Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

İnceburun ve Adaburun arasında bir koy olan Bodrum Gümbet, Bodrum merkeze yakınlığıyla zamanla bölgenin gözdesi haline geldi. Denizin yavaş yavaş derinleşmesi ve kıyılarının uzunluğu sebebiyle çocuklarınızla geçirebileceğiniz ideal bir tatil mekanı olan Gümbet, konumu açısından su sporları yapılmasına da oldukça müsait. Bu sebeple bölgede birçok su sporları merkezi de bulunuyor. Aynı zamanda sıklıkla koylara ve adacıklara düzenlenen turlarla dalış yapabilir, benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bodrum Gümbet otellerinde konaklayarak hem sporla iç içe zaman geçirebilir hem de muhteşem bir tatil yapabilirsiniz. Yaz döneminde tatilcilerin en çok tercih ettiği otellerin bulunduğu bölgede her şey dahil Gümbet otellerinden, apart otellere kadar bir çok seçenek mevcut.

Gümbet’te neler yapılır?

Gümbet gündüzü ayrı gecesi ayrı eğlenceye sahip olan bir tatil yeri. Barlar Sokağı diye adlandırılan ışıl ışıl bir caddeye sahip olması burada oldukça ünlü bir gece hayatının var olmasını sağlıyor. Bu cadde akşamları trafiğe kapatılıyor ve yerini tamamen eğlenmek isteyen tatilcilere bırakıyor. Eğer Gümbet'te sakin bir eğlence arıyorsanız bu da mümkün. Bu tatil beldesi aynı zamanda pek çok sahil restoranına ev sahipliği de yaptığı için tatilini sakin geçirmek isteyenler bu restoranları tercih edebilir ve deniz manzarasının keyfini çıkarabilir. Bütün bunlara dahil olarak aynı zamanda Gümbet'te bulunan günümüze M.Ö. 4. yüzyıldan gelen, Büyük İskender’in askerlerinin, önüne kazılan hendekler nedeniyle geçemediği tarihi Mondos Kapısı'nı ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda tatilcilerin akvaryum diye söz ettiği ancak teknelerle ulaşımın mümkün olduğu, 20 metre derinliğindeki dibin pırıl pırıl gözüktüğü kumluk denizin bulunduğu Adaboğazı'nın da keyfini çıkarabilirsiniz.

Gümbet otel fiyatları ne kadar?

Nasıl bir otelde konaklayacağınız ve verilen hizmetler otel fiyatlarında değişiklik olmasına yol açabiliyor. Bodrum Park Hotel, Gümbet Bodrum Maison 48 Hotel sizin için oluşturduğumuz Gümbet otel önerilerinden sadece birkaçı... Hazırlamış olduğumuz Gümbet otel fırsatları arasından en uygun Gümbet otel fiyatlarına ulaşabilir, sevdiklerinizle güzel bir tatilin keyfini bütçenizi zorlamadan çıkarabilirsiniz. Kapat
devamı...