taht kurmuş bir sanatçımız. Büyük İnsan adlı parçası ile internet üzerinden 5 milyon dinleyiciye ulaşarak başladığı müzisyenlik yoluna, Dön ve Efkarlıyım adlı parçaları eşlik etti. Efkarlıyım parçası ile Nokia'nın oluşturduğu bir yarışmaya katılan Gökhan Türkmen, Keremcem ve Aykut Gürel'in desteği ile sanat dünyasına hızlı bir giriş yaptı.

İlk olarak 2008 yılında çıkardığı, popüler olduğu şarkının adını taşıyan albümü Büyük İnsan, Yan Sen ve Dön şarkılarına klip çekerek yüzünü de müziği gibi hafızalara kazıtan Gökhan Türkmen, önüne açılan yolda başarı ile yürümeye devam etti. 2010 yılında çıkardığı Biraz Ayrılık adlı albümü ile hayran kitlesini iyiden iyiye geliştirmeyi başaran Gökhan Türkmen, Rüya, Biraz Ayrılık, Bir Öykü ve Ayıp Ettin şarkılarına çektiği kliplerde ünlü oyuncular ve başarılı yönetmenler ile iş birliği yaptı. Popüleritesi hızla artan Gökhan Türkmen Türkiye'nin en başarılı sanatçıları arasında gösterilmeye başladı. 2014 yılında En Baştan adlı albümünü piyasaya süren sanatçının Çatı Katı adlı şarkısı çok kısa bir süre içerisinde dillere pelesenk oldu. 2015 yılında ise kendi yapım şirketini kurarak profesyonelliğine profesyonellik katan Gökhan Türkmen şimdilerde attığı emin adımların meyvelerini yiyor. Aynı yıl Aslı Demirer ile düet yaptığı Korkak isimli parça büyük ilgi gördü. Ardından Taş, Ayşegül Aldinç ile seslendirdikleri Durum Leyla, Harun Kolçak ile söyledikleri Yanımda Kal gibi şarkılar ile adından söz ettirmeye devam etti.

2014 yılında Sinem Aksoy ile hayatını birleştiren sanatçının 2015 yılında ilk kızı dünyaya geldi. 2017 yılında ise ikinci kez baba olan Gökhan Türkmen kurduğu ailesi ile gözlerden uzak, mutlu ve güzel bir hayat sürüyor.

Gökhan Türkmen'in muhteşem repertuarından şarkılar dinlemek, aklınıza kazınan Gökhan Türkmen şarkılarını onunla beraber bağıra bağıra söylemek ister miydiniz? O zaman Gökhan Türkmen konserlerinden bahsedelim biraz! Önümüzdeki konser takviminde bol bol sahnesi olduğunu gördüğümüz sanatçının canlı performansına şahit olmak eşsiz bir deneyim olacak.IF Performance Hall, Beyrut Performance gibi köklü eğlence mekanlarında Gökhan Türkmen konserlerine katılmak için hemen sayfamızı inceleyin ve indirimli konser biletlerinizi alın!

Gökhan Türkmen'e başarılar, sizlere iyi eğlenceler dileriz! Kapat
devamı...