Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

İstanbul’un köklü tarihine yapılarıyla tanıklık etmiş, devletler ve imparatorluklar görmüş, İstanbul dendiğinde yerli yabancı herkesin ziyaret etmek istediği en önemli semtlerden birisi de Fatih. Özellikle de Osmanlı’nın izlerini taşımasıyla ünlü olduğundan, Fatih iftar mekanlarının çoğu Osmanlı konseptiyle konuklarını ağırlıyor. Hem kültürü hem de ince damak zevklerine uygun gizli kalmış yemekleriyle sultanlara layık iftarlar, Fatih iftar fırsatları ile Ramazan’ınızı farklı kılıyor.

İstanbul Fatih’te nerede iftar yapılabilir?

Deraliye ve Bab-ı Hayat gibi Osmanlı Mutfağı’nın en özel yemeklerini sunan restoranlardaki Osmanlı arşivlerinden günümüze ulaşan tarifler, Fatih iftar menüsünün büyük bir kısmını oluşturuyor. Saray Mutfağı’nın vazgeçilmezi şerbetlerle sunulan zengin iftar menüleri, Fatih iftar yerleri arasında seçim yapmanızı zorlaştırıyor. Her biri birbirinden özel Fatih iftar mekanları arasında yer alan Eminönü restoranları, Sultanahmet restoranları yüzyıllara meydan okuyan yapılarının eşsiz manzarasına karşı unutulmaz yemekler vadediyor.

İstanbul Fatih iftar fiyatları

Sizler için özenle hazırladığımız, İstanbul Fatih’teki hizmet kalitesi en yüksek otellerin ve restoranların bulunduğu listemizden hem bütçenize hem de zevkinize en uygun iftar mekanlarını seçebilirsiniz. Makul Fatih iftar menüsü fiyatları ile size özel sunulan ayrıcalıklı iftar menülerinden ve çeşitli fırsatlardan yararlanabilir, Ramazan’ın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Tarihle iç içe geçireceğiniz Fatih iftar yemekleri için, geleneksel mimaride büyülü atmosferler ve kusursuz İstanbul panoramaları sizleri bekliyor. Kapat
devamı...