Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

1999 yılında kurulmuş, 2000 yılında ön grup olarak konserlere çıkmış, 2001'de ise coverladıkları şarkılarla büyük ilgi görmüş grup Gripin, albüm çıkarmadan hayran kitlesini oluşturmuş oldu. Vokalde herkesi kendine hayran bırakn Birol Namoğlu, gitarda Murat Başdoğan, bas gitarda Evren Gülçığ ve bateride Arda İnceoğlu'nun bulunduğu Türk rock grubu gripin şarkılarını hepimiz ezbere biliyoruz!

"Karışmasın Kimseler" adlı hepimizin yüreğine dokunan şarkıları ile kariyerlerinin zirvesine çıkmış olan müzik grubu kendi tarzlarını hiç bozmadan harika şarkılar yapmaya devam ettiler. Ardından çıkardıkları "Elalem" isimli şarkıları ile rock sevenleri eğlendirmeyi başardılar. Kısa zamanda milyonlarca dinleyiciye ulaşan grup "Böyle Kahpedir Dünya, Sana Ne Bundan, Sensiz İstanbul'a Düşmanım, Sustukların Büyür İçinde, Hiç Gelme Gideceksen" gibi şarkıları ile başarısını sürdürmeye devam etti. Bu şarkıların bulunduğu albümün ardından ise "Sen Gidiyorsun, Durma Yağmur Durma, Beş" adlı parçaları milyonlar tarafından dinlendi. Tarzını ve tavrını hiç bozmayan grubun yakın tarih şarkıları şöyle ilerledi; "Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar, Neden Bu Elveda, Vazgeçtim Ben Bugün, Bir Cevabım Var Mı, Aşk Nereden Nereye, Nasılım Biliyor Musun, Beni Boş Yere Yorma". 27 adlı grup ile çıkardıkları "Muhtemelen Aşk" isimli parçalarından bahsetmemek olmaz. Nefis bir çalışma oldu, her birimizin diline dolandı ve her duruma yakıştı bu şarkı! Sizce de öyle değil mi?

Peki siz bu dillere pelesenk olan muhteşem şarkıları hiç canlı dinleme şansını yakaladınız mı? Gripin'in sahne performansı herkesi bu müziğe ve tarza yeniden aşık ediyor! Önümüzdeki konser takviminde Gripin grubunun bol bol sahnesi olduğunu söyleyebiliriz. Gripin konserine katılmak ve muhteşem bir müzik ziyafeti çekmek isteyen herkese indirimli konser biletlerini kaçırmamak için sayfamızı incelemenizi öneririz.

Gripin'in sahne aldığı mekanlar genellikle IF Performance, Mori Performance, Beyrut Performance ve Sanat Performance gibi eğlence mekanları. Etkinlik takvimine hemen ulaşın ve kendinizi bu güzel müziğin ritmine bırakın!

Sevgili rock severler iyi eğlenceler dileriz! Kapat
devamı...