Bir kadın için her zaman dış görünüş önemlidir... Son dönemlerin oldukça popüler ama bir o kadar dikkat edilmesi gereken kaş kontürü uygulaması ile dış görüntünüzü değiştirmeniz oldukça kolay.

İnce ve seyrek yapıda olan kaşlarınız için her gün ayna karşısında saatlerce makyaj yapmanıza gerek kalmayacak. Seyrelmiş kaşları gür gösterecek, bozuk kaş şekillerini toparlayacak,  tıbbi bir nedenle kaşı dökülenlere yeni kaş yapacak ve kıl tekniği uygulayarak kaşlarınıza doğal bir görünüm verecek kaş kontürü uygulamaları sizleri bekiyor... 

Her zaman doğal bir görünümde olmanızı sağlayacak ve makyajla vakit kaybetmeden işinizi kolaylaştıracak kalıcı kaş kontürü uygulamasını yaptırarak kendinizi şımartabilirsiniz.

Hem işinizi kolaylaştıran hem de bakışlarınızı güçlendirecek kaş kontürü uygulaması ile aynadaki yansımanıza inanamayacaksınız.

Havanızı değiştirecek, daha düzgün, daha bakımlı ve genç bir görünüm kazanmanız artık çok kolay!

Uygulanan dövme, 3D kıl tekniği ve microblading uygulaması ile uygun fiyatlı kampanyalar dahilinde size en yakın mevkiinde bulunan güzellik merkezini seçerek kendinizi yenileyebilirsiniz!

Tercihinize göre değişen kaş dövmesi, kaş bölgesine yapılan bir dövme işlemidir. Kalıcı olarak gerçekleştirilen dövme boyası kaş bölgenize işlenir. İşlem sonucunda kaş bölgeniz kalıcı bir şekilde boyanmış olur. Boyanmış kaş bölgesi, bakışlarınızı güçlendirecek ve üzerine işlem yapmanıza gerek kalmayacak şekilde gerçekleştirilir.

Kaş kontürü seçeneklerinden kıl tekniği ile kaş kontürü uygulaması; tek kullanımlık hijyenik iğnelerle var olan kaşların arasına ince kıl çizimleri yaparak organik boyaların yerleştirilmesi şeklinde yapılmaktadır.

Microblading uygulaması ise, kaşı seyrek olan kişilerin veya kaşını yeniden şekillendirmek isteyen kişilerin tercih ettiği bir uygulamadır. Geçici dövme yolu ile renk pigmentlerinin, derinin bir alt tabakasına yerleştirme işlemi ile yapılan uygulamada kaş kontürünün kalıcılığı 1 ve 3 yıl arasında değişkenlik göstermektedir.

Sadece kaşınızın yapısında değişiklik değil yanı sıra bakışlarınızın da anlam kazanacağı profesyonel eller tarafından yapılan kaş kontürü, kaş kontürü eğitimi, kaş kontürü silme ve kaş kontürü sonrası bakımı yapımı için sitemizi ziyaret edin!

Hem cebinizi hem de sizi düşünen, kendinizi daha özgüvenli ve güzel hissetmenizi sağlayacak uygun fiyatlı kaş kontür uygulamaları kampanyalarından yararlanmak için acele edin!

Kapat
devamı...