İstanbul’un Avrupa yakasındaki en çok rağbet gören ilçelerinden olan Sarıyer, büyüleyici deniz manzaralı konumu ve hoş atmosferiyle İstanbulluların vazgeçilmez adreslerinden biri. Mavinin ve yeşilin buluştuğu önemli noktalara sahip olan Sarıyer’de sevdiklerinizle huzur dolu vakit geçirebilirsiniz. Sarıyer iftar mekanları, Ramazan ayı boyunca da sizleri birbirinden lezzetli akşam yemekleri ve Ramazan eğlenceleri eşliğinde keyifle ağırlayacak.

Sarıyer’de iftar için nerelere gidilir?

Huzuru bulacağınız ve dostlarınızla harika vakitler geçireceğiniz Sarıyer iftar mekanları arasında doğanın yeşiliyle bütünleşen ve manzarasıyla büyüleneceğiniz Emirgan Meyyali Restaurant’dan Sarıyer İstanbul Vilayetler Evi'ne kadar birçok göz alıcı mekan bulunuyor. Ramazan Ayı ruhunu en güzel şekilde yansıtan ilçelerimizden olan Sarıyer iftar fırsatları ile de epey ilgi odağı oluyor. Sarıyer’de iftar menüsü çeşitliliği de oldukça fazla. Zengin iftariyelik çeşitlerinden beyaz et ve kırmızı et ağırlıklı seçenekli ana yemeklere kadar damağınıza uygun birbirinden şahane lezzetler ile iftarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sarıyer'de iftar fiyatları nasıl?

Mekanların konumu ve içerdiği etkinlikler ve seçeceğiniz iftar menüsü bakımından değişiklik gösteren Sarıyer iftar fiyatları her kesime uygun olarak belirlenmiş. Sarıyer iftar yerlerinde ana yemek olarak ister, beyaz ve kırmızı et isterseniz de balık alternatifleri arasından dilediğinizi seçebileceğiniz menüler hazırlanmış. Siz de sevdiklerinizle huzurlu bir şekilde lezzet dolu bir iftar geçirmek istiyorsanız iftar restoranları arasından hem cebinize hem de damağınıza uygun menüsü olan mekanları seçebilirsiniz. Kapat
devamı...