Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

İstanbul’un en güzel sahillerinden birine sahip olan, Prens Adaları manzarası ve mükemmel atmosferiyle Maltepe iftar mekanları, Ramazan Ayı boyunca kaliteden ödün vermeden konuklarını ağırlıyor. Yılda bir kez yaşanan bu kutsal ay için hazırlıklarını en özenli şekilde yapan Maltepe restoranları, iftar sofralarına yakışır nitelikte menülerle hizmet veriyor.

İstanbul Maltepe’de iftar yerleri

Maltepe iftar menüleri iftariyelikler, Türk Mutfağı’nın benzersiz çorbaları ve geleneksel Ramazan yemekleriyle damaklarınızda şölen yaşatıyor. Canlı fasıl performanslarının akşam yemeğinize eşlik edeceği otel ya da restoranlar, Marmara’nın mavi sularını huzurla seyredebileceğiniz Anadolu Yakası’nın nezihliğini ve kalitesini sunuyor. Lüks otellerin havuzbaşlarında, teraslarında ya da Maltepe Sahili’nde, özel bir akşam yemeğine yakışır ambiyansta sunulan iftar fırsatları, Ramazan’ı özel kılıyor.

İstanbul Maltepe iftar menüsü fiyatları

Anadolu Yakası’nın gözde semti Maltepe’deki iftar mekanları, her bütçeye uygun, damak zevkinize göre seçim yapabileceğiniz özel menülerle Ramazan’ı taçlandırıyor. Sevdiklerinizle en çok keyif alacağınız mekanı seçebilir, ekonomik Maltepe iftar menüsü fiyatları ile güzel yemeklerin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Kapat
devamı...