Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakasının en eski ilçelerinden biri olan Üsküdar, tarihi dokusu ve Boğaz’ın kıyısındaki konumuyla büyüleyici bir güzelliğe sahip. Özellikle köklü geçmişiyle pek çok farklı yapıyı bünyesinde bulunduran Üsküdar, bu nedenle hem İstanbul'dan hem de İstanbul dışından birçok kişinin de dikkatini çekiyor. Yılın her döneminde farklı bir güzelliğe sahip olan Üsküdar ilçesi, Ramazan Ayı'nda ise gerek restoranları gerekse düzenlenen etkinliklerle bambaşka bir güzelliğe bürünüyor. Tarih kokan Üsküdar iftar mekanları, ay boyunca misafirlerini özenle ağırlıyor ve bu özel ayda herkesi mutlu etmeyi amaçlıyor.

Üsküdar'da iftar yapılabilecek yerler 

İftar keyfinin bir başka olduğu Üsküdar iftar yerleri arasında ilçenin en eski köşklerinden en modern mekanlarına kadar pek çok seçenek bulunuyor. Kız Kulesi ve boğaz manzarasında birbirinden özel lezzetler ve fasıllarla sunulan Üsküdar iftar fırsatları Ramazan Ayı'nın en çok öne çıkanları arasında yer alıyor. Bulundukları konumun öneminin farkında olan Üsküdar iftar restoranları ise gelen misafirlerine en iyi deneyimi yaşatmak için elinden geleni yapıyor.  İftar yemeğinizi Üsküdar'da yemeyi tercih edecekseniz, restoranlar ve otellerin yanı sıra akşamınızı teknede zengin bir iftar menüsüyle de geçirebilirsiniz. Üsküdar iftar menüsü alternatiflerinin çeşitli olması da her zevke ve damak tadına uygun olması bakımından öne çıkıyor.

Üsküdar iftar fiyatları

İftar yapabileceğiniz restoranların iftar menülerinde ve etkinliklerinde bulunan farklar sebebiyle Üsküdar'da iftar menüsü fiyatları değişiklik gösterebiliyor. İlçede bulunan otellerin iftar menüleri ya da restoranların iftar menüleri beyaz et, kırmızı et seçenekleriyle hizmete sunulabiliyor. Üsküdar'ın en hoş en gözde mekanlarını inceleyerek kendinize uyan menüyü ve fiyatı belirleyebilir, size özel olarak sunulan iftar fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İstanbul'un bu büyüleyici atmosferinde iftar keyfi yaşamak için uygun fiyat ile Üsküdar akşam yemeği fırsatları semtin en vazgeçilmez mekanlarında sizleri bekliyor.

Kapat
devamı...