Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Avrupa yakasında yer alan Bakırköy, İstanbul’un en eski ve bilinen semtlerinden biri. Aynı zamanda her daim çoşkulu sokaklara sahip olan Bakırköy, Ramazan ayı boyunca da gerek fasıl eşliğinde gerekse manzarasıyla huzur bulacağınız ve keyifle yemek yiyebileceğiniz iftar mekanlarıyla ön plana çıkıyor. Bakırköy iftar mekanları sizlere damaklarınızda lezzet patlaması yaşatacak iftar menülerini uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet eşliğinde sunuyor.

Bakırköy’de iftar yapılabilecek yerler

Ataköy Marina Nossa Costa ve Chamada Restaurant gibi Türk mutfağının önde gelen lezzetlerini sizlerle buluşturan Bakırköy iftar mekanları, geleneksel mutfağımızın vazgeçilmezleriyle iftar sofranızın başlangıç servisini yapıyor, bol seçenekli ana yemekleriyle de damaklarınızı şenlendiriyor. Damak tadınıza göre ister kırmızı et isterseniz de beyaz etle orucunuzu açabilir, salatalar ve tatlılarla da midenizi şenlendirebilirsiniz.

Bakırköy iftar fiyatları

Bakırköy iftar menülerinde seçenekleriniz doğrultusunda fiyatlar da farklılık gösteriyor. Sizler için özenle seçtiğimiz, kaliteli hizmet eşliğinde sevdiklerinizle huzurla yemek yiyebileceğiniz otellerin ve restoranların hem damak tadınıza uygun hem de her bütçeye hitap edecek menüleri bulunuyor. Akşam yemeği kategorimizden seçeceğiniz çeşitli fırsatlarımızla dostlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Kapat
devamı...