Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

İstanbul Boğazı’nın nadide köşesi, şehrin karmaşasından uzak doğal semti Beykoz’da iftar keyfi, Ramazan’a ayrı bir güzellik katıyor. Boğaz’ın eşsiz güzelliğinde gün batımını izlerken aynı zamanda Beykoz iftar mekanlarının birbirinden leziz yemeklerini tadıyor olacaksınız. İstanbul’un nadir yeşil kalan bölgelerinden biri olan Beykoz, en seçkin ve kaliteli mekanlarında iftar için sizleri bekliyor.

Beykoz'da iftar yapabileceğiniz mekanlar

Şehrin en gözde mekanlarından Çubuklu Hayal Kahvesi’nin yanı sıra Boğaz’ı Beykoz sırtlarından kucaklayan Taşlıhan Butik Otel ve Kavacık Teras Restaurant’ın da aralarında olduğu birbirinden özel Beykoz iftar restoranları, kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyor. Bu özel mekanların usta aşçılarının ellerinden çıkan yemekler, Beykoz iftar menüleri içerisinde yerlerini alıyor ve seçiminize sunuluyor. Sevdiklerinizle yeşille mavinin uyumuna hayran kalacağınız güzellikteki mekanlar için Beykoz iftar fırsatları listemizi inceleyebilirsiniz.

Beykoz'da iftar menüsü ne kadar?

Türk ve Dünya Mutfağı’nın en özel yemekleriyle şölen sofrasına dönüşecek iftar yemeklerine, mekanların kusursuz manzaralarının yanı sıra kulaklarınızın pasını silecek fasıllar eşlik ediyor. Beykoz iftar menüsü fiyatlarının her bütçeye hitap ediyor olması da Beykoz’u tercih etmekte önemli rol oynuyor. Size özel olarak sunulan iftar fırsatlarından faydalabileceğiniz Beykoz iftar yerleri, kaliteli hizmet anlayışı ve güleryüzle siz değerli konuklarını aile sıcaklığında ağırlıyor. Kapat
devamı...