Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

İstanbul’un hem en eski hem de en turistik semtlerinden biri olup 24 saat tüm canlılığıyla yaşayan Beyoğlu, şehrin en gözde restoranlarına da ev sahipliği yapıyor ve Beyoğlu'nda yemek bambaşka bir deneyime dönüşüyor. Her dilden, dinden ve etnik kökenden insanı bir arada görebileceğiniz İstiklal Caddesi’ni, tarihi dokusuyla Galata’yı ve dillere destan Pera’yı kapsayan Beyoğlu, Dünya Mutfağı’ndan en seçkin lezzetleri bulabileceğiniz mekanları ile şehrin gözdesi olarak ön plana çıkıyor. Ramazan Ayı boyunca büyülü atmosferinde misafirlerini ağırlayan Beyoğlu iftar mekanları, en özel lezzet deneyimlerini sunuyor.

Beyoğlu’nda iftar yapılabilecek yerler

Dedelerimizin ‘’Şapkasız çıkmazdık’’ dedikleri, parke taşlı, şık vitrinli Beyoğlu sokakları, bugünlerde aynı keyifli havasını korumaya çalışarak Ramazan heyecanını yaşıyor. Hazırlıklarını tamamlayan Beyoğlu iftar yerleri, Tarihi Yarımada, Haliç ve Boğaz manzaraları ile keyfine doyulmaz yemekler vadediyor. Geleneksel iftariyelikler, Ege’den mezeler, Osmanlı ve Dünya Mutfağı’ndan seçkin yemekler, gecenizi taçlandıracak unutulmaz tatlılarla Beyoğlu iftar menülerinin zengin alternatifleri, her tür zevke ve damak tadına hitap ediyor.

Beyoğlu iftar menüsü fiyatları

Beyoğlu iftar mekanlarının her biri farklı konumda ve farklı menü içeriğinde olduklarından Beyoğlu iftar menüsü fiyatları da aynı oranda farklılık gösterebiliyor. Fix olarak sunulan kırmızı ve beyaz et seçenekli menülerden dilediğinizi seçebileceğiniz iftar mekanlarında, başarılı şeflerin en özel imza yemeklerini tatma şansına da nail olacaksınız. Her bütçeye uygun olan iftar menüsü fırsatları, Beyoğlu’nun en şık ve özel mekanlarında siz değerli konuklarını bekliyor. Kapat
devamı...