Yoğun çalışma hayatından ya da farklı sorumluluklardan dolayı istediğimiz her an tatile çıkmaya, turlara katılmaya maalesef zamanımız olmayabiliyor. Bu rutin içerisinde ise ufak molalar vermek, şehrin gürültüsünden kaçmak için genellikle hafta sonları imdadımıza yetişiyor. İstanbul’dan Türkiye’nin pek çok yerine düzenlenen haftasonu turları ile bütün bir haftanın yorgunluğunu atmak bu sayede mümkün oluyor. Yapacağınız haftasonu kaçamakları ile isterseniz kendinizi denizin kucağına bırakabilir, isterseniz doğayla bütünleşebilir veya her ikisine de zaman ayırabilirsiniz. Çıkacağınız ufak bir haftasonu tatili bir sonraki haftaya enerji ile başlamanızı sağlayacak. Bu hafta nereye gitsem diye düşünüyorsanız sizin için hazırladığımız, lüks otellerde konaklayacağınız tur fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Haftasonu nereye gidilir?

Haftasonunu güzel ve verimli bir şekilde değerlendirmek için pek çok alternatif mevcut. Bunların başında ise haftasonu turları geliyor. Bu turlarla dilerseniz Türkiye içinde dilerseniz de yurt dışında tatile çıkabilirsiniz. Türkiye içinde özellikle tercih edilen rotalar arasında; Şile, Ağva, Kapadokya, Sapanca, Bozcaada, Gökçeada, Ayvalık, Abant, Edirne, İzmir, Bursa, Safranbolu, Eskişehir ve İğneada yer alıyor. Yurt dışında ise genellikle yolculuk süresi az olan ve vizesiz olan yerler tercih ediliyor. Örneğin Yunan adaları, Makedonya ve diğer Balkan ülkeleri bu tercihler arasında bulunuyor. İstanbul çıkışlı haftasonu turları ile farklı kültürleri ziyaret edebilir, farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Haftasonu tur fiyatları ne kadar?

Yorgunluğunuzu atmak ya da farklı bir deneyim yaşamak için haftasonu turlarına katılmaya karar verdiyseniz ve ne kadar bir bütçe ayıracağınızı bilemiyorsanız sizin için özel olarak hazırladığımız haftasonu tur fırsatlarını inceleyerek size en uygun olan turu seçebilir ve ona katılım gösterebilirsiniz. Farklı konaklama ve hizmet seçenekleriyle birçok fırsat arasından en ucuz haftasonu tur fırsatını seçerek de minimum bütçeyle çok keyifli bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. İster tek başınıza isterseniz de sevdiklerinizle birlikte çıkacağınız bir haftasonu tatiliyle hem ruhunuzu hem de bedeninizi yenileyebilirsiniz. Kapat
devamı...